АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Політична параноя взяла відгул, пообіцявши повернутись
26.01.2009р.

Кажуть, що якщо відправити Януковича – в Білорусь, Ахмєтова – в Казань, Кінаха – в Молдову, Чечетова, Азарова, Костусєва – в Росію, Суркіса, Табачника, Тимошенко, Фельдмана, Колесникова, Коломойского, Фірташа, Червоненка, Порошенка, Рабіновича – в Ізраїль, Ющенка – до тещі за океан, то буде нам щастя. Правда, треба, щоб вони всі відправлялись на батьківщину своїх пращурів не з грошами, украденими у нашого народу, а так, як їх мати породила, – голими і з перспективою.

Кажуть, якщо у Верховній Раді буде хоча б дві третини депутатів-українців, то нарешті Україна стане нормальною державою, бо її не будуть грабувати з думкою, що якщо припече, то там на рідній, далекій землі своїх мавп, від яких походять, – подалі від України, – їх з украденими грошами радісно зустрінуть.

Після «газової війни», яка почалась так само несподівано, як приходить кожного року Новий рік, цілий тиждень в Україні спостерігається політичне затишшя. Політична параноя, якою захворіли політично стурбовані громадяни України під час виборів президента у 2004 році, час від часу то проходить, то починаються її рецидиви. Зараз затишшя – можливо, пси демократії чи шакали проросійських інтересів стомилися від свят і після святкувань, обтяжені зайвим салом, ще не прийшли у потрібну спортивну форму чи, навпаки, скучили за гризнею своїх собачих боїв і готуються до майбутніх баталій в тренажерних залах, споживаючи кілограми допінг.

Тиша по телевізору, тиша у Верховній Раді, всі немов у сплячці – зима. Зате людей по країні масово звільняють, і не тому, що світова економічна криза, а тому, що зручно під шумок робити свої темні справи. Багато хто розуміє, що кризи як такої немає, вона, як завжди, в головах. Кризи не існує взагалі – це вигадка! Просто немає кому чітко пояснити, що якщо банки перестали одержувати малопроцентні кредити з-за кордону чи офшорів, котрі вони перепродавали українцям, але в три рази дорожче, то це не криза, це зупинення фінансових спекуляцій.

І де ті фахівці, які можуть пояснити своїм начальникам, що треба просто працювати, а не шукати «халявних» кредитів? Виходить так, що чим більше вищі учбові заклади випускають економістів, яких більше, ніж інженерів, тим більша економічна криза. Кількість перемогла якість, а тому цієї якості немає у нас і в повсякденному житті.

Більше року минуло, як двічі прем’єр Юлія Тимошенко має всю виконавчу владу країни у своїх руках, і якби, на її думку, не Балога, котрий їй заважає красиво танцювати, то і кризи б не було. Також пішов п’ятий рік, як Віктор Ющенко – глава держави, то чому тим, хто був на майдані, давно соромно зізнаватись, що вони тоді цілими днями і ночами стояли на морозі? – Тому що доки Ющенко у владі, Україна і далі є дикою країною третього світу. А останнє нагородження державним орденом посередника газових махінацій підлеглого міжнародного мафіозі Семена Могилевича - «гаспадіна Дмітрія Фірташа», показало, що щось з президентом не те. Мабуть, відчуває, що це останній рік його президентства. Але ж хто буде на цій посаді після нього? – Страшно подумати.

Про московську агентуру у ВРУ – партії регіонів та комуністів – навіть говорити не хочеться. Вони поводять себе, як вороги, бо вони і є ворогами цієї держави – при будь-якій нормальній патріотичній владі основна маса цих політиканів та злодійкуватих совків були би вже у в’язниці або, як деякі герої пізнього кучмізму, вони ховалися б на «Родінє прєдков». Віриться, що вони там і будуть.

Деякі медики стверджують, що параноя не лікується. Вона може загострюватись, а може притуплюватись, але лікується тільки смертю хворого. Що ж тоді робити, коли у Верховній Раді – 450 хворих, у Кабінеті Міністрів та у тіньовому уряді – хворі, в Секретаріаті Президента – хворі, а народ просто взагалі не лікується і чекає вечірньої казки Савіка Шустера, де щовечора він сварить між собою людей, доводячи народ до сказу?

Рецепт простий, але дієвий: кожна людина, якщо вона дійсно є людиною, зобов’язана боротися за своє гідне життя. Не чекати, що хтось ощасливить, а самому діяти і захищати свої права. В окремих випадках треба організовуватись, але знову ж таки з метою діяти і боротися. Якщо ви переконані, що ви праві, то ваші перемоги обов’язково будуть. Будуть швидше, ніж ви собі думаєте. І якщо число перемог чесних громадян над чиновницьким свавіллям, корупцією, байдужістю, підлістю переросте з одиниць в сотні, з сотень в тисячі – то країна наша обов’язково перестане бути країною третього сорту, бо люди у нас більше не будуть нікчемними третьосортними людьми. Ми заслуговуємо на краще життя.

Павловський Андрій
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов