АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
ЕПОХА БРЕХНІ
29.09.2008р.

І коли вони всі почнуть говорити правду? Довіру треба заслужити, а не примушувати до неї і вимагати. Політики, які при владі і біля влади, навіть у своїх фанатів вже не мають довіри. Бо серед них немає не те, щоб без гріха, а взагалі всі вони без честі і совісті. Наше суспільство, український народ звик до брехні. Особливо це показово видно в циркових політичних ток-шоу на телебаченні. «Звізда» телеекрану Савік Шустер в мистецтві стравлювати народ є неперевершеним. Тепер він на довго, як Мірча Луческу в Донецькому «Шахтарі», прижився на антиукраїнському каналі «Украина». І там він перебуватиме та нацьковуватиме українців на українців довго й нудно. Бо так само, як і «румунського фахівця», «звезду голубых экранов» Ринат Ахмєтов триматиме довго, тобто до повного краху проекту.

Суспільство хворе на заполітизованість. Це параноя, це психічна хвороба мас. Довгих чотири роки - рівно стільки часу, скільки була війна між Гітлером і Сталіним, - люди хворі на заполітизованість. Про політику говорять всі і всюди. На особливу психічну нестриманість страждають люди похилого віку. Вони готові своїми останніми зубами перегризти горло будь-кому, хто посміє посягнути на святість Юлі Тимошенко чи Віктора Януковича. Про Віктора Ющенка здебільшого мовчать, бо той, отримавши свого часу на морозі таку гарячу підтримку народу і маючи реальні можливості якісно змінити країну, занапастив всі шанси на зміни. Україна, наприклад, так і залишилася країною третього світу, четвертого сорту і об’єктом посягань сильних держав світу. А станом на сьогоднішній день Україна займає «почесне» 147-ме місце в світі за рівнем корупції. Тут навіть жарти про «чисті руки» стають недорікуватими, бо слова у Президента розійшлися з ділом, а значить, його слова як і слова Тимошенко і Януковича, оцінюються, як брехня. Можливо, в цьому винне його оточення, а може, і він сам.

Прихід нових політичних лідерів теж не передбачається. Бо хто їм це дозволить? Та і хто вони, де вони, що вони можуть? На газовій трубі не сидять, щоб прикарманити для політичного дебюту, як Юля свого часу, мільярди. Цілі регіони під свій рекетирський контроль не взяли, як це зробив кривавий Ринат Ахмєтов зі своїм лакеєм Януковичем. Реальних справ ні від кого не видно. Яскравих людей з новими ідеями, силою волі, цілеспрямованістю, при цьому не продажних на політичному горизонті не видно. 150 політичних партій, напевно, мало, щоби в Україні з’явилась реальна сила, яка б змінила всю цю синьо-біло-голубу, червону, біло-сердечну, помаранчеву братву. Вони ніяк не поділять владу. І їхні ігрища доводять до того, що існування самої української держави є під загрозою.

Зате кожний день ми маємо чергову порцію брехні. І це як в медицині: якщо пацієнту малими дозами вводять отруту, то скоро він до неї звикає, а потім при одержанні великої порції отрути вона на нього не діє. Населення України вже тривалий час щодня одержує величезні порції брехні - і нічого, все нормально, імунітет вже виробився і навіть виникли звикання й залежність. Народ агресивний, емоційний і мало думаючий, напевно, сам заслуговує на таке злиденне, нікчемне, бездуховне життя, яким воно зараз живе. Епоха брехні - це тоді, коли людина починає брехати сама собі. Незабаром ще суттєвіше піднімуть ціни на комунальні послуги і населення, попискуючи, яка погана влада, все рівно буде тупо і покірно платити в кишені власників обленерго та Газпрому стільки, скільки тим не вистачатиме на купівлю чергових островів десь в Середземному морі. Але при тому жоден селянин не візьметься за вила, а жодний робітник за молоток. А брехуни і далі щодня скликатимуть прес-конференції і вестимуть свої тарганячі бої за шматок державного пирога.

Тому і далі, шановні громадяни, переживайте за своїх брехунів і нийте, що вам погано живеться. Але ж ви самі заслужили собі таку нещасну долю. Тому все нормально. Бог допомагає тим, хто сам, своєю працею та відвагою заслужив гідне життя. А епоха брехні все рівно закінчиться, бо неправда не може панувати вічно. Тож хіба таке брехливе життя вам не набридло? Напевно, так. І кожний це розуміє, і кожному з нас колись таки доведеться зробити вибір, але не на чергових шоу-виборах, а у виборі свого майбутнього – і як людини, і як батька чи матері своїх дітей, які хочуть своїм дітям гідного майбутнього.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов