АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: stopcom@ukr.net ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Харків – столиця Голодомору
27.04.2009р.

Українській державі буде 18 років. І всі можуть по пальцях порахувати, скільки за вісімнадцять років у нас було столиць. Точніше, палець буде тільки один, на цьому рахунок припиниться. Столицею Незалежної України був, є і буде виключно Київ. Принаймні, в найближчому майбутньому, якщо не постане потреба побудувати в Україні свій Вашингтон, Астану, Бонн – тобто місто-столицю, яка виконуватиме в країні виключно адміністративні функції. То звідки береться дурня про Харків як першу столицю? Навіть в далекі часи була Київська Русь зі столицею в тому ж Києві, а Харківської Русі і впомині не було, як і самого Харкова не існувало тоді. До 1650 р. тут взагалі не було ніякого осілого населення. Якби, звичайно, тут не осів в своєму хуторі козак Харко, від якого все і почалось.

З 1918 по 1934 роки російські більшовики, які окупували Україну, призначили Харків своєю столицею на завойованих територіях України. Як мені дуже подобається Харків і як боляче, що це місто до сих пір все ще залишається столицею совка. Приблизно півтора десятка років тут московські комуністи керували Україною (без Західних областей, звичайно), розробили і втілили в дію план по знищенню українського населення. Звідси предки добкіних-кернесів як не власноручно, то наказуючи вбивали Україну. А зараз зі сходу на захід і з заходу на схід ходить такий-собі «Столичный экспресс», який ніби передає радянську естафету знищення України з Харкова в Київ. Отже, Харків ніяк не може бути першою столицею незалежної України, це колишня перша столиця УРСР. І ніяк не інакше. Заперечення цього – це не просто безграмотність, а дикунство радянських людей, котрі і далі живуть кривавою пам’яттю ленінів та кагановичів.

І тепер - в часи, коли в світовій історії і на міжнародній арені народжується нова політична сила – Україна, тобто держава, яка має потенціал бути процвітаючого і найпотужнішою країною Європи, - Харків живе сам окремо якимось своїм хуторянським життям. Це при тому, що за кількістю населення це друге місто в державі. Дуже шкода, але в Харкові, якби не футбол і перемоги «Металіста», не відчувалось би, що це не совок. А так – совок.

Я переконаний, що слава столиці Голодомору, яку совок називає «тіпа першою столицею», - це не та слава і не те завдання великого міста Харків, на яке воно заслуговує в майбутньому.

Місія Харкова – це бути мостом між Україною та Росією. Перш за все мостом економічним та культурним. І цей міст мав би з’єднувати Україну і Росію зв’язками добросусідства, а не бути плацдармом для російського шовінізму в Україні.

Це б так і було, якби в Харкові була продержавницька, українська влада, а не влада ýрок, гопників та україножерів. Владу в Харкові тримають ті, хто, якби могли, то голодомор би проводили в масштабах країни чи не щороку. Наприклад, голова міста Харків — Добкін Михаіл Марковіч (рос. Михаил Маркович Добкин) народився в 1970 році в м. Харкові в родині Добкіна Марка Моісейовича (1947 р.н.) та Добкіної Алли Миколаївни (1947 р.н.). Він хоч апріорі не може бути російським фашистом – бо є нацменом іншої етнічної групи, — але зі своєю командою всіма своїми діями показує, що є звичайним українофобом та антидержавником. Добкін своїм кар’єрним успіхом завдячує своєму політичному батькові, який і зробив з нього мера, — Геннадію Адольфовичу Кернесу (рос. Геннадий Адольфович Кернес, 27 червня 1959, Харків) — українському політичному діячеві, секретареві міської ради м. Харкова, колишньому кримінальному авторитету на прізвисько "Гепа", котрий народився в родині Кернеса Адольфа Лазаревича (1934 р.н.) та Кернес Ганни Абрамівни (1935 р.н.).

З такими кадрами Харків завжди залишатиметься на маргінесі. Бо обіцяне цими двома діячами Царство Небесне на окремо взятій території міста Харкова – не відбулося. Але це нічого, на наступних виборах вони обіцятимуть не менше, а більше, а факт, що так нічого для міста й не зробив цей Добкін, – то їхньої вини в цьому нема. Бо у всьому винна, само собою, – проклята оранжева чума.

Ну хто би сумнівався. Зате ставити пам’ятники тим, хто з Харкова їхав на Західну Україну убивати місцеве населення, вони спішать чим швидше, і цих засланих комуністичних вбивць називають – жертвами. Це вже вершина цинізму, бо дали цим слугам московського режиму гідну, адекватну відсіч і їх ніхто не запрошував убивати на Західній Україні мирне населення, спалювати цілі села і виселяти жителів в Сибір.

Не розумію, як мешканці такого прекрасного міста, як Харків, владу віддали Добкіним-Кернесам? Хоча, після Черновецького в Києві дивуватись не приходиться нічому. Тільки шкода і Києва, і Харкова, і Львова, і всіх-всіх міст та містечок, які і далі живуть, як в ямі. Бо у них немає гідних, компетентних керівників, які б змогли навести порядок в міському господарстві. А мерами стають пустомелі, балакуни, брехуни і злодії.

Сподіваюсь, що нормальні, не заангажовані харків’яни зрозуміють мене, що я ніяким чином не хотів би їх образити. Але в душі постає: «За державу обидно!», коли бачиш, як добкіни руйнують красиве місто Харків. І коли такі, як його теперішні керівники, пропагують лють проти всього українського, то при словах: «Харків – перша столиця», треба таким, як добкіни-кернеси, нагадувати, що: Харків – це ще і столиця Голодомору.

МИРОНЕНКО Олександр
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов