АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
УКРАЇНЦІ - НАРОД ВИЗВОЛИТЕЛЬ! (місія)
14.09.2008р.

Відомо, що доля тварин безсловесних, - це лишень їсти і пити, і боятися смерті. Людина відрізняється від тварини тим, що може усвідомлювати себе і приймати рішення зробивши певний вибір. І навіть якщо людина живе як тварина, це все таки є її правом вибору так жити. Тварини ж (переважно травоїдна худоба) живуть виключно інстинктами. У них два єдиних завдання: вижити і продовжити себе в потомстві. Для чого їм це все вони і самі не знають, це в них закладено природою і напевно самим Господом Богом під час створення світу. А значить такий стан речей є природнім і від Бога. У людей же все відбувається трохи по іншому, особливо після того як людина геть відійшла від природи і живе за рахунок її ресурсів не віддаючи нічого взамін. В свідомості двоногих тварин ( людей ) відбулись відповідні збочення і вже тепер науку виживання вони не розуміють і продовжити себе в наступних поколіннях маючи багато дітей або лінуються або бояться.

Коли люди об’єднюються в сім’ї, племена та народи їм теж перш за все ставиться за мету безпека та добробут. Безпека,- це означає, що якщо жити разом, спільно то легше вижити, захиститись від чужої агресії, забезпечити мирне існування. Добробут – означає жити гідно, сито, маючи певну культуру взаємовідносин в суспільстві і отримувати від життя задоволення.

Проте в такому соціумі, як народ, що організовується в державу можуть виникати і більші, великі цілі - МІСІЇ. Великі цілі можуть ставити великі люди, яких при владі в Україні так ніколи і не було. Ці цілі можуть мати експансивний напрям, тобто як економічними методами, так і шляхом дипломатичного тиску, шляхом поширення якоїсь там вищої «духовності» чи збройної агресії поширювати сфери свого впливу на інші держави. А можуть бути і такі цілі, які обмежаться тією територією на якій народ цей проживає, але результати їхніх діянь поширяться і серед людей інших народів. Насамперед це релігії, ідеології, технології, знання, освіта, культура. Народ живе в своїй державі своїм життям, але його авторитет і вплив у світі є надзвичайно великими.

Отже, народ України і держава Україна чи можуть мати певну місію, велике завдання для здійснення великої мети? Ми живемо на межі двох світів, на прикордонні Європи і Азії, і є ми таки європейцями, як за традиціями так і за зовнішнім виглядом, як за спільними традиціями так і за менталітетом, щоправда, трохи зіпсутим агресивно безбожним совком та шістсот-столітньою окупацією монголо-татарським ігом, котрі з 1713 року називають себе росіянами і перенесли свого часу столицю і владну еліту з Караван-сараю до Москви. Це такі країни як Чехія, Ісландія, Бразилія тощо, які нінащо не впливають і не мають можливості щось чи навіть когось захистити, не можуть мати своєї місії. Україна ж навіть нехотячи цього завжди буде в центрі уваги світового співтовариства доки не виконає свого першого завдання перед Богом: знищити ту нечисть, яка ще тримає в покорі інші народи, що мають священне право на самовизначення і на свою державу.

Ніхто не зможе реально визволити поневолені народи Росії крім українського народу. Ніхто інший як український народ знає на собі весь біль рабства, геноциду, голодоморів, національних образ, безсовісної брехні на свою адресу зі сторони окупантів, які після всіх своїх злочинів брехливо називають себе навіть братами. Зараз вони так само називають в пропаганді своїми братськими народами тих же чеченців, бурятів, дагестанців, осетин тощо, при тому, що навіть за думку про своє національне самовизначення їх карають зачистками, а значить смертю. Українці добре знають страшну ціну свободи. Але й нині ми є свідками того, як злочинний кремлівський режим кагебістів та олігархів топить в крові прагнення волелюбних народів мати свою державність. Вони давно оп’яніли від крові, дармових грошей з нафти та газу, та від вседозволеності. Виглядає так, що російський народ не вірить в Бога, а вірить в могутню російську державу. Азіатська дика традиція їсти навіть коли не хочеться їсти, загарбувати навіть якщо не знаєш навіщо воно тобі треба, і заздрити всім хто є щасливим і самодостатнім - для російської влади є продовженням монголо-татарської політики. Навіщо здалася Росії Грузія? Тільки з позиції ірраціональної дурості може хтось і спробує це пояснити, але здоровий глузд мовчатиме. Бо дурість замішана на крові і смерті невинних людей це не тільки злочин проти людства це прокляття перед лицем Бога.

Тільки українці – це реальний народ визволитель, якому під силу визволити з рабства народи так званої Російської Федерації, як і самий російський етнос від влади кремлівських вбивць та мародерів. Заляканий, спитий російський народ при недолугій політиці кремлівської гебешної хунти знову стоїть перед порогом опинитися за «залізною завісою». Ви думали чому російські туристи такі тупі і під час відпочинку вперто не хочуть розмовляти мовою тієї країни де вони знаходяться? Ви думали, що це від того, що у них високих рівень національної самосвідомості? Якраз ні, це у них від того, що всі вони підсвідомо розуміли і знали, що свобода яку їм дали Горбачов з Єльциним рано чи пізно закінчиться, і «страна рабов, страна господ» буде такою ж дикою та ізольованою від світу як і 500 чи 50 років тому назад.

Немає сили такої в світі яка би була подібною до сили українців. Тільки тому, хто сам знає ціну свободи під силу стати визволителем багато-численних народів на північ і схід від українських кордонів. Згадайте, ніхто і ніщо не змогло бути так найбільш ефективним борцем зі сталінізмом, як національно визвольний рух в Україні в середині минулого століття. Кривавий Сталін переміг біснуватого Гітлера, але українських борців за волю України так і не зміг підкорити. І тільки завдяки підлому радянському тероризму, вже за наказом генсека Хрущова, після знаменитого ХХ з’їзду КПРС було вбито керівників ОУН, що підкреслює те, що волелюбний дух українців є тою силою, яка спроможна на велику мету і велику МІСІЮ. А тому наша МІСІЯ – це бути визволителями. І це справді свята справа. Українці як визволителі якісно відрізнятимуться від тих московських «асвабадітєлєй», котрі «асвабадівши угнєтьонниє народи» забували піти до дому і встановлювали там свою окупаційну владу, диктатуру всього російського на захоплених землях. Українці визволивши інших повернуться на Батьківщину, бо кращої землі, як відомо, за Україну на світі більш немає. Визволені ж народи зможуть самі будувати свої держави згідно того світобачення, традицій та здорового глузду яке вони мають. Якщо ж їм потрібна буде добра порада чи ще там якась допомога, то в міру розумного ми з радістю співпрацюватимемо, а визволені народи з вдячністю приймуть корисну для них допомогу. З нашої сторони це буде ніяк не російського типу фальшива допомога на багнетах, танках чи ракетах, а справжнє мирне співіснування вільних народів.

Українська держава давно повинна політично наступати, а не виправдовуватись і пригинатись в своєму лизоблюдстві перед Москвою чи іншими державами світу. Київ, нарешті, повинен стати столицею великої держави, а не безликим, у своєму меншовартісному поклонінні перед всім московським, районним центром Московської області. Українська влада повинна розширяти свій вплив в РФ через діаспору та прихильників ідей демократії та свободи людини та націй. Україна повинна фінансувати проекти та організації які ставлять собі за мету здійснення даним Богом право на національне самовизначення підкорених народів Росії. Українська армія завжди повинна бути готовою принести поневоленим народам мир та свободу. Україна повинна відігравати головну роль у знищенні Російської імперії і у побудові справжньої процвітаючої Росії без ката та супостата, яка би була вільною, багатою, гордою та рівною серед рівних держав світу. Українці – це народ визволитель, і якщо ми не виконаємо цю місію то ціна нам – пилюка на чоботах безбожних окупантів, які загрожують всьому світу смертю та хаосом. Тільки Україні після сотень років випробовувань та поневірянь під силу стати новим великим народом. І тільки Україна виконавши благородну місію обов’язково в майбутньому стане великою державою зі славною нацією переможців.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов