АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                                  Головна сторінка

 
ДЕСЯТЬ психологічних фактів
02.04.2018 p.

Факт 1. У незнайомому місці більшість людей повертає праворуч. Тому, якщо ви не хочете опинитися в натовпі або стояти довго в черзі, йдіть ліворуч або займайте ту чергу, що лівіше.

Факт 2. Між зовнішнім виглядом і злочинністю є пряма залежність. Злочинці менш привабливі, ніж середня людина. А люди, які більш привабливі, набагато рідше йдуть на злочини.

Факт 3. Свідки-чоловіки і свідки-жінки по-різному запам'ятовують деталі злочинів. Коли злочинець, наприклад, вихоплює сумочку, жінки-свідки запам'ятовують обличчя жертви. Свідки-чоловіки, навпаки, запам'ятовують грабіжника.

Факт 4. До речі, чим спокійніше виглядає людина, тим рідше іншим людям приходить в голову їй суперечити. Навпаки, людина, яка відстоює свою точку зору з запалом, ризикує зустріти добре аргументований і шалений опір.

Факт 5. Магазини мають цілий арсенал психологічних прийомів. Наприклад, відомо, що, змінивши цінник з «Персик - $ 0.25 / штука» на «Персик - $ 1/4 штуки», можна збільшити продажі рівно наполовину.

Факт 6. Також відомо, що в магазинах одягу покупці-жінки, перш за все, звертають увагу на полиці і вішалки, на яких панує безлад. Підсвідомо їм здається, що саме там знаходиться все найцікавіше.

Факт 7. Команди, які грають в чорній формі, набагато частіше караються рефері. Це було доведено за багаторічною статистикою НХЛ і НФЛ.

Факт 8. Гарні оцінки запам'ятовуються набагато краще, ніж погані. «П'ятірки» пригадуються в 89% випадків, а трійки - тільки в 29%. Як ви здогадуєтеся, людям здавалося, що оцінка була краще, ніж у реальності.

Факт 9. Середній чоловік стверджує, що мав секс з 7 жінками. Середня жінка приписує собі 4 партнерів. Справа в тому, що у чоловіків і жінок різна мотивація. У чоловіків мати багато напарниць вважається плюсом, а у жінок - навпаки. Тому вони і «запам'ятовують» кількість партнерів по-різному. Насправді, кількість приблизно однакова.

Факт 10. Найвідоміший приклад «обману через чесність» - це «Рух Радикальної Чесності» (Radical Honesty) Бреда Блентона. Блентон пішов в "психологічний бізнес", щоб переспати з 500+ жінками і 20+ чоловіками і жити за чужий рахунок, і абсолютно цього не приховує. Маючи психологічну освіту, він прекрасно обізнаний про те, що людина, яка озвучить свої маніпуляторські наміри, буде виглядати в очах оточуючих більш чесною, ніж людина, в якої ці маніпуляторські наміри повністю відсутні або вона їх пригнічує.


 
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».
 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ