АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОВНИТИ АБО ЗАПЕРЕЧИТИ ЦЮ СТАТТЮ, ТО МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ АБО ДОПОВНЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: STOPCOM@UKR.NET           
Головна
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Європейський Союз - зразок фінансової піраміди
10.11.2008р.

Сучасні політики України, які крутяться біля державного корита, обов’язково хочуть нашу країну кудись запхати. По природі своїй вони холуї, а отже, без хазяїна їм ніяк не можна, а тому шукають хазяїна на стороні. Одні тягнуть до Росії, начебто 350 років рабства їм мало. Не мало, але вони за Росію тому, що вони є звичайнісінькою агентурою ФСБ або інших спецслужб РФ. Вся ця агентура на території України займається саботажем, розвалом економіки, провокаціями і працює на розкол держави, щоб на її уламках забезпечити собі тепле життя під патронатом Кремля. Але про цих прихованих та явних ворогів державності - іншим разом. Зараз тема про тих, хто тягне нас в Європейський Союз і НАТО за одно і що нас там чекає.

Шум навколо ЄС та НАТО зі сторони наших політиків теж попахує відроблянням певних коштів та гарантій. Наприклад, хто може пояснити чому широке, на всю ширину бігбордів обличчя В’ячеслава Кириленка має переконати пересічного українця на користь НАТО? Навпаки, випещене, комп’ютером почищене лице Кириленка агітує на протилежне. При чому тут Славік до НАТО? Яким боком він там стоїть? Навіщо витратили стільки грошей, щоб розмістити по всій Україні цей подразник, а не розумну агітацію? Якби на бігбордах за НАТО були б зображені щасливі європейці і їхній високий рівень життя, це було б переконливіше ніж бачити щасливого від грантів Кириленка. Ми раді, звичайно, що НАТО вже ощасливило в Україні хоча б одну людину, але народ подібна агітаційна реклама дратує і вона має абсолютно протилежний ефект. Бо подібна бігбордівська агітація показує, що зі вступом в НАТО перш за все добре будуть жити всякі там кириленки, а про людей, можливо, і подумають, але потім.

Я ж переконаний, що від можливої агресії перш за все зі сторони нашого східного, реваншистського сусіда Україну, крім самої України, ніхто не зможе врятувати. Та ніщо так не стримує агресора, як «ядерна дубінка». Мову «дубінки» вони добре засвоїли, тому відновлення ядерного статусу України є головною запорукою нашої безпеки.

Але крім вище наведених корівників та свинарників, куди нас хочуть запхати, є ще чисто, як це здається, економічний, жирний такий корівник, який називається Європейський Союз. За рівнем життя це, як нас переконують, фактично рай на землі. Де людина має високу зарплату, а при досягненні пенсійного віку - пристойну пенсію, де всі мандрують цілим світом і тільки те й роблять, що насолоджуються життям, і ніяких проблем у них немає. Якщо ми теж будемо в цьому європейському стійлі, то і ми тут же, автоматично станемо жити красиво, багато, жирно і щасливо. І справді, громадяни Німеччини чи Франції мають досить пристойний рівень життя, до якого українська влада тимошенків, ющенків, януковичів ніколи не зможе привести народ України. Бо всі ті, що у нас при владі, є великими майстрами красти бюджетні кошти, але через загальну поруку не в силі навести елементарний правопорядок, бо завжди наражаються на чийогось родича, друга, кума чи однокласника. А так як злодіїв, щоб були нелюдимими та сиротами, практично немає, то і порядку в державі немає і не буде, доки при владі ті самі особи.

Так, все правильно, рівень життя в передових країнах Європи є недосяжно високим, але це не завдяки тому, що вони в Європейському Союзі, а завдяки працелюбності своїх громадян та правопорядку. Ті країни, які стали засновниками ЄС, від початку були країнами забезпеченими і основною причиною об’єднання були митні проблеми. Нікому не хотілося на кордоні переплачувати. Тому зараз в ЄС при наявній уявній демократії є країни-старожили і країни, які недавно потрапили в цей висококалорійний свинарник.

Польща, Румунія, Словаччина, Болгарія тощо зі вступом в ЄС чи стали жити краще? Ілюзії розвіялися і поляки, румуни, болгари тощо з’ясували для себе, що єдиною перевагою вступу їхніх держав в ЄС є вільний перетин кордонів країн ЄС їхніми громадянами. Це і справді покращило життя в тому розумінні, що поляки, румуни, болгари тощо тепер в полегшеному режимі можуть їхати в наймити в багаті країни Європи. Таке враження, що в тій же Польщі відбувається велике переселення народу. Полякам Польща вже не потрібна, бо там немає що робити, Польща і надалі лишається найбіднішою в ЄС. З’ясовується, що економіка країн засновниць піднімається і, якби не штучно створена фінансова криза світового масштабу, це було б очевидніше. Але ця криза теж комусь дуже і дуже вигідна, настільки вигідна, що ми побачимо після її закінчення, що багатші ще більш збагатилися, а бідні зубожіли до чорних нігтів.

Місцевий товаровиробник Польщі, Румунії, Болгарії тощо збанкрутів. Великі компанії стовпів ЄС при державній підтримці залишаються на вершині. Вони тепер стають фактичними монополістами у всіх сферах виробництва і торгівлі. Обсяги виробництва не зменшуються, вони зараз допродують те, що залежалось на складах і звільняються під шумок від зайвої маси працівників, щоб економити на робочій силі. І все це нагадує той пресловутий мережевий маркетинг та фінансові піраміди які вже не так густо, як колись, але ще мають місце на озброєнні в Україні шахраїв різних мастей.

Так от, в енциклопедіях сказано, що мережевий маркетинг — це механізм поширення інформації про продукт (товар чи послугу) в соціальних мережах, що в остаточному підсумку призводить до збільшення товарообігу того чи іншого виробника чи продавця. Механізм його ґрунтується на антропологічних та психологічних особливостях людини мати (і висловлювати) свою думку на якийсь предмет (у сенсі) чи ділиться особистим досвідом, і навіть на індивідуальному сприйнятті того чи іншого факту чи явища. Як ілюстрацію можна навести такі приклади: дитина, побачивши у товаришів з пісочниці якусь іграшку, яка йому сподобалася, просить батьків купити йому таку ж саму іграшку. Або коли людина хоче купити новий мобільний телефон, бачить в якогось свого знайомого якусь модель, дізнається його думку про споживчі якості, можливо, ознайомлюється з можливостями на власному досвіді. Якщо телефон йому сподобався, з великою ймовірністю за наявності фінансових можливостей для неї таким от телефоном буде ця модель. Ось такі смачні цукерки нам пропонує проплачена агентура Москви та Вашингтона за вступ у НАТО чи ЄЕП. Хочеться ж мати газ та бензин за дурно, але цього не буде, бо ще ніхто не відмовився від прибутків, та і США та ЄС з Україною працюватимуть так, щоб дешеву юшку продавати нам за великі гроші. Холуї при владі раді будуть вислужуватися що одним, що другим, що третім чи десятим. Головне, щоб українським громадянам красиво розказати про те радісне життя, яке нас чекає, якщо ми кудись вступимо, де вже існують свої порядки. Перепрошую, напевно, я таки більший європеєць, якщо навіть не маю громадянства ЄС, за будь-якого євро-африканця, який має його. Чи, може, все перевернулось з ніг на голову і знову папірець важливіший за людину?

Що ж стосується фінансової піраміди, то це ситуація, що виникає у зв'язку із залученням коштів від інвесторів у деякий інвестиційний проект, що передбачає прибутковість, що коли діяльність проекту виявляється нижче ставки залучення інвестицій, то тоді частина виплат по внесках інвесторів проводиться не з виторгу (прибутків) проекту, а із засобів, вкладів нових інвесторів. Закономірним підсумком такої ситуації є банкрутство проекту й збитки останніх інвесторів. Тобто це організація, членство в якій набувається за умови внесення певних платежів, внесків чи іншої оплати і дозволяє отримувати прибуток членам організації в залежності від кількості залучених ними учасників. Характеризуються такі організації ієрархічністю, яка полягає в тому, що члени організації входять в певні групи, якими керують керівники, що отримують прибутки від членів своєї групи. Найвищий керівник отримує прибутки від внесків всіх учасників. Всі ті, що внизу, одержують ілюзію рівноправності, а насправді є безправними і потрібними до тих пір, доки в них ще є якісь ресурси. Закінчення таких - згадайте МММ та інші подібні структури: ті, що потрапили в подібну структуру пізніше, нарешті розуміють, що їх ошукали. І подібне шахрайство зараз можна спостерігати в міжнародному, навіть планетарному масштабі.

Тепер же розглянемо ситуацію в Європі через призму цих визначень. Отже, за даними невідомих, але в багатьох ЗМІ розкручених експертів, у рейтингу країн Європи за рівнем ВВП на душу населення з урахуванням паритету купівельної спроможності – різниці ціни на окремі товари та у різних країнах – Україна опинилася третьою від кінця. Самою багатою країною Європи став Люксембург. ВВП на душу населення у країні становить близько 80 тисяч доларів. Настільки високий показник пов'язаний з присутністю в країні значної частини іноземних робітників. Вони трудяться на економіку Люксембургу, але водночас є її резидентами. Друге і, відповідно, серед найбільш благополучних країн місце зайняли передусім Норвегія та Ірландія. Самою найбіднішою країною Європи стала Молдова. ВВП на душу населення у країні – 2,56 тисячі доларів. Серед дуже бідних виявилися балканські країни, Болгарія, Румунія. Замикає десятку Польща, що має ВВП на душу населення 15,8 тисячі доларів. Україну було включено у дослідження, але раніше Світовий банк опублікував, що ВВП на душу населення України становить 6,92 тисячі доларів. Отже, за цим показником Україна – на третьому місці серед найбідніших країн Європи. Україна випередила лише Молдову і Албанію.

Отже, з потраплянням Польщі, Румунії, Болгарії тощо в ЄС вони багатшими не стали, а навпаки, зубожіли. України в ЄС дуже не хочуть, бо ми ще більші жебраки, ніж Польща, тобто з нас немає, що брати, а для верхівки ЄС такий бідний родич - це, перш за все, тягар. А їм же треба прибутків. Ті, що є керівниками ЄС, на самій верхівці цієї піраміди створюють абсолютний контроль над виробниками країн, які туди потрапили пізніше. Дійшло до того, що в Чехії за вимогою ЄС вирубують ліси з метою, щоб із космічних супутників їм було легше рахувати поголів’я корів, щоб, не дай Боже, зайва корівка, сховавшись за дерево, не стала конкуренткою німецькій корові. Мимоволі це все навіть може виглядати, як расизм, навіть щодо яловичини. Саме про таку об’єднану Європу і мріяв Гітлер. Мрії збуваються.

Це все і є фінансовою, економічною пірамідою. Щоправда, істинні керівники ЄС і далі перебувають в тіні. Мимоволі це все нагадує змову, навіть роботу якогось таємного уряду, який керує народами, як одним стадом, які поступово в еру глобалізації втрачають свою ідентичність та самобутність. Стійло тепер одне і людей, як свиней, відгодовують для зарізу.

От тільки хто цей різник, нам ще не відомо, але діяння його вже можна бачити. Фінансова криза виглядає, як спрямована акція, що не стала несподіванкою для проінформованих олігархів. Європі не вигідна самодостатня Україна. Ми ще для них вигідні, як захисний буфер від російської орди, яка після того, як у них закінчиться газ, піде годуватися в європейські магазини. Але конкурента в нашій особі вони собі не породжуватимуть - це вже точно. А тому, чим довше буде в країні бардак, тим Україна як держава і її народ будуть не просто бидлом, а істотами без перспективи на краще життя. Бо коли Україна таки встане з колін, тоді нам не потрібний буде ні ЄС, ні МВФ, ні НАТО, ні московська Золотокупольна орда. Поки що нам Господь не дав мудрих правителів, але ми це випробовування переживемо. Український народ набагато довше чекав свого шансу мати свою державність. Переживемо і цю полову при владі, яка постійно хоче нас кудись затягти - як не в ярмо, то до пекла. Незабаром українці визріють до самоповаги та рішучості і все стане на свої місця.

Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов