АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           

Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Путінська параноя як гарант незалежності України.
08.04.2008р.

Попереджений, - значить озброєний. Спочатку пригрозив ракетами націленими на Україну, а тепер коли це мовчки проковтнули, то він в стилі Адольфа Алоїзовича вже погрожує забрати собі шматок України, яку він ще будучи ленінградським таксистом на початку 90-их нібито подарував українцям. На таких кажуть: хворий і не лікується. Хай згадає чим той же Гітлер закінчив, який також починав з Судети і який нібито захищав німецькомовне населення цієї чехословацької території. Дозахищався. Путіна, якщо не перестане біснуватись чекає така ж доля.

Психічний стан Путіна, бажає бути кращим. Чисто по-людськи його шкода. Головокружіння від успіхів це справа серйозна, особливо коли серйозно надувати щоки. «Ви не дивіться, що я маленький. Я щоки гарно надуваю, і лисина, як у Леніна». А нам що до того? Пригрозив, дурник, значить треба чекати від нього пакості, він же все «из под тишка» звик діяти. І справ таких вже на час його президентства було немало, починаючи з вибухів в спальних районах російських міст, щоб спровокувати страх та гнів щодо чеченців, та закінчуючи отруєнням опозиційних опонентів. Довго сушив він голову про те, яку таку схему застосувати, щоб посмертно лишитись при владі. А коли надумав, то не без шкоди для здоров’я, як виявилося ці потуги не обійшлися. Важко бути і підлим і красиво щирим одночасно.

Оточений лизоблюдами, казнокрадами та гебнею неадекватний куратор німецьких сексотів НДР, а нині президент Росії, стає ще більш неадекватним. Він думає, що його бояться, а його просто уникають, як уникають вічно п’яного сусіда інші солідні сусіди. У нього хіба один брат по розуму, який з ним знаходить спільну мову, та і той має прізвище Буш. Путін хіба з Бушем може ходити і плескати його по спині, обом це подобається взаємно. Яке їхало таке здибало, або - «Служілі два таваріща».

Отже, Путін в приступі сказу сказав, що такої держави, як Україна немає. До юродивих треба прислухатись, то так і ми про це кажемо, що поки всі ці синьо-голубі промосковські регіонали, комуняки чи оранжеві коньюктурщики будуть в Україні при владі, то України, як держави не буде, і нема. Та і те, що цей недомірок може тяпнути частину України, так це також може статися поки українська держава не почне захищатись від всяких там ворожих елементів.

Всю владу в органах місцевого самоврядування на території Східної України захопили російські нацисти. Вони підгодовані місцевими олігархами ведуть нещадну ідею за гітлеризм (путінізм) у всьому світі в цілому і на Сході України зокрема. Цей нацизм стає все більш зухвалим та навіженим. А з нацизмом якої б він форми не набував треба боротись, як боролись наші батьки, діди до переможного кінця. Російський нацизм не пройде.

Кара буде всякому хто посягне на нашу свободу та державність. І якщо Путін розв’яже війну, то не своїх дітей він пошле гарматним м’ясом на цю війну. Тим більше, що синів у нього нема, а пошле здихати під терикони Донбасу чи полонини Прикарпаття дітей простих росіян. Зуби обламаєш, товариш Путін. І ця загарбницька війна чи змова під стать гітлерівському фашизму може повторитися, але якщо німці після поразки через свою працелюбність змогли відновити свої міць, то переможець СССР так і лишився в злиднях до останніх своїх днів доки не здох. Висновки робіть самі.

Тому не можна не дивуватись тому рівню патріотизму, який спостерігається серед українців незалежно від місця проживання чи мовного середовища після подібних заяв. На 90% народ України готовий дати відсіч будь-якому агресору, а особливо такому який під лицемірною маскою братства є вовком в овечій шкурі. Але якщо всі ці погрози виявляться блефом в картярській грі за владу, де понти святе діло, то і це дає користь Україні, бо в кінці-кінців багатьом з нас треба буде визначитись хто ми є, і які наші цілі, і яку нам потрібно свою українську владу, щоб жити в сильній, економічно могутній державі. Давай Путін, давай Жирік, давай Затулін, працюйте, ваша агресія породжує протидію, а значить наш народ оздоровлюється від міфів і слабості. А тому буде все добре.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов