АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
ПОКОЛІННЯ ТУПІШИХ ЗА МОСКАЛЯ
29.08.2008р.

Слабо вірилось 17 років тому, що єврейська легенда про 40 блудних пустельних років виявиться реальною і для України. Після 17 років проголошення своєї держави цю країну населяють здебільшого раби, скиглярі, лінивці та п’яниці. Переважно для пересічного ще совка, але ще не українця чи українки у всіх бідах та особистих негараздах винні всі, але тільки не вони самі. Погана держава, погані бандери або хохли, всі навколо погані, насилують українською мовою, пенсії нібито маленькі, але чомусь працюючий заробляє менше, ніж будь-який пенсіонер, який на дурняк ще й безкоштовно катається-собі громадським транспортом і там ниє про те, як все тут погано.

Бидло є бидло і треба 40 років, щоб воно природним способом повмирало і залишило цю землю гідним людям. Хронічне скиглення отруює життя оточуючим, а ці вампірчики літнього віку тільки цим і займаються. Вони все життя жили при совку, працювали на совок, вони тихо крали-собі, що погано лежить, по-бидлячому зрусифіковувались (тобто обмоскалювались), сексотили на сусідів чи співробітників, а ті на них, заперечували Бога і перелякано все життя озиралися, щоб про них щось не так подумали щодо їхньої лояльності до комуняк.

Отже ті, хто є більшістю населення і переважно є нашими батьками та дідами з бабусями, є в масі своїй людьми нікчемними. Вони все життя плазували перед безбожною владою кремля і раділи, що, як ті хробаки, вижили після голодоморів, репресій та світових війн, і тепер з цієї комашиної «філософії» беруться повчати молодих, як треба жити. «Лагідне теля дві матки ссе», тому будь покірним, а якщо влада така-собі, не зла і не може належно взяти за горло всякого гниду чи блошку, що зневажає державу, бо держава нині таки демократична, то це для раба є ознакою слабості, а отже і причина для зневаги як держави, так і народу. Мало того, раб шукає собі хазяїна і зі всіх сусідів, котрих має Україна, виявляється, що впокореним колись рабам-українцям Росія є найкращим і улюбленим батогом. ЦЕ МАЗОХІЗМ ПЕРЕЛЯКАНИХ В ДИТИНСТВІ ІДІОТІВ, ЯКІ ТЕПЕР СТАЛИ ПЕНСІОНЕРАМИ. А тому при всіх реальностях треба визнати, що основна маса тих, хто голосує на виборах за Януковичів та Ющенків, є тим же безбожним ідіотичним совком. Це означає, що майбутнє держави в основному ще років так 20-30 вирішуватимуть нікчемні люди, які все життя прожили переляканими, нещасними, безпорадними, заздрісними та фізично і душевно кволими.

От і виходить, що ті, хто каже, що їм добре жилося при Радянськім Союзі, - а останнім часом це виглядає як те, що їм добре жилося при Росії, - плачуть за ним гіркими сльозами. Правда, весь світ вважав нас все-таки сателітами Росії, але хитра внутрішня політика Москви дурила нас так званою рівноправністю народів СРСР і дружбою народів. А Українська РСР - це ніщо інше, як провінція Москви. Та і зараз, дивлячись на «раболєпіє» перед всім московським в Києві, мене не полишає думка, що Київ - це зовсім не столиця європейської держави, а районний центр Московської області. Таке-собі Бірюльово цей наш Київ.

Ті, хто плачуть за СеРомСеРом, взагалі-то за своєю молодістю плачуть! Тоді їм, як то кажуть, і хотілося, і моглося. Міг і випити, і з жінкою всю ніч кувиркатись, та і жіночки ті, які зараз фекають на всяку еротику, теж свого часу незаконні фотографії ще ой як дивилися, та і дітей своїх не в капусті знайшли, а таки від статевого акту. А тому зараз все, що вони не кажуть про мораль при комуняках, - це не тільки лицемірство, але й тупа брехня. Бо зараз вони всього цього вже не можуть і їх злить ця обставина, і вони мстяться за це всім оточуючим.

Всі нинішні святоші від компартії чи партії регіонів, від БЮТу чи Нашої України є звичайними брехунами та лицемірами. Їм шкода, що життя минуло так швидко, і їм хочеться знайти когось чи щось, що б можна було звинуватити в своїй природній старості. Смерть дихає всім цим нікчемам в потилицю, але вони ще мають сили отруювати життя своїм близьким, а головне - своїм нащадкам.

В своїй любові до Росії як правонаступниці СРСР все дане населення рабів України незалежно від етнічної приналежності розписується, що вони гірші, тупіші за москаля. Бо якщо вони самі не в змозі покращити життя собі і своїм рідним, але кажуть, що при Росії їм було краще, то, маючи всі можливості, будучи при розумі та здоров’ї, стверджуючи свою безпорадність, вони визнають, що є гіршими, тупішими за будь-якого москаля, навіть і алкоголіка. Але призначала червона влада керувати українцями «руському Вані», хоч і п’яному, але українське бидло підкорялося і хоче знову підкорятися, бо все, що було у них людське, щезло від страху перед Сибіром та розстрілами, перед Голодомором або можливістю самому пролізти в начальнички, завчасно вступивши в компартію і заклавши в КГБ своїх друзів. Для них «руський Ваня» є повелителем і господарем. Коли ж вони вже нарешті повимирають, щоб не псували життя прийдешнім поколінням?

Тому, доки в Україні основним населенням буде «покоління, тупіше за москаля», доти Україна залишиться не самостійною державою, а відрижкою Української РСР. Ми і справді живемо не в європейській державі – Україні, а в Українській РСР, яка відокремилась від хазяїв. І яка по тупості совкового населення так і не може вийти з тих злиднів, в які воно саме себе загнало. А для того, щоб Україна стала великою державою, слід зробити наступні речі: 1. - категорично позбавити колишніх комуністів та посадових комсомольців влади на будь-якому рівні; 2. - боротися проти будь-якого прояву несправедливості зі сторони влади всіма можливими законними шляхами, не поспускати правопорушення чи злочини зі сторони представників влади; 3. - якнайменше слухати, сприймати хронічних холуїв совка, яких вся заслуга в тому, що вони дожили до пенсії за віком, бо вони за своїм характером є злидні духом і заздрять молодим у їхній молодості; 4. – виробити у собі імунітет проти ниття, скиглярства та поразкових настроїв, які хронічно вкоренилися в суспільстві і є бацилою, що роз’їдає організм держави, тощо.

Отже, може, нас і мине біблійна історія про 40 років митарств та зневіри у своїй свободі. Можливо, ми матимемо кращу долю за долю батьків-дідів, які прислужували окупанту, а зараз повчають, як треба жити, хоча вони нічого, крім бути рабом, ніяк вже навчити не можуть. Вони ж бо є раби! І це не стільки діагноз, як сутність таких людей. Вірю, що в Україні буде покоління сильних, рішучих, самодостатніх людей, які виведуть нашу країну на рівень світової наддержави. Коли вимре покоління рабів, тоді народиться сильна, духовно міцна, матеріально багата країна і нам жити в цій Великій державі.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов