АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Інтернетівський рашизм
24.06.2008р.

Свого часу один з відомих письменників-фантастів Станіслав Лем передбачив в одному зі своїх творів виникнення і розвиток Інтернету. В його повісті все закінчилось не зовсім добре для людства. На щастя, не все так погано зараз, як він описав. Інтернет існує і з кожним днем все більше та якісніше розвивається. Не передбачив він одного – присутності в системі різного роду шовіністів, злегка помішаних на рашизмі.

Кожна людина, маючи доступ до всесвітньої мережі, першим ділом прагне поділитись своїми думками зі всіма і знайти тих, з ким можна приємно і якісно спілкуватись, але існує купа підводних каменів у Вашому прагненні до спілкування. Зі всієї групи слов’янських мов на форумах і в чатах Вам нав’язують, зазвичай, спілкуватись тільки російською, бо основна маса форумів та чатів є російськими творіннями. А переважна частина користувачів з України чомусь російськомовна (а ще кажуть, що на Україні кляті бандерівці викорінюють російські школи, - дивно, звідкіля ж їх стільки то береться).

Ну от Ви і зареєструвались на одному з численних форумів. Якщо Ви маєте бажання отримати задоволення від екстріму, то ось Вам порада: зареєструйтесь як українець і бажано з західної України. Ось тут і почнеться. Ваш співрозмовник звертається до Вас російською мовою. Спробуйте почати відповідати йому українською і намагаєтесь нею спілкуватись, Вам стане вже веселіше (нагадую, ці поради для любителів екстремальних видів відпочинку). Реакція сусіда: легке роздратування і поблажливість до «неотесаного» хлопа (жінки), які не вміють говорити «цивілізовано». Далі ваша розмова плавно, але швидко, перейде на політику і Вас м’яко почнуть підштовхувати до думки що: без купи старших братів по колишньому союзу жити просто неможливо і всюди добре, тільки не на Україні. Не дай Вам Боже не згодитись з переконаннями співрозмовника, ще гірше сказати що українське не є погане, - все, як то кажуть, «ховайтесь». Легке роздратування переходить в погано приховану агресію, з Вами починають спілкуватись так, що у Вас, читаючи повідомлення, складається враження, що на Вас майже кричать. Однак тема лишається та сама, хіба що додаються вислови на кшталт: «а чего же Вы добились своего без нашей помощи?». Наводжу самий веселий для Вас варіант продовження розмови: пишіть, що Ви українець, зі Львова і обожнюєте рідне місто своє. Заодно напишіть, що пишаєтеся бути Українцем (обов’язково з великої букви «У»). Ось основні закиди в Ваш бік, які одразу наваляться на Вас зі всіх сторін (при чому в агресивно-безапеляційному тоні):

1. Степан Бандера - ворог всіх часів і народів, безжальний вбивця на рівні з біснуватим фюрером А. Гітлером (він перший, напевно, описав способи приготування вчительок російської мови та літератури в своїй кулінарній книзі).

2. Дивізія СС (Січових Стрільців) «Галичина» - це есесівці Гітлера, які знищували мирних українців, палили їх, і Ваш опонент сам «бачив» фотографію есесівця (правда чомусь в формі німецьких військ СС (!!!) і з нашивкою дивізії «мертва голова» (!!!), неймовірно але факт - в цю дивізію не «арійців» не підпускали і близько, але він цього не згадає). Цей «бандеровец» розстріляв мирного жителя, і саме це фото - самий яскравий приклад того, як «бандерівщина» розпоясалась на Україні.

3. Через таких як Ви розвалився великий і прекрасний Радянський Союз (самі пригадайте, як Ви з кувалдою в руках руйнували «вєлікій і нєрушимий»).

4. Саме Ви «поставили» президентом України В. А. Ющенка і так само «впхали» прем’єром Ю. В. Тимошенко і не дали обраним народом (і відчуття, що й невідомими богами призначеними нам) партіям зробити щасливим життя на Україні.

5. Ви ненавидите все російське і Львів (та й всі західні області України) - це розсадник геноциду стосовно росіян; саме з Вашою участю це все відбувається (виявляється, Вам особисто засмакувало м'ясо невинно замордованих російських вчительок, Ваш холодильник забитий цим вельми принадним для Вас продуктом).

6. Всі спроби інтеграції з Росією гальмуєте саме Ви своєю фашистською ідеологією (ну навіть вчора ж, напевно, Ви ходили зі свастикою на кашкеті і кричали на вухо перехожим «Хайль», просто не пригадуєте).

7. Ви, правда тільки віднедавна, і тільки Ви повністю обнагліли і тягнете Україну в НАТО (бо ж напевно і клятим «америкосам» теж хочеться спробувати м'яса вчительок, ну і нам треба кудись дівати свої запаси, в холодильнику довго не простоїть).

Перелік претензій не повний, але це основні претензії.

От тепер Вас вже спробували перекувати в «нормальну» людину. 99% просто махнуть рукою і підуть спокійно займатись своїми справами, цілком логічно вважаючи, що: «з дурним набути - краще з мудрим втратити», та й забудуть цю розмову. Ну а хтось спробує заперечити для власної розваги. Наведуть купу різних фактів. Спробують переконати в тому що все не так, як співрозмовник вбив собі в голову. Спробують довести, що всі ці претензії – пропаганда, і вже набридло слухати одні й ті самі божевільні лозунги та ідеї. Розкажуть: що, якби кляті бандерівці вистрілювали мирне населення, то їх ніхто б і не підтримав, і вони не змогли десятиліттями воювати з Радянським Союзом, і мирне населення не допомагало б їм, і за цю допомогу не розраховувалось власним життям або переселенням в сонячний Сибір. Що один простий працівник НКВД в ті ж часи план по вбивствам мирного населення в тилу виконував набагато більший, ніж солдат на фронті, винищуючи фашистів. Що в західній Україні і у Львові, ставляться з повагою до всіх національностей, а те, що говорять українською, – це не образа іншим, і не фашизм, а проста самоповага. І навіть спробують довести те, що нам не потрібні ні НАТО, ні якийсь інший союз, нам потрібно бути самими собою на своїй Батьківщині.

Але, на жаль, все це марно. Довести твердолобому молодику з гіпертрофованим почуттям зверхності будь-що просто не вийде. На сімнадцятому році Незалежності України російський уряд ніяк не може звикнути до думки, що Україна вже їм непідвладна. Вони вважають, що українці настільки дикі, що навіть самі не уявляють, як добре жити вкупі зі старшим братом. Ми не розуміємо (з їх точки зору), що потрібно гордитись їхнім царем Петром І, який прорубав вікно в Європу і «навчив» нас, як правильно жити (найбільш цікаве, що нормальні люди ходять кудись через двері, а не прорубують вікна у сусідів і туди вдираються). В Росії культивується образ зовнішнього ворога (це вже традиція), а саме - українців. Відсутність свободи слова в цій державі компенсується дозволом на вищому рівні виливати помиї на голову українцям, починаючи від центральних ЗМІ і закінчуючи озлобленими своїм соціальним статусом молодиками. На жаль, наш уряд ніяк не реагує на подібні виявлення «доброї волі» зі сторони північного сусіда і не може зрозуміти, що престиж держави напряму залежить від того, дозволяє держава себе принижувати на міжнародному рівні чи ні. Чи не час над таким питанням замислитись?

Станіслав Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов