АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
ПІДІРВАТИ ТРУБУ
18.04.2008р.

Російський нацизм, який раніше прикривався то православ’ям, то комуністичним інтернаціоналізмом, вийшов на нову стадію війни зі всім світом. Діючи через агентурну сітку стукачів, провокаторів, саботажників, диверсантів та іншої путінської кагебешної братви на територіях суверенних держав, вони вирішили, що вони відновилися і готові для нової імперії. Нафта та газ - те, що дається на дурничку, є основою нахабства сировинної держави, якою є Російська Федерація. Манія величі косить рівні ряди нормальних людей Росії. Влада РФ через повністю їм підконтрольні ЗМІ вдовблює в голови своїх громадян удавану велич всього «русского». І пора вже всім до цього звикнути, що це «обыкновенный фашизм»,так би мовити.

Імперіалісти - це завжди вороги для людей доброї волі. Не в змозі зробити гідним життя поневоленим народам поневолювачі придумують собі удавану велич. І якщо хтось починає в це вірити, то вже стає рабом добровільно. Звичка бути рабом - це хвороба, яку навіть час не лікує.

Нема різниці між імперіалізмом США чи Росії. Америка керує світом постійно штампованим доларом, а Росія при втраті великої частини земель і зараз залишається імперією. Росіяни тримають в рабстві багато народів так званої федерації. Щоправда, ці народи малочисельні, вироджені і слабкі. Навіть татар, які є прямими пращурами російського етносу в Татарстані, приблизно 3 мільйони, тобто в два з половиною рази менше, ніж населення Західної України, або це приблизна кількість населення Дніпропетровської області. Про інші національності взагалі немає що говорити: вони малі числом і слабкі духом. А це означає, що практично нема шансів визволитися народам Росії поодинці, а спільної стратегії боротьби нема. Лідери поневолених народів Росії живуть в постійному страху втратити те, що їм дозволила Москва мати в своїй власності. Перш за все це стосується таких-собі класичних свічних заводів або магазинів.

Політична опозиція в Росії не те що слабка, вона взагалі якась інфантильна. Всі ці Каспарови, Нємцови, Лімонови чи Касьянови навіть виглядом своїм показують те, що вони ні на що не здатні. І така ситуація призвела до того, що маленький полковник сексотів НДР вирішив, що він всесильний.

Європейський Союз та США через свою ситість та комфортність не хочуть зайвий раз напружуватись та знервуватись стосовно чергового випаду проти кого б то не було зі сторони Росії. Ви нас не чіпайте - і ми вас не будемо. Жирна Європа зажиріла тілом, вона зажиріла і своїми мізками. Після виступу Путіна в Мюнхені, де відбувся перший його публічний біснуватий виступ на міжнародному рівні, Путін пересвідчився, що за всі його “чудачества” йому нічого не буде. Стара Європа ніяк не змінилася з 1938 року.

Постійні погрози країнам Балтії, Грузії, України йому сходять з рук. А тому біснуватий полковник, втрачаючи відчуття реальності і будучи всесильним, а особливо після вдалої афери з наступником, який є його вірною собачкою з куцим хвостиком, взагалі вирішив, що все, що він ляпне, то так воно і буде.

І все це викликає реальну загрозу суверенним державам та їхнім народам. До Путіна під час їди прийшов апетит, який вимагає не тільки болтовні, але і реальної їжі. Він як керуючий справами КДБ на посту президента чи потім прем’єр-міністра РФ повинен виконати завдання тієї системи, якій він служить, тобто КДБ. А ця структурка наказує: віднови СРСР, Вова, і це тобі дасть місце в історії. От Вова і напружується. Маючи небоєздатну, слабку армію. Але маючи ядерну зброю він своєю біснуватістю призводить до занепокоєння сусідів і не тільки. А раптом перемкне пацана і він почне ядерні удари як попало і куди попало? Неадекватний ж він якийсь.

Отже, що можна цьому протиставити? Якщо Росія погрожує війною, то незалежні держави повинні озброюватись або заручатись підтримкою сильніших. Це вже зробили країни Балтії. Можна відновити ядерний статус - це в найближчій перспективі чекає Україну. А й справді: навіщо нам американського чобота на нашій землі, якщо одна маленька, але швидка і потужна ракета, направлена в сторону Москви, може забезпечити нам спокій? А можна просто вдарити по самому вразливому місці на тілі цього колоса на глиняних ногах - і він рухне.

Дивно, як ніхто не помічає, що якщо вам хочеться перемогти ворога, а ви слабші за нього, то метод Давида проти Голіафа є не тільки класичним способом, але й єдино правильним. Так, наприклад, при будь-якій агресії зі сторони кремлівської хунти на одну з держав хіба інші держави не об’єднаються у військовий союз? Звичайно, що об’єднаються. Але навіщо чекати цієї агресії і псувати своє спокійне, мирне життя оглядками на дикого звіра, який гуляє вольєром за колючим дротом? Це ж неприємно. Так же неможливо жити все життя. Так народам можна і захворіти на параною та манію переслідування. Чим швидше вирішити цю проблему, тим краще буде в майбутньому.

Найпершою повинна бути чітка програма досягнення самовизначення народів Росії зі сторони незалежних держав, які ще пам’ятають сибірські морози гулагів. А друге – це, все-таки, повинна знайтися сила, група людей незалежно якої держави чи народу, які б мали своєю місією підірвати основу збагачення військово-промислового комплексу ворожої держави.

Тобто той же газопровід Уренгой – Помари – Ужгород має протяжність приблизно 4500 кілометрів (1160 км котрого проходить по Україні). Потужність його – 27,9 млрд. куб. м газу в рік (проектна потужність – 32 млрд. куб. м в рік). На трасі газопроводу знаходяться дев'ять компресорних станцій. А трансєвропейський нафтопровід «Дружба», що з’єднує родовища нафти в Татарії і Куйбишевської області зі Східноєвропейськими країнами має протяжність 5500 км.

Отже, якщо вся російська економіка - це ці дві труби і більш нічого, то, може, якщо хтось візьметься одночасно в декількох місцях на російській території їх підірвати, і буде результат? Це ж буде ударом в саме вразливе місце тих, хто погрожує всьому світу. Подібна акція повинна би була остудити гарячих кремлівських хлопців від вчинення різного роду дурниць. В декого припиняться щоденні доходи і їм буде не до агресій. Потоки коштів на озброєння припиняться, бо Путін і його хунта набиватимуть в першу чергу свої кишені, а вже все інше потім. Якщо відповідного результату не буде, то треба буде повторити цю справу. І повторювати це треба до того часу, поки вся Росія нарешті поборе безробіття і через кожні десять метрів всі росіяни за гідну платню будуть цю трубу оберігати, а Путін з корєшами нарешті поділяться своїми прибутками з народом.

Звичайно, питання, чому ще ці труби стоять неушкодженими, можна вважати як серйозним, так і жартом. Можна також сприймати, як провокацію і заклик до диверсії. Бо тут же є посягання не на чиєсь життя, що є найбільшою соціальною цінністю, а на ще святіше - на доходи кремлівської хунти, яка за виручені гроші і сама живе солодко, і ще й погрожує розправою всім навколо. А цю святиню, цю основу основ рашистської могутності чіпати не можна ніяк. Але ж це і дійсно крайній випадок. Це вже тоді, коли погрози війни (а це зло, яке є, напевно, таки більшим за будь-які проблеми з постачанням енергоресурсів) будуть надмірними і реальними у своєму виконанні, тоді виконавці цих вибухів і справді стануть героями і спасителями.

А тому, поки всі погрози Кремля є несерйозними, то і сприймайте за жарт ідею підривати труби, а якщо ні, то робіть, як знаєте.

Павловський Андрій
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов