АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
СВІЙ ІСТОРИЧНИЙ ШЛЯХ
06.05.2008р.

Україну можна побудувати імперією. Україну можна збудувати самодостатньою, цивілізованою і ситою. Україну можна взагалі не будувати.

А її ніхто і не будує, бо ті, хто каже про розбудову держави, завжди не при владі. Тим, хто при владі або біля неї, розмова про побудову держави звучить, як наївна фантазія людей несповна розуму. Треба бабки заробляти, і це нормальна матеріальна мета, а всілякі там ідеалістичні мрії - це для тих, хто непристосований до життя, і таких треба уникати. Цим завжди хворіла «гнила інтелігенція», яка багато всякого читала і від цього в її голові багато що намішалось. А головне, що всю свою життєву енергію інтелігенція витратила на читання книг і пустопорожню балаканину, цим самим зіпсувавши собі і зір, і характер, і відчуття реальності. Тому при владі одні моральні потвори, а ті, хто має якесь відчуття, що так далі продовжуватись не може, переважно є кволими та безпорадними.

Якщо у вас характер впевненої людини, то ви завжди будете мати на хліб щоденний. Вам завжди буде легше відібрати те, що належатиме вам по праву у відповідності до вашої природи. Врешті-решт перегризете горло за своє і нікому й краплі свого не віддасте. Таким заздрять за їхню хватку і здатність протистояти негараздам. Подібний характер не притаманний інтелігенції, бо від природи фізичні властивості її представників були на низькому рівні. Слабкість тіла не компенсувалася силою духу. Спроба замінити силу великою кількістю засвоєної інформації в еру інформаційної революції не надає вам переваги. Вже давно, ще з появою калькуляторів табличка множення втратила сенс. Давно немає потреби запам’ятовувати безліч інформації, яка, по-перше, завжди за допомогою комп’ютерів у вас під рукою, а по-друге, постійно застаріває. Знати треба основне – те, що для життя необхідне, наприклад, правила дорожнього руху, інакше вас зіб’є автомобіль, треба вміти плавати, інакше втопитесь, треба знати, як правильно послати придурка на його історичну Батьківщину, бо, якщо він не піде, то можете від нього постраждати. Такого основного, але необхідного і справді багато чого є. І це важливіше, ніж те, що дає сучасна освіта, яка давно вже не є сучасною. А про українську освіту взагалі не варто говорити, бо цими перевантаженнями, як виглядає, дехто поставив собі за мету зробити нашу молодь повними ідіотами. Мало хто осилить цю шкільну програму, а на те і розраховується, аби діти були від цього закомплексованими і думали, ніби вони неповноцінні. Їх навмисно роблять ідіотами.

Тому не кількість інформації в голові визначатиме правильність того, що відбуватиметься в суспільстві, а цілеспрямований характер, сила волі та впевненість у своїй правоті. Але ці риси не виховуються в школі і взагалі є забутими словами з епохи якогось-там античного ренесансу або відлунням ніцшеанства. Але ж насправді це життєва потреба. Завжди можна поставити на місце хама, якщо не тільки знати, як це робиться, але й мати відповідні навики це зробити.

А тому повернемось в нашу святу Україну. Україні попри дике зубоскальство її ворогів і справді вималювався свій, особливий історичний шлях. Перспективи теж немалі. Проблема лишень в кадрах, бо явно не ті кадри керують країною. Лідери найбільших в Україні фракцій - це рецидивіст і «воровка». І все, і більше немає про що говорити. З кадрами у нас все зрозуміло. Їх мало просто змістити з посад, їх треба ретельно перевірити, хто куди який підпис ставив, як доручені бюджетні кошти використовував, а на це потрібні грамотні чесні кадри в правоохоронних органах і насамперед в прокуратурі. Інакше неможливо буде поставити будь-які реальні і глобальні завдання, щоб з успіхом їх виконати.

Свій історичний шлях ми відчуватимемо тоді, коли нарешті зможемо або, якщо хочете, відважимося нав’язувати свою волю всьому світу. У нас достатньо ресурсів, але повністю відсутня сила волі, щоб економічно підкорити собі, мати реальний стратегічний вплив не тільки на економіку в східноєвропейському регіоні, але і далі, і ширше. Чому ми не можемо диктувати іншим, яка у них повинна бути влада? Та тому, що у нас самих влада - це збіговисько випадкових людей. Але при сильній владі все елементарно швидко зміниться. Тому не слід довго нарікати на те, що ми живемо в нещасній державі. Таких скигліїв женіть від себе подалі, бо це заразне. Україна і так наскрізь заражена бацилами зневіри та слабодухості. І кожний повинен почати лікуватися з себе. Будьте впевненими в собі і не давайте ідіотам вилізати вам на голову і звішувати ніжки. Це ті елементарні дрібниці щоденності, з яких складається цілісність.

Справді, Україна, напевно, таки на першому місці по кількості вічно ниючих людських істот. І з виліковування цієї хвороби треба починати розбудову держави. Всі нинішні вожді і вождихи не заражають народ оптимізмом, а це породжує зло. А значить, їхні дні вже наближаються до кінця. Нам же бути свідками та учасниками свого, унікального історичного шляху нової України. Прийшов час брати під контроль всі ці процеси і робити справу. Успіхів!

Віктор Неврода
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов