АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                                  Головна сторінка

 
Прийом на військову службу до ЦСО «А»
02.03.2018 p.

Ми поважаємо мужність і силу духу військовослужбовців нашої країни і закликаємо їх, а також цивільних осіб розглянути перспективу кар’єри в СБУ, можливість стати поруч з нами для захисту Батьківщини від загроз.

Сьогодні Центр спеціальних операцій «А» надає можливості для кар’єрного розвитку фахівцям різних спеціальностей, які можуть застосувати свої навички, талант і відданість у команді, яка працює для забезпечення національної безпеки.

З урахуванням завдань, покладених на Службу безпеки України, існує система добору та вивчення кандидатів на службу, реалізація якої здійснюється з урахуванням тенденцій розвитку Служби, підвищених вимог до її співробітників, а також тривалих термінів вивчення і перевірки кандидатів та процесом оформлення необхідних документальних матеріалів.

Військовослужбовці Центру спеціальних операцій «А» щоденно виконують складну роботу для досягнення простої мети: захистити український народ від тероризму, розвідувально-диверсійної діяльності ворога, тяжких злочинів. Тому Центр має право з використанням спеціальної системи критеріїв та тестових комплексів проводити фізичне тестування і психологічне вивчення кандидатів для визначення рівня їх професійної придатності до проходження служби у підрозділах «А».

В ЦСО «А» проходять службу на оперативно-бойових та адміністративних посадах професіонали різних галузей. Певну перевагу при прийомі на службу мають фахівці з повітряно-десантною підготовкою, майстри гірського і міського альпінізму та водолазної справи, переговорники, кінологи, фахівці з інженерної підготовки.

Сьогодні Центр спеціальних операцій зацікавлений у спеціалістах таких професій:

- водій;

- фельдшер;

- кінолог;

- психолог;

- оператор БПЛА;

- аналітик;

- системний адміністратор.

На військову службу, для подальшого призначення на посади, за якими передбачено здійснення заходів відповідно до основних завдань підрозділів «А», приймаються на добровільній, конкурсній основі особи, які відповідають встановленим функціонально-фізіологічним, соціально-психологічним та спеціальним критеріям професійної придатності. Кандидат повинен бути патріотом України, мати високі моральні та психологічні якості, володіти відмінним здоров'ям, гнучким розумом, а також витривалістю, здатністю до навчання і прийняття правильних рішень в умовах підвищеного психофізичного навантаження.

Комплектування ЦСО «А» СБУ військовослужбовцями здійснюється згідно з Положенням про проходження військової служби військовослужбовцями Служби безпеки України шляхом прийняття громадян на військову службу за контрактом осіб сержантського і старшинського складу, а також за контрактом осіб офіцерського складу.

Якщо Ви вважаєте, що відповідаєте поставленим перед кандидатами загальним вимогам та бажаєте приєднатися до команди Центру спецоперацій «А» СБ України, будь ласка заповніть цю форму та ми з вами зв’яжемося

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScVESX0IGJ1y7Nr5A…/viewform

Список необхідних для вивчення кандидата на службу в СБ України документів:

1. Ксерокопії:

- особистого паспорта (перша, друга сторінки, сторінка з пропискою) кандидата, чоловіка, дружини, дітей, батьків кандидата чоловіка, дружини;

- свідоцтва про народження (кандидата, чоловіка, дружини, дітей, батьків кандидата чоловіка, дружини та їх братів, сестер);

- свідоцтва про одруження (розлучення);

- документа про освіту (атестата, диплому, свідоцтва) з додатками кандидата;

- ідентифікаційного номеру кандидата( 2 шт.);

- трудової книжки (всі заповнені сторінки) кандидата;

- військового квітка (посвідчення офіцера) кандидата.

2. Довідка з місця проживання (форма 3).

3. Характеристики на кандидата.

4. Довідка з режимно-секретного органу про наявність допуску до державної таємниці (форма допуску, хто і коли надав допуск).

5. 4 фотокартки 3,5*4,5 см, 2 фотокартки 9*12 см.

6. Декларація про доходи.


 
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».
 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ