АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                                  Головна сторінка

 
Як Дональд Туск «забув» про римо-католиків Львова
02.03.2019 p.

Голова Європейської ради Дональд Туск відвідав Україну. Ця подія була широко висвітлена в ЗМІ. Сильний і впевнений виступ Туска у Верховній Раді сподобався багатьом, крім, звісно, п’ятої колони, яка спить і бачить, як Україна сходить зі шляху Євроантлантичного вибору і розвертається в сторону Тайожного союзу, тобто знову стає колонією Москви.

У Дональда Туска була широка програма відвідин. Він був не тільки в Києві, але й у Львові. Там його бачили і в книгарні, де він купив книгу доньки українською мовою, і в університеті, де отримав звання доктора Honoris Causa та виступив з промовою, і ще багато де, але ніхто не бачив, щоб він відвідав хоч якийсь католицький храм, не кажучи вже про Кафедральний собор на Катедральній площі 1. Випадково? Як так, там же правлять поляки, такі ж громадяни Польщі, як і він, але за їхніми словами більш духовні та просвітлені. Але чи так це? Що ж сталося?

А сталося те, що всім добре відомо і широко висвітлюється в Європі, але не олігархічними ЗМІ в Україні. Ні для кого не секрет, що польські священики римо-католицької церкви в Україні стоять на позиціях шовінізму та людиноненависництва. Вони давно не священики, а політикани та бізнесмени. І керує цією нацистською вакханалією архієпископ-митрополит Львівський, голова Конференції римо-католицьких єпископів України – Мечислав Мокшицький. Тому і виходить так: хто, приїжджаючи в гості до гостинних львів’ян, відразу йде до польського нациста Мокшицького, того відразу можна записувати до ворогів України та польсько-українського співтовариства. Це ті люди, яких так і не навчили уроки другої світової війни і які засліплені пихою та зневагою до інших народів.

До речі, нещодавно Дональд Туск мав зустріч з Папою Римським Франциском і в офіційній розмові зачіпляв це питання. Він щиро зацікавлений в дружбі між нашими народами і розуміє, яку небезпеку несуть шовіністичні політикани в рясах, яким мариться перемалювати карту Європи. Є також підозри, що деякі священики-шовіністи фінансуються спецслужбами Російської Федерації. Так би мовити: вони в ненависті до України знайшли один одного. Дональд Туск просив Папу замінити Мечислава Мокшицького на більш проєвропейського та розумного настоятеля, який не буде розпалювати міжнаціональну ворожнечу. І хоч Глава Ватикану ще не ухвалив остаточного рішення, проте треба сподіватися, що він тримає ситуацію під контролем і у випадку повторення Мокшицьким і його приспішниками антиукраїнських випадів дасть їм належну оцінку і виправить становище.

Андрій Павловський


 
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».
 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ua.redtram