АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                                  Головна сторінка

 
Систематично повторювана випадковість насправді є закономірністю! (Кремлівська гекатомба)
27.03.2018 p.

Я не міг зрозуміти, чим був зумовлений такий масовий завіз дітей до того злощасного ТРЦ у Кемерово, доки не прочитав, що це були квитки, видані на школи периферії безкоштовно до виборів кремлядського сатани! Гекатомба до інавгурації!?

Норд-ост, Беслан, Кємєрово ... Совпаденіє? Не думау!

Московією управляє банда садоманьяків-педофілів-сатаністів! І її аґентура в Україні нічим не краща! Х...ло, політична кар'єра якого стартувала з підриву житлових поверхівок, Кірілл-ґундяєв, який освячує ракети "Сатана", вони ж - автори катастроф Ту-154 під Смоленськом, МН-17 над Донбасом, масових вбивств у Норд-ості, Беслані, Кемерові, Грозному, Сирії та "проби пера" з "Новічком" у Солсбері, їхні маріонетки ґіркіни-гіві-мотороли-захарченки, їхні селфі з іграшками в руках, патологічний садист Медведчук і, нарешті, навіжені Надька з Рубаном, готові за наказом кремля підірвати півКиєва! Невже настільки важко усвідомити, з ким маємо справу!? Доки та нечисть не дезінсектифікована, світ на волоску від глобальної катастрофи!

Людині з нормальною психікою дуже важко в це повірити, але згадаймо жахи Голодомору, масові розстріли у ГУЛАГу до річниць Вєлікой Актябрьской, "асвабаждєніє Кієва" з сотнями тисяч загиблих теж до річниці. Людожерські диктаторські режими без кривавих людських гетакомб обійтися не можуть!

Згадаймо, зрештою, що Ніколай ІІ (кривавий) теж окропив свою коронацію кров'ю тисяч жертв на Ходинському полі в Москві.

P.S. Не переживаймо, усе в порядку, "український слід" у Кемеровській гекатомбі вже знайшли!

ЮРІЙ АНТОНЯК


 
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».
 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ