АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
"Потниє" окуляри Юрія Луценка - 3
20.10.2008р.

З тих пір, як міліцією в Україні керують соціалісти, міліція не взмозі забезпечувати правопорядок в державі і міліція погрузла в корупції та в беззаконні. Час показав: що Цушко, що Луценко - це бездари на своїх міністерських посадах. Рівень розкриття злочинів практично на нулі, жодне замовне, резонансне вбивство не розкрите. Голова Гонгадзе і далі лежить в холодильнику. Крім того, немає ні одного доведеного до суду корупційного злочину, жодного доведеного до суду синка казнокрада, котрий убив на дорозі невинних людей. Рівень довіри громадян до міліції нищий за рівень довіри за часів совкового застою.

Але хіба злодіям, убивцям та тим, хто при владі, потрібні цивілізовані правоохоронні органи? Для чого? Ні злодіям, ні хабарникам, ні будь-якій фарбованій коаліції не треба чесної міліції та непідкупної прокуратури. Бо по них всіх плаче тюрма, бо у кожного депутата-мільйонера, міністра є своя рідна стаття в Кримінальному кодексі, яка не дає їм спати в нічних кошмарах. А тому непідкупна міліція - це жах для бандитів, хабарників та казнокрадів. Бо, перш за все, з цього всього годуються міліцейські чини. І система така, що нищий чин передає частину хабаря вищому чину, а так, напевно, доходить і до самого міністра внутрішніх справ.

Для видимості псевдодіяльності міліції залучені проплачені або приватизовані ЗМІ. Наприклад, всі ці кримінальні хроніки, об’єктиви, свідки тощо, всі ці передачі, які розповідають про роботу міліції, чомусь показують те, що робиться під час затримання, інколи під час слідства, але ніколи не показують, чим це все в результаті закінчилось. ЗМІ не показують закінчення слідства і закриття кримінальної справи в зв’язку з передачею в суд, де підсудний потрапляє за грати. В програмах цього нема. Особливо це стосується злочинів в сфері службової діяльності.

А для наочності наведу один приклад. 18 грудня 2007 року о 08:55 в телевізійній програмі «Свідок» телеканалу ТНТ (автори: Сергій Кацан, Владислав Ґнатенко, Сергій Крета) був показаний сюжет, в якому йшлося про те, як 30 тисяч доларів хабара за продаж колгоспного майна на Тернопільщині правив один з керівників приватного аграрного підприємства.

30 тисяч доларів хабара забажав керівник одного з приватних аграрних підприємств Тернополя. Гроші брав за колгоспне майно вартістю 45 тисяч гривень. Правоохоронці затримали хабарника, коли той рахував отримані гроші. Ним виявився Керівник АГРОПРОМИСЛОВОГО ПП «НАДЗБРУЧЧЯ» (Юридична адреса: Тернопільська обл., Теребовлянський район, с. Конопківка) Бойко Микола Петрович.

Підприємець, який приніс хабара, розповів міліціянтам, що вподобав у селі колишні колгоспні будівлі. Збирався їх викупити та переобладнати у виробничі цехи. Підготував потрібні папери, перерахував гроші, але справа стояла на місці. Тоді йому і запропонували за кругленьку суму завершити процес купівлі-продажу майна.

Віталій Максимов, керівник УМВСУ в Тернопільській області: «Задокументували факт хабара. Одного з керівників правління приватного агропромислового комплексу Теребовлянського району затримано при передачі хабара 30 тис. доларів. Такої суми давно я не пам’ятаю, щоб воно було за продажу ферми. Оцінка була на 45 тисяч гривень - він вніс в касу, а 30 тисяч доларів вимагав від нього хабара і получив. При передачі грошей ця людина була затримана».

Справжніми власниками колгоспного майна, за яке просили хабара, були селяни. Вони розповідають, що за свою власність, якою розпоряджався затриманий, жодної копійки не отримали.

Місцевий мешканець: «Розумієте, то зданіє було он. Я взяв продав його, розумієте, ми знаємо, кому продав. А де ті гроші - то все в кишеню. Того вже забагато було. Нічого людям взагалі. Паї то давав, зерно за землю».

Щоправда, персонально Миколу Бойка не називали, але всі бачили, хто це, особливо односельчани. Так от, зі слів тих же односельчан, які знайшли нас буквально через півроку після телепередачі, цей самий хабарник, якого бачила вся Україна, спокійно-собі розгулює селом, скуповує нерухомість в районі і каже, що кримінальна справа закрита. І судити його не будуть.

Таким чином, працівники МВС спочатку роблять шум, показуху, як вони боряться з корупцією та злочинністю взагалі. А потім зі стопроцентними доказами злочину... відпускають.

І таких випадків тисячі. Ще трохи - і прикладів такого бардаку та «беспредєлу» буде мільйони. От ми і живемо, і житимемо в такому бардаку, допоки ці всі моральні потвори при владі.

А тому, якщо після нових виборів до Верховної Ради Юрія Луценка за весь бардак, за корупцію, за «беспредєл» в міліції залишать на посаді міністра, то ціна таким виборам – бідна та нещасна Україна і її народ. Таку владу треба буде чим швидше поховати.

Віктор Неврода
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов