НАША КОНТАКТНА ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: stopcom@ukr.net або v_zakon@ukr.net      
                                                  Головна сторінка

 
Кому потрібна ця брехня?
29.09.2021 p.

Прочитавши цю новину на офіційному сайті Львівської Архідієцезії у нас виникли деякі запитання. Насамперед щодо достовірності наведеної інформації.

Є всі підстави вважати, що ця новина вводить громадськість в оману. Тобто єпископ Мокшицький не мав зустрічі з Папою Бенедиктом і видає бажане за дійсність. Цьому підтвердження є опубліковані фото зустрічі з Папою Бенедиктом ХVI в 2015р. Тобто, це старі фото, вони нічого не мають спільного із сучасним станом здоров'я Папи Бенедикта, який вже тривалий час, як відмовився від прогулянок, крім того, на ній зображено вже упокоєних в Бозі єпископа Петра Мальчука та Генерального вікарія Юзефа Павлічека.

Цікаво, кому вигідна ця брехня?

Користуючись нагодою ми анонсуємо публікації про майнові зловживання представниками римо-католицької Церкви на території України. Публікації стосуються керуючої верхівки РКЦ в Україні.

Джерело:

Львівська Архідієцезія Римсько-Католицької Церкви в Україні

Редакція порталу "Стопком"


 
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».
 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA