АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Могила української естради
03.11.2008р.

Інформаційна експансія сусідньої, далеко не дружньої країни продовжується. І чим далі, тим нахабніше, бо завжди знайдуться виродки, які за гроші будуть вислужуватись і, як вони собі переконують всіх навколо, робити добру справу.

Є в Україні така-собі другосортна співачка, яка не стільки співає, бо Бог таланту великого не дав, але захворіла ця співачка одночасно на синдром Доріана Грея та синдром «тіпа звєзди», тобто самозакоханої актрисульки, яка хворобливо-маніакально потребує і вимагає максимум до себе уваги зі сторони ЗМІ, особливо, якщо це стосується телебачення. Мова йдеться про Наталію Могилу (яка виступає під прізвищем Могилевська). Її специфічної краси обличчя мелькає всюди. Вона тусується на всіх тусовках, вона є співведучою "Шансу", вона, нарешті, є («вдумайся в это, товарищ!») генеральним продюсером так званої «Фабрики зірок – 2», яку на гроші «Русского радио» крутять на «Новому каналі». Тупе мавпування російського проекту, яке в самій Росії вже задихнулось і яке Алла Пугачова потихеньку сплавила на користь цікавіших та вигідніших проектів, показує, які ж вони всі там, що біля Могили, дєрєвня. Але Могила (Могилевська) подумала собі, що кривляючись на радість «Русского радио», вона, дивись, і сама вже стане, як Алла Борисівна. Тобто примадонною російської «культурологічної» відрижки на українських провінційних територіях, де, як і належить районному центру Московської області – Києву, «нада гаваріть ісключітельно па-русскі». Треба ж якось «дєрєвнє» Києву бути трохи подібним до «города» Москви. Не зрозуміло, чому тоді Наташа Могила ( Могилевська) не їде підкоряти ту ж Москву? Напевно, тому, що вона добре знає, що там їй нічого не світить і краще бути першою, хоч і з конячою мордою, в "дєрєвнє", ніж 147-ою в "городє". Напевно, так.

Могила (Могилевська) вислужується перед московськими хазяєвами, аж пір’я з неї сиплеться, аж зад її світиться (див. фото). Але сам рівень її від цього не піднімається. Вона ніколи не зможе стати такою, як та ж Алла Пугачова чи Софія Ротару, хоча б тому, що це харизматичні особи та й те, що вони співали залишиться в народі назавжди. «Червона Рута», «Арлекіно», «Паромщик», «Лаванда» - список можна продовжувати. Могила (Могилевська) ж нічого путнього так і не заспівала, тому вона і вирішила, що краще буде з себе вдавати «звєзду», а значить, це дає їй право на те, щоб, вибачте, з гомосексуального виду хлопчиків та дєвочек легкої поведінки робити шоу. Розкручують молоді таланти? Але талантів там не видно, є багато шуму, суєти, пищань та криків, які вони називають драйвом, гламуром та креативом. Пошлості теж немало, але зараз це вже оцінюється не як пошлість, а як епатаж. Побільше яскравості - і піпл це схаває. А піпл це дійсно хаває, але батарейки у тих, хто насаджує цю поп-культуру, теж закінчуються, тому і Данилко в своїй новій передачі на ТРК «Украина» виглядає таким, що видохся і давно сам себе повторює. Та і цю ж Наташу Могилу (Могилевську) квітучою не назвеш. А з тих, кого пропонують на цих фабриках, навіть таких, як Могила чи Білик, не перевершать; вони хоч і в яскравих одежах і балакати їх навчили розв’язно і складно, але аура у них якась сіра, бо все, що вони роблять, - це надумане, штучне та вульгарне.

Навіщо нав’язується народу цей несмак? Чому, якщо хтось з тих всіх продюсерів та генеральних директорів тільки такими стають, то відразу їм здається, що посада, крісло, місце сидіння дає їм право нав’язувати свої уподобання? Тільки-но як ці люди сідають на свої крісла, так тут же вони якимось дивом стають супер-пупер спеціалістами у будь-якій галузі людської діяльності. Таке враження, що до того місця, яким вони сидять, тут же підключається вищий розум, як їм здається. І коли вони після подібного приступу підключки до місця сидіння починають розмірковувати над питаннями космічного масштабу, то це виглядає ознакою твердолобого жлобства.

Але не все так погано в цій ситуації, бо таки символічно, що нав’язування всього російського в Україні доручили жіночці з прізвищем Могила. Свій рівень вона би краще показала на «Євробаченні» наступного року в її рідній Москві, але ж ні, свій низький рівень приречені дивитись наші громадяни. Можна дивитись подібні передачі або не дивитись. Можна переключати телепрограми або потихеньку звикати до помиїв, брехні, совка, несмаку, низькосортності, депресивністю, якими нас накачують власники телеканалів. Але те, що проросійські шоу москвичі доручають Могилі, - це добрий знак для всіх недоброзичливців українського.

Тому Україна переживе і підмогильні проекти московських клоунів. Хай собі кривляються в своє задоволення, нехай їм здається, що вони - вершина прекрасного, - час все розставить на свої місця. І дай Боже, щоб ті, хто бере участь в подібних до «Фабрики» конкурсах, і справді стали артистами з великої букви, а не хлопчиками на побігеньках у грошових мішків. Бо немає зараз в їхній творчості душі, а її саме і не вистачає. Інакше буде і нашій культурі могила.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов