АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
ЄВРОПА НЕ ЗУПИНИЛА ГІТЛЕРА – НЕ ЗУПИНИТЬ І ПУТІНА
17.12.2008р.

Фашисти Путіна мають абсолютну владу в Російській Федерації. Кагабешна хунта прийшла там до влади всерйоз і надовго. Це поважна загроза для мирних народів Європи, це смертельна загроза для волелюбного народу України. Правда, в Україні повно зрадників, які заради ложки «пісних щєй» продадуть не тільки неньку Україну, але рідну неньку-матір на панель викинуть. Ще й кокошник на свою рідну матір надінуть, щоб та була повією в московських притонах «тіпа натуральною слов’янкою».

Як же багато цієї гидоти в Україні! Як вони плачуть за Радянським Союзом і скучають за тим, як вони писали доноси на близьких, рідних і друзів в КГБ. Сексотів тоді було дуже багато і всі вони зараз плачуть за есесесером. Всім, кому тоді «Как харашо жілось прі Союзє», хочеться повернути безбожну владу Кремля в Україну. І ці внутрішні вороги є страшнішими і не безпечнішими, ніж плюгаві, але злобні керманичі Російської Федерації. Бо, саботуючи розвиток державності, «плакальники за большой страной» досягли того, що в Європі бідніші за Україну хіба Албанія і Молдова; вони стравлюють російськомовних українців на україномовних, по-фашистськи переконуючи, що російська мова - це язик вищих надлюдей, а україномовні - це «нєдочєловєкі», а якщо відчувають, що таким агресивним російським нацизмом суперечку не виграють, то раптом згадують байку, придуману німецькими міністрами царської Росії про так звану слов’янську братерську єдність. Слід завжди пам’ятати, що німецькою мовою слово «раб», «невільник» як «sklave», через складність вимовляння випадаюча буква «k», залишає нам «слав», тобто слов’яни - це раби. Гітлер всмоктав цю «німецьку правду» з молоком матері, а Путін, живучи в НДР і читаючи доноси на політичних дисидентів, вивчив німецьку мову досконало, що йому дуже допомагає, як і в добрі часи Молотова-Рібентропа, планувати розподіл Східної Європи то з продажним Шрьодером, то з нечесаною Меркель. Цікаво, а Східну Прусію німцям віддадуть назад чи так і залишиться це непорозуміння у вигляді Калінінградської області? Чи, може, всю увагу «ісконних земель» і далі будуть переносити на Крим та інші місця компактного проживання сексотів КГБ.

В Україні відсутність сильної, патріотичної влади призводить до постійного протистояння між звичайними, простими людьми, які хочуть спокійного життя в нормальній державі, і промосковськими холуями, які все роблять для того, щоб ця держава не існувала. Вони, як ті кролики, сидять в своїх кущах і слухають довгими вушками, а що там ще скажуть з Останкіно. І потім весь цей бруд і маячню Затуліна, Жириновського (Едельштейн), Леонтьєва слово в слово повторяють всі ці….(далеко неповний список осіб читайте нижче).

Фашисти Путіна не мають влади в Україні і як їхні холуї не стараються, але влади їм мирним шляхом не одержати. Всі ці коновалюки, януковичі, табачники, симоненки, вітренки, грачі, морози, свістунови, волги тощо підгавкують інформаційним атакам, що дують зі сторони Уральських гір, тобто з Останкінської телевежі. Але все це у них виходить якось беззубо. Останній приклад з метушливим з партії в партію тепер вже регіонів - Коновалюком, який, не присягнувши на вірність народу України, дуже вже хоче мати офіцерське звання, виконуючи провокаційні завдання на користь Росії. Ця продажна шкура не виконала свого завдання, бо, якби не недолугість органів СБУ щодо заборони дешевої кремлівської агітки про війну в Грузії, то «діяльність» на користь іншої держави зі сторони народного депутата України була би повним посміховиськом. Холуй не відробив кагебешну пайку, вся його діяльність закінчилася пшиком.

Кажуть, що Саддам Хусейн теж в зеніті своєї слави і влади не вірив, що закінчить життя в американському зашморзі. Так і Путін зі своїм цирковим ведмежатком не уявляють себе на місці іракського лідера. Якщо Путін не розв’яже війну, то, може, така доля і мине цих біснуватих в Кремлі. Хотілось би, щоб сірий службіст вчасно зупинився. Спитайте в Путіна, чи вірить цей колишній працівник сексотського відділу КГБ, що буде висіти так, як висів Саддам Хусейн? Йому навіть страшно подумати про це. Вони думають, що ніяка сила не переможе Москву, і наводять приклади Наполеона та Гітлера, але ці приклади невдалі, бо пішли на Москву згадані два злочинця, порушуючи як Божі закони, так і закони здорового глузду. А хто краще знає менталітет північно-східного сусіда, ніж українці, білоруси чи кавказці? Тому Росія розвалиться зсередини внаслідок національно-визвольної боротьби і використання права народів на національне самовизначення. Народи Татарстану, Башкирії, Мордви, Дагестану, Ічкерії тощо повинні стати самостійними державами, звільнившись від диктату Москви.

Хоча є варіант, що Путін не зупиниться ні перед чим. Це стосується стану його здоров’я. Ще зовсім недавно в ЗМІ промайнула новина, що у Путіна виявили онкологічне захворювання. І це дуже проблематично, хай краще буде здоровим і щасливим, ніж хворим і злим. Історія 20 сторіччя зафіксувала затятість однієї людини, яка, знаючи про свій подібний діагноз, пішла на все, щоб гучно залишитись в історії і потягнути за собою чимало інших людей. Звичайно, Путіну далеко до Аятоли Хомейні, в якого був потужний духовний стрижень віруючої людини. В Путіна ж духовний стрижень - це доноси, доноси, доноси і особиста вседозволеність від рабського послуху російського народу перед начальством.

Європа не зупинить Путіна точно так само, як і не зупинила Гітлера. Європа і напасти по-людські не може, інакше б монголо-татари, які віднедавна називають себе «рускімі», були би вже кимось завойовані. А то Наполеон напав просто-так заради своєї пихи, а Гітлеру потрібен був український чорнозем і бакинська нафта, а російські болота і берізки були без потреби, хоча насправді той же Адольф Гітлер напав не на Росію, а на СРСР. Європа вміє жирувати і засмагати на пляжах Італії та Іспанії, вони вміють чудово кататися на лижах в Альпах, вони законослухняні (і це те, чого бракує громадянам України, починаючи від Президента), європейці бояться агресії і вони залежні від енергоносіїв Сибіру точно так само, як і українці, які там в Сибіру його добувають. Тобто від Європи ніякої нам користі, крім їхніх зразків ситого і правильного життя.

Проводити аналогію з Мюнхенським договором часів Гітлера і Антанти та Мюнхенською промовою Путіна вже стає банальщиною, але немає де правди діти. Через накопичення коштів з продажу нафти і газу Росія, як декому здається, встає з колін. Але мало хто помічає, що, встаючи з колін, Росія забуває підвестися з ліктів. Ось в такій позі тепер вона і стоїть в період економічної кризи та здешевлення цін на нафту. І що довше продовжиться цей час, то менше в хворих голівках хунти будуть визрівати плани бомбардувань мирного населення та танкових маршів на столиці сусідніх держав.

Хунта забуває одну цікаву річ: вони жодним чином не зможуть прогодувати народи колишнього Союзу, якщо той відновиться на снарядах Міноборони РФ. Чудово, що росіяни можуть прогодувати самі себе, - правда, рівень життя простого росіянина - це не рівень життя простого француза навіть африканського походження. Він значно менший. Та все ж таки якось проходить зараз без голодоморів. І за це ми всі дуже вдячні.

Отже, якщо вже так трапилось, що нам немає на кого сподіватись, крім самих себе, то треба визнати, що це прекрасно. Хіба може щось бути прекрасніше, ніж відчуття власної сили, і хіба може бути радість краща, ніж радість від своїх, а не спільних з кимось перемог. Україні бракує самодостатності. Через самодостатність матимемо велич. А великих поважають, бояться і великі не потребують захисту від інших, бо у великих є все найкраще, що є у світі. І високий рівень життя громадян, і ядерна зброя як гарант безпеки, і правова держава.

І тоді нехай знавісніла кагебешна хунта спробує нас поневолити. Ми не будемо недолугою Чехією 30-х років минулого сторіччя, ми самі зможемо дати агресору по зубах. Нам не буде ніякого діла до того, що Європа не зупинятиме Путіна, Європа потихеньку душиться в своєму жиру і вона не в силі захистити себе, а нас - тим більше не в змозі. Для європейців Гітлер і Путін такі ж друзі, як і вороги, і їм байдуже буде до Путіна до тих пір, доки їх не заженуть в концтабори. Тому чекай, Європа, на свої скотовози, - Меркель з Путіним ідуть до вас.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов