АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
У Львові відбудеться конференція про захист родин військовослужбовців
29.07.2014 р.

30 липня 2014 року о 13 год. в будинку офіцерів №58 м. Львова (вул. Театральна, 22) відбудеться спільна конференція Обласного фонду «Солдатські матері - за нову армію», ГО «Майбутнє Батьківщини», ГО Всеукраїнського фонду «Надія армії», Громадське об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього» з метою вирішення проблем родин військовослужбовців.

Конференція «Захист родин військовослужбовців» - це зібрання жінок, чиї сини, брати, чоловіки, онуки беруть участь у бойових діях на захист територіальної цілісності України. На конференцію запрошені жінки не тільки з західних областей, але й делегати зі всіх регіонів України.

Головна мета конференції – виробити такий план дій, що змусить владу вжити всі необхідні заходи задля забезпечення всебічного захисту військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях, та соціального захисту їх родин.

На конференції підніматимуть питання юридичного та соціального захисту військовослужбовців, медичного страхування, засобів індивідуального захисту – бронежилетів, касок, збереження робочих місць, вирішення проблем зі сплатою кредитів, компенсації в разі поранення, інвалідності чи загибелі члена родини. Крім того, обговорюватимуться питання корупції та фальсифікацій у Міністерстві оборони України.

Грунтуючись на висновках конференції, ми виробимо чіткі вимоги до влади і контролюватимемо їх виконання. Тільки так ми зможемо допомогти родинам учасників бойових дій.

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у конференції.

Співорганізатори конференції:

Обласний фонд «Солдатські матері - за нову армію»,

ГО «Майбутнє Батьківщини»,

ГО Всеукраїнський фонд «Надія армії»,

Громадське об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Контактний телефон оргкомітету: 093 530 00 55

Контактний телефон прес-служби: 093 530 00 44

Ел. адреса: soldatskymateri@gmail.com

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ