АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                                  Головна сторінка

 
ВАС ОШТРАФУВАЛА ПОЛІЦІЯ! АЛЕ ВИ НЕ ВИННІ! ЩО ДАЛІ?
11.05.2019 p.

Якщо на вас наклали штраф безпідставно, Ви маєте право оскаржити такий штраф. Якщо постанова поліції не оскаржена, вона набирає законної сили і Ви автоматично вважаєтесь порушником, навіть якщо фактично не скоювали правопорушення.

На оскарження постанови про накладення штрафу передбачено надзвичайно стислі строки - лише 10 днів. Тому зволікати не варто.

Оскаржити постанову ви можете в одну з 2-х інстанцій: або до управління патрульної поліції або в суд. Водій самостійно обирає інстанцію оскарження. Проте, якщо ви оскаржите штраф до управління поліції, ви можете втратити право на звернення до суду.

Позовна заява може бути надіслана поштою або подана безпосередньо до суду. Водій може обрати суд або за місцем управління патрульної поліції або за своїм місцем проживання. Позивачі у цих справах звільнені від судового збору.

Явка в суд не є обов’язковою, за Вашим бажанням справа може бути розглянута в суді і без Вашої присутності. Рішення буде надіслано судом Вам поштою.

Якщо суд скасує постанову поліції, то ви не є порушником.

Джерело: «Дорожній адвокат»: https://www.facebook.com/doradvpozov/

_______________________________


 
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».
 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ua.redtram