АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
У Львові стартує благодійний проект «МИТЦІ-ВОЇНАМ»
30.07.2014 р.

У середу 30 липня о 17.00

В Українському товаристві охорони пам'яток історії та культури (Палац Сапіги) вул. Коперніка 40 а.

У рамках всеукраїнського благодійного проекту «МИТЦІ–ВОЇНАМ» відкривається виставка, на якій будуть представлені твори мистецтва понад 70-ти українських художників, котрі пожертвували свої роботи на благодійний аукціон з метою збору коштів для допомоги українським солдатам.

Серед відомих поціновувачам мистецтва імен – Сергій Міхновський, Сергій Савченко, Ярослав Данилів, Орест Скоп, Андрій Гуменюк, Володимир Богуславський, Олег Денисенко, Микола Андрущенко, Олександр Антонюк, Тарас Дідула, Остап Лозинський, Петро Старух, Богдан Салюк, Юрій Ямащ та багато інших. У проекті взяли участь знані київські художники: Богдан Задорожний, Василій Ромашченко, Наталія Мелесь, Іван Семесюк, арт-група «Євростандарт» (Андрій Зелінський, Олег Тістол, Алла Рибіцька). Долучаються також художники з української діаспори: Едік Бєльський (Любляна, Словенія), Олександр Гейдек (Мюнхен, Німеччина), Ірина Шух (Кишинів, Молдова).

Ряд творів буде реалізовано на аукціоні, який пройде 1 серпня о 17.00.

Інші твори можна буде придбати у форматі тихого аукціону.

Кошти виручені від продажу творів мистецтва будуть передані для закупівлі необхідного спорядження та створення громадського складу матеріального забезпечення української армії, який зможе оперативно реагувати на нагальні потреби українських бійців та виклики третьої хвилі мобілізації.

Ініціатори проекту: Лев Скоп (художник) та Василь Масний (заступник командира 1-го резервного батальйону Національної Гвардії України)

Організатор проекту: Тетяна Думан (художник)

За підтримки МГО «Молодіжний прорив» (Олег Дукас)

Деталі за телефоном 097 97 32 140 (Тетяна Думан)

Довідка:

Перший етап благодійного аукціону «МИТЦІ-ВОЇНАМ» пройшов у Трускавці, де були продані роботи Едіка Бєльського, Василія Ромащенка, Левка Скопа, Наталії Мелесь, Оксани Андрущенко, Олі Кравченко, Наталі Курій-Максимів, Ярослава Дідули, Богдана Салія, Ірини Мориквас, Наталі Русецької та ін. Загалом на суму 29 тисяч 920 грн, котрі були передані МГО «Молодіжний Прорив» на закупівлю військового спорядження.

Детально про те куди і як спрямовуються кошти від благодійного аукціону «МИТЦІ–ВОЇНАМ» за посиланням: http://www.drogmedia.net.ua/index.php/novyny/1573-z-initsiatyvy-biitsiv-natshvardii-u-drohobychi-stvoriuiut-fond-dlia-zabezpechennia-mobilizovanykh

Ознайомитись із творами художників та слідкувати за звітами можна на сторінці Facebook https://www.facebook.com/events/651416884948957/661352473955398/?notif_t=like

Проморолик заходу на YouTube https://www.youtube.com/watch?v=BsW-H5Mg6p4

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ