АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Очищення Ради не відбудеться без нового закону про вибори, – директор Центру політичних студій та аналітики
25.07.2014 р.

Процес перевиборів, запущений сьогодні разом з розпадом коаліції, не приведе до якісних змін, якщо для виборів буде використаний старий закон. Таку думку висловила директор Центру Політичних студій та аналітики Ольга Будник. За її словами, очищення влади можливе тільки за умови прийняття нового виборчого закону.

«Вибори потрібно проводити лише за новою виборчою системою. Інакше задекларовані зміни залишаться на словах, а «віз і нині буде там», - заявила директор Центру політичних студій та аналітики Ольга Будник, - Закон «Про вибори народних депутатів України» залишився з тими ж спірними положеннями про закриті списки та вибори по мажоритарних округах. Вряд чи ці вибори призведуть до структурних змін та очищення депутатського корпусу».

У запущеному процесі перевиборів експерти Центру політичних студій та аналітики бачать не відповідь на суспільні запити, а політичну гру.

«Депутати не проголосували за ряд законопроектів, які були напрацьовані та запропоновані Реанімаційним пакетом реформ, не було прийнято зміни до бюджету та Податкового кодексу, не ратифіковано Угоду з ЄС. Напрошується висновок, що політична складова знову переважає над суспільним інтересом. А це явно суперечить нинішнім потребам українського суспільства!» - додала Ольга Будник.

ЦПСА ГО

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ