АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
ГРЕЧКА СИЛЬНІША ЗА ІНТЕРНЕТ
24.12.2008р.

Немає жодного мешканця Києва, хто б написав хоч би одне добре слово про Леоніда Черновецького в Інтернеті. На різнокольорових форумах це не людина, це навіть не космічний лунатик, останнім часом це найбільше зло, яке тільки можна собі уявити. Але міський голова Києва цим не переймається, бо виявляється, його рейтинг є достатньо дуже високим. Якби знову виникла афера від БЮТ щодо перевиборів в Києві, він знову б успішно переміг. І питання не в тому, що Черновецький хороший мер чи сильна особистість. Справа не в Черновецькому, тобто тема не про нього, а про те, який мізерний вплив Інтернету на суспільство.

З декількох мільйонів користувачів Інтернетом в Україні за різними оцінками тільки 5 – 10% цікавляться політикою, та і то в частині свіжих новин: хто кому в зуби дав. Активність посилюється тільки під час резонансних подій. Наприклад, вибори, майдани, криза, перемога «Динамо» над «Спартаком». Але будні політично стурбованих інтернетчиків проходить на форумах, де кожний з них тобі і Наполеон, і Сталін, і поміркований, і «як я вас всіх ненавиджу».

Та в зв’язку з тим, що на політичні форуми різноманітних сайтів приходять фактично всі – ІМХО – то, звичайно, дискусії переходять в баталії, бо кожний зі своєю окремою думкою ніколи не поступиться іншій окремій думці. (ІМХО (ІМГО) — акронім, що походить від англійського «IMHO» — англ. In My Humble Opinion — (на мою скромну думку), рідше також вважається розшифруванням In My Honest Opinion (відверто кажучи). Належить до комп'ютерного сленгу. Виник в середовищі любителів фантастики (англ. sf.fandom) і звідки проник і поширився в Usenet. Загальновідома абревіатура в усьому світі. (Матеріал з Вікіпедії). В міжнародній традиції вживається переважно для того, щоб вказати на те, що якесь висловлювання чи теза не є загальноприйнятим фактом, а тільки особистою думкою автора, яку він нікому не нав'язує. Більше того, вказує на те, що автор не до кінця впевнений, чи правильні його слова. В російському перекручуванні ( а в їхній здатності все опошлювати ніхто не сумнівався) - «ИМХО» тлумачиться по-своєму: «Имею мнение — хрен оспоришь».

Таким чином, на всіх політичних форумах іде війна. Як тільки у людини з появою комп’ютера з’являється доступ до Інтернету, то вона як людина політично грамотна, тут же стає воїном як не білого братства з сердечками, то голубим солдатом армії Донецьких, як не свідомим українцем, то кацапським бидлом, яке лізе на українські сайти зі своїми дурнуватими порадами; як не освіченим грамотієм від прочитаних книжок, то хамом, який посилає всіх і вся, якщо не знає, що сказати. Публіка різношерстна, але передбачувана. Я завжди заздрив і заздрю всім цим форумчанам, як вони себе називають, бо вони кращі за мене. Вони мають час на цю, вибачте, фігню, і вони серйозно до цього ставляться. І вони цей Час на цих форумах бездарно вбивають. Я заздрю цій щедрості спалювати своє життя, при цьому нікого не переконавши у своїй правоті, бо всі залишаються самими собою (ИМХО – рос. версія). Вони хоча й часом скажені, але щасливі люди. Бо знайшли той наркотик, який їх там тримає, і вони хворі на політику. Але хворі вони в позитивному смислі, бо нікому шкоди не чинять. Часто їхня агресивність залишається на клавіатурах. А тим часом справжні політики…

А от справжні політики керують або вдають, що керують державою. Справжні політики стають депутатами і роблять на політиці гроші. Справжні політики потім за ці гроші купляють гречку. Справжні політики публічно виступають перед живими людьми, дивлячись їм в очі, а потім дають цим людям в руки ту саму гречку. Справжні політики стають мерами столиць і ніякий бульдозер, ніякі попискування інтернетівських мишей їх не проймають. Справжній політик робить свою справу, а іншим залишається дивитися і заздрити, що «справжній політик» може вкрасти мільярди і нічого йому за це не буде. Бо вся Україна належить таким же «справжнім політикам». А вони між собою якось там домовляться.

От і виходить, що Інтернет на сьогоднішній день - це велика сила, але, напевно, в царині порнографії, освіти (дай Боже здоров’я тим, хто скидує реферати), знайомств та спілкування, та не в політиці. Ще Інтернет незамінний в якості джерела будь-яких знань. Його величності пошуковці Google, Яndex, Rambler тощо дадуть вам відповідь на будь-яке питання. Але на питання, як далі жити в такій державі, з такою владою - не дадуть. От і виходить: при всій красі і силі Інтернету – він слабший в Україні за мішок гречаної крупи, бо цей мішок робить чудеса. А на форумах розумні люди псують один одному нерви і гублять час та енергію, які так би знадобилися як країні, так і її народу. Це би все та в правильне русло - от може б і самі вони стали би гордитися Україною, яка все рівно колись та й видряпається з цього багна, що в нього її засадили «справжні політики».

Віктор Неврода

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов