АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                                  Головна сторінка

 
ПЕРЕМОГА БРУДНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
01.05.2019 p.

Дива не сталося – в корумпованій, тоталітарній державі олігархів, де 90% національних багатств належить мафіозній купці бандитів, а населення ще не спромоглося переродитися в націю, вибори закінчилися з цілком прогнозованим результатом. Переміг дрімучий совок, несмак, популізм, фейки, брехня, водка, сєльодка і бліни з лопати. Правда, хотілося, щоб підсунули нам президента трохи компетентнішого і грамотнішого. Але навіщо? А раптом грамотний почне вести власну політику, як попередник на прізвище Порошенко, і що тоді? – Прощавайте, надприбутки, до побачення, дерибан. Тому чим дурніший – тим краще. Все заради власних, сакральних інтересів.

Що потрібно народу? Радянській людині завжди хочеться «халяви» і це слово стало святішим за слово Боже. «Дайте нам низькі тарифи!» – волають трутні. А ще краще, хочеться, щоб квитанції приходили з нулями, а не з цифрами. Справді хочеться? І саме це об’єднає країну від Чопа до Харкова? Та будь ласка. Язик не відвалиться, якщо це пообіцяти. Кому ще щось пообіцяти? Хто там сидить в комісіях і рахує голоси, роблячи приписки за «правильного кандидата»? Як хто? Учителі? Отже, і їм теж треба щось таке пообіцяти, щоб вони просто луснули від щастя уявлених перспектив. Наприклад, треба їм сказати, що у них буде зарплата в чотири тисячі доларів на місяць. Тобто за десять років, як порахувала собі кожна вчителька, а у них вища освіта і вони не забули табличку множення, виходить півмільйона доларів. А за двадцять всі вчителі у нас стають мільйонерами! Супер! Вони зможуть купляти вілли в Іспанії та Італії, а працівники салонів елітних авто складають списки потенційних клієнтів і вишиковуються до них в черги. І головне, треба казати, що у всьому світі у вчителів такі зарплати. Всюди вчителі мільйонери. Це ж очевидно, бо новий президент не буде брехати.

І от подібних випадків брехні і маніпуляцій було безліч. Всі розмріялися про щасливе, безхмарне майбутнє. А ще технологи підключили мольфарів, ворожок, екстрасенсів і всі вони в один голос казали, що якщо проголосуєте ось саме за цього, то це буде такий чудовий президент, якого ще світ не бачив. Колись ти, радянський народ, вірив в комунізм, де у всіх буде все і їм за це нічого не буде. То хіба нам важко знову щось таке подібне тобі, радянський народе, пообіцяти? Нам не шкода. Хочете Царство Небесне на Землі? – Та будь ласка, молода команда вам може пообіцяти і це. Обіцянка дорого не коштує.

Єдине втішає, що тепер не тільки у нас комік може прийти до влади і дві третини населення поводять себе, як п’яні клоуни, тепер це буде світовою тенденцією. Ми подарували світові надію, що притягнути за вуха до влади можна кого завгодно. Треба тільки чітко дотримуватися інструкцій і медійних технологій по зомбуванню населення. Досвід і брудні технології маніпуляцій громадською думкою показали блискучий результат і тепер по всьому світу до влади бандити всіх країн просуватимуть не тільки блазнів, але й асенізаторів, сутенерів, проституток або хоча би скотоложців. А що? Екологічні питання досить важливі і кому, як не сексуальному маніяку, який полюбляє овечок або курей, очолити рух захисту довкілля? Він то в курсі про страждання братів наших менших.

Цей досвід не пропаде марно. Всюди, де немає незалежних ЗМІ, а в Україні їх ніколи й не було, почнеться лавина «нових облич» в політиці. І дарма, що фактично це не нові технології, а розробки КДБ-ФСБ двадцятирічної давності, коли маленького, плюгавенького колишнього офіцера КДБ, про якого ніхто, ніде, ніколи не знав, раптом з величезною перевагою перед іншими політиками зробили президентом Російської Федерації. І саме за допомогою цих же маніпулятивних технологій ця нікчемна істота впевнено узурпувала владу в своїй країні і тільки смерть може це зупинити. Хоча теж не факт, бо маючи легіон двійників, Путіна і мертвого можна легко замінити ще на років так сто або двісті.

Так, весь світ дивується з наших виборів, а Росія регоче. В їхньому розумінні вибори 2019 показали, що ніякої України не існує, це не держава, а непорозуміння. От сказали в Кремлі, що їм треба скинути Пороха, бо плутається під ногами і хоче привести під російський кордон війська НАТО – і тут же населення аборигенів набрало повні кишені екскрементів і почало кидатися в цього президента. Бо як тільки ви його скинете, то відразу всім буде щастя. Молодці. Справилися. Привели до владу сірого, закомплексованого чоловічка, який влаштовує Кремль, бо ця людина не має жодної ваги і сили, щоб протистояти путінській банді. Молодці, і з цим справилися теж.

Кажуть, що кожний, хто голосував за клоуна, і сам є клоун? – Можливо. І хіба не може тішити той факт, що інтереси Ігоря Коломойського і Путіна так красиво співпали? Як же вони обидва ненавидять Україну. Перший ще з 2015 року на своєму приватному телеканалі вклав гроші в проект «слуга народу» – «Зеленський – президент України», а інший надавав майданчики, де ця пропаганда знімалася. Як чудово. Які прекрасні перспективи чекають нас. – Лехаім! – шановні українці. Шоу тільки розпочинається!

Андрій Павловський


 
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».
 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ua.redtram