АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
САМООБМАН РОСІЇ
10.06.2008р.

Немає в світі ні Дагестану, ні Татарстану, ні Якутії, а є – Росія. Не обманюйте себе, як колись обманювались інші народи, що нібито жили в СРСР, але весь світ називав ту країну Росією. Є Росія, Москва, Кремль і більше не бути нікому. Нафтогазові долари вдаряють в голову путінській «камарильї», як церковний дзвін па Паску. Від Кремлівських мудреців до російських бомжів всі себе почали відчувати суперменами.

А тому, якщо не всі татари, буряти, удмурти і інші неслов’яни ще себе не називають “русскіми”, то це справа часу. В Росії, згідно Конституції, незважаючи на федералізм, одна мова - російська, одна армія – російська, і навіть маріонеточні уряди так званих вільних рівних республік Російської Федерації незабаром будуть скасовані.

Буквально останнім часом Росією поширюється інформація, що національні республіки в складі РФ в найближчому майбутньому можуть бути позбавлені одного із символів свого особливого статусу – посад президентів автономій. Повідомлення про це з’явились в російській пресі і навіть назвався експериментальний регіон – Татарстан. Тобто, Татарстан може першим позбутися свого президента і це вже буде першим кроком до остаточної фашизації Росії та її абсолютизації. Панівна ідея така: як одна країна – одна мова, так і одна країна - один президент, - в Росії ця ідея повинна успішно впровадитись. Іншим президентам на цій території не бувати, президент один і він знаходиться в Кремлі.

Звичайно, всім тим особам, які ще є президентами республік, на якийсь час збережеться статус першої особи в республіці, але, по-перше, це вже буде, скоріш за все, представник президента Росії, ним же призначений, а по-друге, ці люди самостійно вже нічого не вирішуватимуть, перестануть бути національними лідерами і їхня роль полягатиме у виконані волі тандема "Путін-Мєдвєдєв" та тремтінні за свою шкуру. Бо в кожну мить орлята ФСБ можуть запросити в темні кабінети своїх підвалів або нагодувати полонієм чи діоксином.

Таким чином, Москва самообманюється в тому, що закручування гайок і позбавлення інших націй навіть примарного відчуття свободи буде їм самим, гебістській мафії, на користь. Повторююсь, це самообман, бо немає гіршої загрози, коли після возвеличення тебе придушують, опускають на нижчий рівень і встановлюють над тобою жорсткий контроль. І ці народи ще називають себе націями? Їх як не було, так і не буде, доки вони не виростуть до свідомості самовизначення і самодостатності.

Росія самообманюється, що такі заходи укріплять їхню владу. Навіть останні успіхи Росії як в спорті, так і на Євробаченні відбулися виключно завдяки саме тим національним меншинам, які начебто автономно проживають в Російській Федерації. А це є першим кроком до самоусвідомлення цих народів. Всі боксери-професіонали, що виступають під російським прапором, як не дагестанець, то бурят; татари прославили Росію в тенісі, а Діма Білан, який не який, але кабардинець. Вирішальні голи в хокеї забивають хокеїсти з українськими прізвищами, а про роль в перемозі пітерського «Зеніта» в Кубку УЕФА Анатолія Тимощука і взагалі не варто говорити. “Без цього капітана «Зеніту» б не було”, - каже головний тренер команди Дік Адвокат.

Тому нехай Росія в закручуванні гайок даремно займається самообманом. Всі ці кроки вірною дорогою ведуть до розпаду цієї країни на ряд інших, вільних, самостійних держав, які стануть рівними серед рівних в міжнародному співтоваристві. І я переконаний, що цей процес не може бути виключним внутрішнім питанням Росії. Це в прямому смислі стосується і її сусідів, тобто України також. І українська влада просто зобов’язана мати вплив на ці процеси. Ми повинні допомагати народам у їхніх стремліннях визволитись і одержати незалежність. Щоправда, з цією владою чи так званою парламентською опозицією, де кожний свого часу писав заяви про співпрацю з КГБ, це просто неможливо. Всі ці колишні і теперішні слуги Москви є надто нікчемними, тупими та злодійкуватими, аби вирішувати важливі проблеми.

Але не все так буде. Вже йде час, коли всі ті ігри в псевдодемократію закінчаться і всю ту полову, що є у владі та біля неї, замінить нове, незааганжоване покоління сильних людей. І все зміниться на краще.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов