АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: stopcom@ukr.net ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Дайте людям зброю – народ сам наведе порядок!
17.02.2009р.

Дозволити людям вогнепальну зброю? – Так хто ж дозволить? Ті, хто обікрав народ і далі продовжує дерибанити країну, – цього не робитимуть. Вони і без того, що народ не озброєний, з переляку обгородились від світу п’ятиметровими парканами і батальйонами охоронців. – Бояться, падли.

Коли подивитись на тих крупнокаліберних злодіїв, яких шанобливо називають олігархами, то їм є чого боятись. І вони давно не ховаються за широкими плечима охоронців та мурами від конкурентів, тих давно перестріляли, – вони вже бояться головного свого конкурента – народу. Тому їм і страшно.

Вони навчились відволікати людей від себе, бандитів і злодіїв, і переводити гнів народу на сам народ. Так, наприклад, через свої телеканали та газети вони стравлюють західників зі східняками, кидаючи, мов голодним кістку, брехню, що західна Україна на дотаціях, а її годують східно-українці. Тих дотацій в природі не існує в жодній із статей прийнятих бюджетів, на відміну від вугільної промисловості, яку годує вся Україна, в тому числі і західна. Але народ ведеться. Гордий жебрак східної України тим дуже гордиться і з подачі Коломойских, Ахмєтових, Тарутів, Фірташів тощо починає страшно ненавидіти західників (бандерівців). Проте якщо всіх цих потвор-олігархів спитати: а чи ти, гад, заплатив в казну податки? – то відповіддю буде, що податки платить не він, а той раб східняк, який на нього працює і платить податок зі своєї зарплати.

То чи, може, зарплати у рабів Ахметова на європейському рівні, бо продукція сталеварів продається за світовими цінами? – Ні, прибуток зі світових цін іде в кишеню купки паразитів, які навіть не хочуть модернізувати ще сталінські мартени, що їм місце тільки в музеях під відкритим небом. А зарплату народ має на тій же Азовсталі чи заводі Ілліча – так, аби не здох. То хто кого годує? Чому олігархи не діляться прибутками з трудящими, які безпосередньо працюють на тих заводах, які є власністю паразитів?

То хто кого годує? Все таки, раби годують паразитів: Ахметова, Коломойського, Фельдмана, Пінчука, Фірташа, Живаго, Суркіса тощо. Ті, в свою чергу, підгодовують Ющенка, Януковича, Тимошенко, Литвина, Симоненка. За рахунок кого все це відбувається? – За рахунок всіх нас. І бандерівець, і східняк, і кримчанин, і пересічний киянин – всі жебраки. Всі бідні, нещасні і злі, бо 95% всіх багатств держави знаходяться в руках невеликої зграйки аферистів, пройдисвітів («проходимцев»).

В Україні порядку нема, бо в Україні панує олігархія. Україна не демократична країна, а країна, в якій вся влада належить обмеженій купці людей, котрі завдяки бандитизму, убивствам та махінаціям заволоділи колосальним народним багатством. В Україні встановлений олігархічний політичний режим.

Вони не заробили ці гроші, вони не придумали щось таке, як Білл Гейтс, чим користуються у всьому світі, – вони, як ті глисти, потрапили в організм молодої держави і присмоктались в найбільш життєво-здатні її органи. Вони нічого не вклали в економіку, бо від початку – нічого не мали. Вони, як кожна радянська людина, були нікчемними, або злодіями-начальниками.

При становленні молодої держави збагатитись могли тільки ті, хто залишилися при владі. Ті, хто уповноважені були розпоряджатися в державі спадком від совка. А так як на реальних постах у владі залишались ті ж екс-комуністи та комсомольці, інші при всьому уявному демократизмі до корита допущені не були, то, відповідно, все і далі лишається у нас, як при совку. Влада в Україні тоді не змінилась, ті самі червономорді кадри одержали все, що теоретично колись належало при совку українському народу. Тільки при Союзі роль олігархії відігравала партійна номенклатура, а зараз – ахметови. Навіть пам’ятники Антихристу Леніну стоять там же на тих самих площах, що і двадцять років тому.

Вони і Конституцію скоро під себе намалюють. І, повірте, дружно так одним гамузом у Верховній Раді за це проголосують і бютівці, і регіонали, і нашо-українці, і комуністи. Буде їм команда: «Вперед!» Треба ж навічно зосередити владу в одних тільки липучих руках. А народ і далі не має зброї і не може відстріляти всіх цих паразитів і навести в державі порядок. Зауважу, що це не заклик до здійснення кримінально карних діянь, - це попередження, щоб їх в майбутньому не було.

Порядку не буде, доки до влади мирним шляхом через вибори не прийдуть гідні люди, або коли народ не доведуть до найвищої точки кипіння і він не почне всю цю нечисть відстрілювати. Не будьмо наївними – легально нормальним людям паразити не дадуть прийти до влади. У них за мідні копійки підкуплені всі і вся. То що ж нам всім робити коли прийдеться захищатись від того, що наші діти почнуть пухнути з голоду і ми постанемо перед вибором кого б першого з’їсти старшенького чи молодшенького? Як це було в 32-33-тіх роках минулого сторіччя. Закону про легалізацію вогнепальної зброї нема і при цих вилупках – ніколи не буде. То невже ми приречені? Хіба не можна власними руками очистити країну? – Можна. І це в історії робили не раз.

Хіба приклад Куби, Фіделя Кастро, Че Гевари вже нічого не значить? Зброя в проамериканській Кубі також не була легалізована для населення, але навіть в самих диких або в самих демократичних країнах не заборонено мисливство, а отже і мисливська зброя. Так там, на Кубі, саме завдяки мисливській зброї і здійснили революцію. Дванадцять мисливців організували скинення таких же паразитів, що і у нас. І якою могутньою не здавалися США, але нічого з кубинцями зробити не можуть по нинішній день.

Також стрільба – це олімпійський вид спорту, а отже, у великих містах можна знайти місце при спортивних базах, де можна навчитись влучно стріляти. Стрільбу як олімпійський вид спорту ще ніхто не відміняв і ті паразити-олігархи України, які за своєю охороною ховаються від гніву народного, не в змозі будуть цьому перешкодити. Ніякій глисті не під силу відмінити Олімпіаду.

Для багатьох громадян це задороге задоволення, але ж хіба так званому середньому класу і карти в руки? Точніше, карабін. Але ж де цей середній клас, тікає від банків на кредитних BMW? – Так, ті що називають себе середнім класом і чим дуже собі лестять, хіба що спроможні на дрібне адміністративне правопорушення, сигналячи на Хрещатику в клаксони автомобілів. Ні, у нас середнього класу ще не було і немає. А є в державі декілька паразитуючих сімей, яких ми маємо за щастя щодня бачити по телевізору, і є решта 95% населення, які ледве зводять кінці з кінцями.

Отже, якщо Ви громадянин України, котрий досяг 18-річного віку, одержуйте в установленому порядку дозвіл на добування мисливських тварин та інші документи, що засвідчують право на полювання (полювання з використанням вогнепальної мисливської зброї дозволяється лише особам, які в установленому порядку одержали дозвіл органу внутрішніх справ на право користування цією зброєю).

А потім, пам’ятаєте, як одного з видатних регіональних діячів сучасності, – бац, і несподівано, з необережності, чисто випадково, вибачте, я не хотів... А вже пізніше буде можливість націоналізувати украдене ними раніше на користь державі. Якщо хтось скаже, що на місце одного прийдуть інші, то це ще не факт. Поживемо – побачимо.

Павловський Андрій
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов