АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Російсько-українська дружба можлива…
12.01.2009р.

В світлі останніх подій, коли фашиствуючий режим Путіна скаженіє, я переконаний, що російсько-українська дружба можлива, вона обов’язково буде, але при умові… При умові повалення в Росії хунти ФСБ та підконтрольних їм російським ЗМІ, Газпрому тощо.

Істина в тому, що дружать не народи чи країни, – дружать люди. Так само люди, а не країни чи народи сваряться. Навіть коли розпочиналися війни, то розв’язували їх конкретні люди: йосипи, уїнстони та адольфи, але ніяк не народи. Після того, як хтось вирішив, що має бути війна, народ просто стає гарматним м’ясом.

З людей складаються уряди, президенти - теж люди. Так от, про одного колишнього президента, а нинішнього прем’єр-міністра, хочеться поговорити окремо. Всім відомо, як патологічно Володимир Путін не любить президента Грузії Михайла Саакашвілі. Він просто по-звірячому його ненавидить, а все чому? Справа в тому, що це комплекси. Скільки раз Путін зустрічався з Лукашенком? – Мало, в порівнянні з покійним Єльциним фактично зовсім трохи. Причиною є той самий пресловутий комплекс малого зросту. Так сталося, що Путін головою дістає Саакашвілі саме до його пупа, а так як Путін любить цілувати пупки тільки маленьких хлопчиків, то коли путінський ніс при зустрічах пару разів тикнувся у волосатий, чоловічий живіт президента Грузії, – то тут ранима путінська душа і не витримала. А ви думаєте, що війна в Грузії мали геополітичне підґрунтя? - І не надійтесь, вона ж так по-дурному почалась, як і закінчилась. А головне - ніяких наслідків для світу від війни не було.

Теж стосується і відносин між Ющенком та Путіним. Там, щоправда, причина не в низенькому зрості колишнього штатного працівника ФСБ, там інше. На мою думку, довший час спостерігався спокій, бо, як би там не було, але сліди отруєння кандидата в президенти України в 2004 році ведуть в Москву. А так як ніяких звинувачень за всю каденцію не пред’являлось, то за рік до нових президентських виборів в Україні Путін починає нахабніти. Він-то вже точно знає, що Ющенку двічі не бути президентом. І тут вже у нього спрацьовує комплекс бути викритим. Але так як бути викритим в такому темному ділі, як отруєння чи то Ющенка, чи Литвиненка рівне нулю, то Путін тут менше комплексує, ніж тоді, коли тикається носом у більш високих за нього президентів. Гляньте, з ким він дружить: Саркозі, Меркель, Берлусконі. Чи буде він дружити з Бараком Обамою, якщо в того зріст 1,87 м, а вага – 81 кг? - Навряд, комплекси то, родом ще з дитинства. І за вісім років, доки Путін при абсолютній владі у РФ, інших пояснень нелогічних, нікчемних дій Путіна на міжнародній арені просто немає: тільки за Фрейдом можна пояснити зовнішню політику любимця російської публіки.

А тепер скажіть, чи повинен весь нормальний світ страждати від комплексу Наполеона окремо взятої людини? Російське керівництво в своїй ненависті до всіх, хто йому не подобається, веде зі всіма, кого ненавидить, підлі інформаційні, газові та інші війни. Чи, може, це все-таки для того, щоб відволікти народ Росії від внутрішніх проблем? А може, це просто гебешні звички у них такі? Не знаю – історія розсудить.

Чому через особисту ненависть когось до когось повинен ненавистю хворіти і весь російський народ? Сусідів не вибирають, а тому добросусідські відносини між Україною і Росією потрібні. Хочеться цього Кремлівській хунті чи не хочеться, але розбудовувати добросусідство прийдеться. Для чого в російських ЗМІ за вказівкою з Кремля постійно ведеться промивка голів громадян РФ щодо пошуку і плекання образу ворога? Чому вони з України і українців роблять ворогів? Чому Путін своїми діями хоче розсварити наші народи?

Щоправда, одночасно закликають до т.зв. слов’янського братерства. Мовляв тільки т.зв. братні слов’янські російські, українські, білоруські народи повинні (!) бути разом в одному колгоспі. Вони й не думають про те, що на світі є ще з десяток слов’янських народів, які про подібне братство не те, що не хочуть говорити, але й сприймають це як образу. Бо для росіян братніми народами є тільки ті народи де вони насильно зрусифікували населення, а такими жертвами русифікації є – українці і білоруси. Чехи, поляки, хорвати, словаки, словени, болгари та інші зневажають таким братством, бо знають, що доки кагебешна хунта в Росії при владі, то таке братство нічого, крім голодоморів, масових розстрілів та заслання в Сибір, не запропонує.

Дружба між українцями і росіянами не тільки можлива, але й обов’язково буде. Бо нове, чисте від КГБ керівництво Росії розумітиме, що добросусідство ґрунтується на взаємоповазі та рівності сторін. Ні Путін, ні його маріонетка на посаді президента цього тупо розуміти не хочуть, а тому стравлюють наші нехай навіть братерські народи до точки кипіння. Запевнюю, що така гра є небезпечною для нас всіх, а насамперед до розпалювачів ненависті. Якщо Путін хоче розв’язати війну, то смерть росіян і українців - це занадто висока ціна комплексу меншовартості маленького на зріст фюрера-Путіна.

Люди, будьте пильними і не піддавайтесь на провокації ворогів людства та добра.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов