АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Відкритий лист до Міністра оборони та Генерального прокурора від громадських об’єднань
05.08.2014 р.

Міністру оборони

В. В. Гелетею

Генеральному прокурору В. Г. Яремі

Львівського обласного фонду «Солдатські матері - за нову армію»

ГО «Майбутнє Батьківщини»

ВГО «Надія армії»

Громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Наші організації звертають до вас щодо ситуації, яка склалася з більш ніж 40-ка бійцями 51-ої окремої механізованої бригади, які повернулися з російського полону, постали перед українським судом: хлопцям віком від 18 до 30 років, які перетнули російський кордон, сьогодні закидають дезертирство. За версією слідства, солдати здали військові позиції та перейшли на бік окупантів. Через це представники воєнної прокуратури вимагали для хлопців спочатку 2 місяці арешту, а в перспективі – 10 років тюрми.

Самі ж бійці стверджують: на бік окупантів не переходили, а свої позиції полишили, бо не хотіли вмирати. Після 10-ти днів запеклих боїв та перебування в облозі терористів, в них скінчилась вода та боєприпаси. Тривалий час їх обстрілювали з "Градів", а обіцяної підмоги військове керівництво хлопцям так і не надало. Більш того, за словами солдатів, їх полишив навіть командир. Аби зберегти власні життя, бійці змушені були відступати – вони перетнули кордон і потрапили у полон.

Ми закликаємо вас не користуватися відомим висловом кривавого диктатора Сталіна : «Треба бути дуже сміливою людиною, щоби здатися у полон». Як відомо усіх полонених після німецьких концтаборів розстрілювали або повторно відправляли до концтаборів, але вже до Сибіру.

Ми живемо, у двадцять першому столітті, ми живемо в цивілізованій країні, коли людське життя має надзвичайно велику цінність.

Звертаємося до вас провести розслідування над командирами, які допустили до того, що військові української армії залишилися в оточенні без боєприпасів та засобів існування.

Не зрозуміло, чому ми постійно чуємо про те, що українським солдатам усього вистачає і не чуємо, або не хочемо чути про те, що розповідають рядові військові.

Це наші з Вами діти гинуть на передових, а не чиновники, політики, олігархи, депутати діяльність яких призвела до тієї катастрофи, яку ми зараз маємо на сході України. Жоден з нас не знає, як би він діяв у схожій ситуації.

Ми з Вами перш за все християни, то ж давайте будемо вирішувати, подібні ситуації за законами християнства, основами яких є любов і прощення.

З повагою,

Львівський обласний фонд «Солдатські матері - за нову армію» ГО «Майбутнє Батьківщини» ВГО «Надія армії» Громадське об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ