АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: stopcom@ukr.net ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
ДОСИТЬ БАЗІКАТИ – МАРШ НА РОБОТУ !
15.04.2009р.

Шановні громадяни, займіться ділом і женіть депутатів на роботу. Як тільки бачите чи чуєте, що в час, коли саме мають початися або почалися засідання Верховної Ради, а депутати сидять на якихось там ток-шоу, то дзвоніть на радіостанцію чи телебачення і не задавайте депутатам ніяких питань. А голосно і впевнено женіть цих самозакоханих дармоїдів на їхню безпосередню роботу – у Верховну Раду.

Тож прямим текстом по телефону і кажіть: «Що там сидите? – Бігом на роботу! Я – народ, я – твій роботодавець, я питаю в тебе, дармоїда, чому ти сидиш в студії, а не приймаєш закони? Я вимагаю, щоб ти працював! Чому твоя карточка голосує, коли тебе нема? Чому ти прогулюєш свою роботу без поважних причин?!»

Так, у вівторок, між дев’ятою та десятою ранку 14 квітня, випадково почув передачу в прямому ефірі Радіо Ера – FM за участю двох народних депутатів з протилежних політичних полюсів. Переливали, як завше, з пустого в порожнє, відповідали на дзвінки слухачів, і різниця між ними була лише в тому, що той, що був від Партії Регіонів, нахабно відмовлявся розмовляти державною мовою і будучи яскраво вираженим російським націоналістом і скоріше навіть фашистом, називав всіх, хто відстоює українську національну ідею, теж – фашистами. А той, що від Нашої України, взагалі був ні риба, ні м’ясо. Таке враження, що ця політична сила видохлась. Але розмова не про це.

Вони благополучно пробазікали до кінця передачі і тут відразу після випуску новин Радіо Ера – FM, радіостанція почала в прямій трансляції транслювати пленарне засідання Верховної Ради України. Отже, значить, наші два «герої передачі» - тупо і безвідповідально прогулювали свою безпосередню роботу, за яку вони одержують чималі гроші з кишені громадян України. Гріш ціна всім їхнім словам під час передачі, бо вони є – порушниками. Безвідповідальними і нахабними є наші народні депутати. Вони не мають жодного морального права навіть заїкатися про якусь законність в нашій країні.

Ці прогульщики злісно порушують пряму норму Конституції України (ч. 3 ст. 84 Конституції), в якій приписано, що голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто. І взагалі дивлячись, як депутати-кнопкодави бігають з чужими карточками між столами і голосують за всю фракцію, можна чітко стверджувати, що половина прийнятих в Україні законів прийнятті з порушенням Конституції та регламенту Верховної Ради України. Фактично, всі таким чином прийняті закони і постанови є – нелегітимними і незаконними.

Отже, ми самі винні в тому, що у нас в країні так погано. Особливо це відчувається, коли перебуваєш за кодоном. Зі сторони, як то кажуть, вже не так шкода тих людей, які жаліються на життя і терплять цей бардак. Але, кожний з нас є роботодавцем всіх тих, хто у владі, – і наше право вимагати, щоб всі вони виконували свої обов’язки належним чином. Ми всі дуже хочемо, щоб в державі був порядок.

Чуєте, громадяни, якщо депутати замість того, щоб відробляти свої високі зарплати, сидять в студіях і точать ляси та милуються самими собою, – дзвоніть в студію і женіть цих дармоїдів до їхнього станка.

Шкодую, що у вівторок я не встиг це зробити сам.

ПАВЛОВСЬКИЙ Андрій

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов