НАША КОНТАКТНА ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: stopcom@ukr.net або v_zakon@ukr.net      
                                                  Головна сторінка

 
А КАДРИ ХТО?
04.11.2019 p.

Ви чуєте цей сморід з вулиць Банкової та Грушевського? Якщо ні, то прочистіть свій ніс. Звідти заносить гниттям і цвіллю, бо тепер там живуть хворі і збочені.

Україні потрібна влада компетентних фахівців, а не збіговисько випадкових пройдисвітів. Ці кадри нічого не вміють, нічого не знають, вони некомпетентні і безвідповідальні. У них в голові каша, а руки липнуть щось украсти, але вони і цього не вміють, бо для таких рухів тіла, як кажуть в голлівудських фільмах, треба мати олію в голові, а вся їхня олія йде для зволоження рук під час рукоблуддя. В цьому вони чемпіони. Тут їм немає рівних. Цими руками вони збудують нам нову, процвітаючу Україну і переможуть кремлівського карлика.

Але є й інша група товаришів, яким і не снилося, які можливості їм подарувала доля після того, як тринадцять з половиною мільйонів співгромадян повелися на телетехнології і проголосували за банду Коломойського. Кадри вирішують все, але ті, що прийшли до влади, і кадрами неможливо назвати. У мафіозної групи «Приват» свого часу було багато креативних персон, які, як і їхній шеф Коломойський, вміло використовували прогалини в законодавстві та дрібний шрифт в договорах. Ці навики добрі, щоб стати мільярдером і фігурантом кримінальних справ в ФБР Сполучених Штатів Америки, але зовсім недостатні, щоб перемогти у війні з агресором і підняти економіку держави. Наближені Коломойського отримали владу і мають все для того, щоб розграбувати країну, а те, що від неї лишиться, віддати Путіну під ярмо. А там і до великого переселення малоросів під китайський кордон недалеко. А то зажились, недоумки, на жирних чорноземах, прийшла пора віддати цю країну старшому брату. Їх ще багато залишилося, яким хочеться об'єднатися з такими, як і вони, рускоговорящими мокшами, яких ще Джугашвілі-Сталін в скотовозах в Україну завозив і тепер вони у всяких там Києвах і Дніпрах чекають своїх. Ваті в Україні вже не треба кричати: «Путін, ввєді вайска!». Немає потреби. Коломойський і його банда в обмін на особисту безпеку і гарантії, що Ігор Валерійович буде найбагатшим громадянином Ізраїлю в Україні, зроблять все самі.

Вони не слуги народу, а лакеї Кремля. А ще слуги народу насміхаються над своїм господарем - народом. Вони досі думають, що їхній бидло-гумор 95 кварталу – це те саме, що було до виборів. Насправді це шоу з інструмента пропаганди совка, несмаку та рускава міра перетворилося на інструмент травлі. Бо отримавши владу, вони перш за все отримали в своє розпорядження каральні органи. Слуги Коломойського не просто кривляються зі сцени, тепер, коли в їхньому розпорядженні прокуратура, поліція, СБУ, суди, тюрми та таємні спецслужби, це вже не гумор, а свинство і таке свинство навіть самим свиням було б гидким. Хоча залежить про яких свиней мова, якщо про тих, які захопили владу у "Фермі" Джорджа Оруела, то саме такі свині прийшли до влади. У них навіть гасла однакові, а щодо методів управління, то таке ж свиняче кумівство, нахабство, злодійкуватість і брехня. За якихось 100 днів корупція набрала таких обертів, що треба ці рекорди реєструвати в книзі рекордів Гіннеса. Саме корупцію під час управління Зеленського, а не його незв'язну, багатогодинну пустопорожню балаканину хворого на словесний понос, яку організували корупційні ЗМІ для піару клоуна, який не знає, як керувати державою, але який хворобливо любить овації і щоб йому лестили.

Якщо ти безмозкий клоун і доля пожартувала з тобою, зробивши тебе першою особою держави, яку ти ненавидиш, бо родився інородним чиряком на її тілі, то нічого страшного не буде, якщо ти призначиш керівником СБУ, генпрокуром, очільником РНБО тощо своїх собутильників, коханок і коханців, дилерів, які все твоє творче життя постачали тобі кокаїн, героїн та амфетаміни. Це нормально. Це нормально тому, що тобі наплювати на цю країну, але не наплювати на вищеперерахованих осіб. Вони є твоїм дзеркалом і твоїм нутром. Вони, а не якась там Україна, яка для рускомірного паяца і його ляльковода завжди вважалася повією і об'єктом для розграбування. Банді закомплексованого і психічно хворого Коломойського Україна не потрібна, як не потрібна вона була Лазарю Кагановичу, який колись організував Голодомор.

Тому слід визнати, що експеримент із заміною влади не вдався. Електорат проявив сліпу безвідповідальність, обравши в критичний момент для держави випадкових, безвідповідальних персон. Якщо вони будуть покарані за це якимись карами небесними, то, звісно, їх не шкода, бо це все одно, що шкодувати злочинця, що його посадили в тюрму. Він же ж знав про можливі наслідки? Знав. Думав, що якось обійдеться? Думав. Тепер нехай собі подумає про це там, де йому місце. Часу матиме для цього предостатньо. І наш народ, точніше, населення теж тепер матиме час подумати про власну поведінку. Хоча думати – це не його властивість. Навіщо, якщо по телевізору все розкажуть і покажуть? Треба тільки включити ящик і перемкнути на «1+1».

Андрій Богомир


 
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».
 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ua.redtram