НАША КОНТАКТНА ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: stopcom@ukr.net або v_zakon@ukr.net      
                                                  Головна сторінка

 
Стопком – повертається!
01.09.2019 p.

Стопком (Stopcom) – повертається. Стопком готовий до боротьби.

Ми повертаємо стару, перевірену і таку, що багатьом сподобалася, назву нашого видання. Віримо, що наша безкомпромісність до брехні, продажності, корумпованості, несмаку, жлобства та совкової вульгарності – буде також в нормі.

Період, коли наш сайт тимчасово називався «Влада закону», можна охарактеризувати, як період теплого, але, в хорошому розумінні цього слова, застою. У період війни – зовнішньої агресії зі сторони російських імперіалістів, як це не банально звучить, розхитування човна державності – злочин і дії на користь ворогу. Тому ми п’ять років після Майдану обмежувалися «нудними» і не частими публікаціями в галузі права. Чому б і ні, щоб сайт якийсь час називався, як і всеукраїнське громадське об’єднання «Влада закону»? – Ми ж одне ціле. Юриспруденція дуже важлива в час, коли держава обороняється, розбудовується, реформується, коли важлива рівність всіх громадян перед Законом. Лишень законність і виконання суспільних договорів забезпечує процвітання та порядок. Історія становлення цивілізованих держав є цьому доказом. Саме юристи були рушійною силою під час революцій і розбудови прогресу та освіти.

Але часи змінилися. Одурманене впливом телевізійних та соцмережних технологій населення України повелося на пустопорожні обіцянки і обрало представників злочинного олігархату з розважальної сфери, з шоу-бізнесу у владу. Мало того, вони несподівано навіть для себе отримали не просто владу, абсолютну, необмежену владу, яка була у Гітлера, Джугашвілі чи полковника Муаммара Каддафі. Всі адміністративні, політичні, законотворчі, силові важелі влади опинилися в одних руках. Точніше, в одному зашморгу одного клану.

Про яку владу закону може йти мова, якщо за перші сто днів у владі громадянина Зеленського В.О. новий президент порушує законодавство з середньою швидкістю одне порушення на день. Немає смислу вірити, що законність буде фундаментом нової політики. Закон і право заснули летаргічним сном і перебувають в комі. Чи пацієнти виживуть? Чи оклигає Україна після тяжких тілесних ушкоджень після того, як на неї наїхав каток проросійської, рускомірної, олігархічної мафії, на чолі з шахраєм та злочинцем міжнародного масштабу – Коломойським І. В., – ніхто не знає.

Навіть сама мафія, що прибрала до рук Україну, цього не знає, бо вони не були готові до такого успіху. Хто би міг ще якісь півтора року тому уявити, що президентом з тиранічними повноваженнями стане штатний клоун з вульгарного, низькопробного шапіто «Дев’яносто п’ятого кварталу»? І що на гребінь влади винесе закомплексованих шісток та дрібних злодійчуків, які несподівано для самих себе стануть міністрами та народними депутатами. Але інколи Фортуна любить жартувати в такий вишуканий спосіб. І які чекають їх і нас всіх сюрпризи, теж ніхто не знає, бо як відомо, Колесо Фортуни крутиться, і хто на верхній точці, за пів оберта знову ж несподівано для себе опиняється внизу. Тому – поживемо побачимо.

Отже, наш сайт повертається до того, з чого ми починали: політичний, економічний аналіз, конструктивна критика, огляди культурного та суспільного життя країни, і знову ж таки – інформаційна правова допомога. – Куди ж ми без юриспруденції?

В Україні розпочалося тотальне згортання демократії і встановлення диктатури. Веселий, надмірно рухливий в своїх кліпах любитель кривлятися перед камерами президент – це, звісно, прикольно, але він ширма, а реальне життя – це не конкурс «Розсміши смішного». І за спиною некомпетентного, слабкого президента стоять особи, які, наприклад, як силовий міністр українофоб Аваков А.Б., заради своїх власних інтересів готові розпочати в державі терор. А це вже не смішно.

І щоб цього всього не сталося, не тільки ми, але й всі люди доброї волі повинні не випадати з реального життя, а боротися проти диктатури та свавілля, що насувається.

Тому вітаємо всіх і себе з поверненням! Сили нам всім і наснаги!

Отже – Стопком!

СТОПКОМ – Стоп КОМедіантам у владі

Стоп КОМандно-адміністративному рабству держави над особистістю

Стоп КОМпетентним хабарникам і корупціонерам у всіх гілках влади

Стоп КОМандам олігархічної мафії

Стоп КОМашкам в великій політиці

Стоп КОМфорту злодіїв за рахунок народу

Стоп КОМерсантам, вбиваючим культуру

Стоп КОМплексам меншовартості в українців

І насамкінець найголовніше –

Стоп КОМунякам різним і всяким у владних структурах...

Stopcom


 
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».
 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ua.redtram