АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


Експертний круглий стіл «Службова інформація: виконання норм закону чи спосіб приховати інформацію»
25.03.2014 р.

25 березня 2014 року із 9.00 до 13.30 в приміщенні Офісу Омбудсмена (вул.. Інститутська 21/8) відбудеться експертний круглий стіл «Службова інформація: виконання норм закону чи спосіб приховати інформацію».

На круглому столі буде підведено підсумок піврічного проекту з аналізу ситуації з обмеженням доступу громадян до публічної інформації, шляхом віднесення її органами місцевої влади до службової. Також будуть розглянуті практичні аспекти використання закону «Про доступ до публічної інформації» в частині присвоєння інформації статусу «для службового використання» органами влади, досвід громадських органіцій у вирішенні цієї проблеми.

Участь у круглому столі візьмуть участь уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська та провідні українські експерти з питань доступу до публічної інформації, серед яких Дарія Слизьконіс, Роман Головенко, Віктор Таран та інші.

Відвідати круглий стіл запрошуються усі зацікавлені у темі права доступу до публічної інформації.

Контактна особа для реєстрації: Олександр Кульчицький; тел.: (063) 61 75 183; e-mail: cpsa.pr@gmail.com

Круглий стіл є фінальним заходом «Доступ до публічної інформації. Розробка політики у сфері доступу до інформації під грифом «для службового користування» (поєднання зусиль громадськості та Омбудсмена задля підвищення рівня прозорості органів місцевої влади)», здійснюваного Центром Політичних Студій та Аналітики в партрестві з Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

ЦПСА ГО

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ