АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
28 березня Львів мітинг проти призначення на керівну посаду оборотня в погонах!
28.03.2014 р.

Львів вставай!!!

МВС з Києва плює львів'янам в обличя і ми не змиримося з таким відношенням до нас.

Сьогодні ми дізналися, що до Львова з МВС України надійшла факсограма про те, що завтра (п'ят ницю) - 28 березня має бути підписано наказ про призначення керівником УДАІ у Львівській області Мицака Богдана Федоровича.

Ми ніколи не змиримося з цим призначенням, оскільки цей негідник, корупціонер та хабарник буде знущатися з львівських водіїв та змушувати інспекторів продовжувати брати хабарі, при цьому набиваючи свої кишені грошима, чим він займався весь час коли був на посаді начальника ДАІ м.Львова.

Нагадаємо, що Богдан Мицак через представників ВО "Свобода" заплатив за свою майбутню посаду начальника близько 500 000$, після чого він буде працювати не для людей, а на свої кишені.

Таким чином 28 березня о 10.00 годині на Пл. Генерала Григоренка, 3, біля Управління МВС у Львівській області відбудеться мітинг проти призначення хабарника та корупціонера на посаду начальника УДАІ у Львівській області.

Щойно нам стало відомо, що дізнавшись про наш мітинг, Богдан Мицак вирішив організувати власний антимайдан, який має відстоювати його призначення. Таким чином завтра на мітингу можуть бути присутні тітушки, які проплачені Мицаком. Це війна та виклик усім львів'янам і її нам оголосив кримінал у погонах.

Також ми просимо допомоги у Самооборони, Праваго Сектора та інших силових організацій, які під час революції захищали громадян України від тітушок та силовиків. Завтра з боку прихильників Мицака можуть відбуватися провокації, а тому просимо вашої підтримки. Також за Мицака можуть приїхати Львівські таксисти - Асоціація «Львівське таксі», які підтримали його кандидатуру, оскільки хочуть працювати під прикриттям та не оформляти ліцензій на перевезення.

Львів'яни, захистимо рідне місто від перевертнів в погонах! Якщо вони не відреагують, у Львові буде МАЙДАН-3!

Збираємося завтра в п'ятницю 28 березня о 10.00 годині на Пл. Генерала Григоренка, 3, біля Управління МВС у Львівській області (заявка на мітинг вже подана)

Потрібна допомога - вже готові плакати з гаслами проти Мицака та оборотнів в погонах!

Телефон для додаткової інформації: 067 771 7771

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ