АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
незалежне
опозиційне видання

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Громадськість вимагає припинити тиск на колектив та директора музею-заповідника "Личаківський цвинтар"
27.02.2011 р.

Останнім часом із "легкої руки" міського голови Львова суттєво загострилася ситуація довкола музею-заповідника "Личаківський цвинтар" та його директора Ігоря Гавришкевича.

Це не залишилося поза увагою Львівської громадськості, яка виступила на захист трудового колективу музею та його директора. Пропоную Вашій увазі текст відкритого листа до керівництва міста та області, який підписали Герої України, лідери громадських організацій, творчих спілок, моральні авторитети міста.

"Голові Львівської обласної ради,

Голові Львівської облдержадміністрації,

Міському голові Львова,

Секретареві Львівської міської ради,

Голові депутатської фракції

ВО“Свобода” у Львівській міськраді

Громадськість Львова та області стурбована однією з передач каналу "ZIK", якою затавровано директора музею "Личаківський цвинтар", заслуженого діяча мистецтв України І. Гавришкевича. Цей факт є лише одним епізодом великого і абсурдного цькування не тільки однієї особи, але й всього колективу.

Невелику господарку музею майже безперервно перевіряють упродовж цілого року. За результатами перевірок з'явилися грізні безпідставні подання, які були оскаржені у встановленому порядку. Але і це не зупинило ініціаторів переслідувань, які є наближеними до керівництва виконавчого комітету Львівської міської ради. Продовжується цькування перевірками директора та працівників музею. Трудовий колектив, який є професійним і патріотичним, лякають неофіційною вимогою скорочення, незважаючи на достатнє фінансове забезпечення як з боку музею, так і прийнятим рішенням міської ради.

Нам не байдужа доля цього колективу та його директора, якого відзначено не тільки однією з найвищих державних нагород за музейну діяльність, але й дипломами та іншими відзнаками за багаторічну державотворчу діяльність. Під однією такою відзнакою за успіхи в туристичній діяльності підписався міський голова Андрій Садовий. Всім відомо, які значні позитивні зміни відбулися за останні декілька років на Личаківському цвинтарі, як трудовий колектив спричинився до перетворення його у справжній європейський музей під відкритим небом, вперше в Україні ввів та поширив текстову концепцію ведення екскурсій в національному дусі, втілив у життя проекти створення кількох історико-документальних фільмів та будівництва українських Меморіалів і Пантеонів на Личаківському цвинтарі.

Вимагаємо від влади міста Львова припинити цькування та гідно оцінити діяльність трудового колективу і директора музею "Личаківський цвинтар", заслуженого діяча мистецтв України І. Гавришкевича".

Лист, зокрема, підписали: Герої України Борис Возницький та Юрій Шухевич; громадський діяч, поетеса Ірина Калинець; голова обласної Спілки художників Олег Микита; народний депутат України Володимир В’язівський, заслужений тренер України, почесний ректор Університету фіз. культури Мирослав Герцик; доктор іст. наук, проф., в.о. директора Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАНУ Микола Литвин; голова ЛОО СПВУ Володимир Горовий; проф. Василь Лизанчук; голова ГО «Сурми звитяги» Володимир Степанишин; архітектор, журналіст, отаман Товариства «Кіш» Юрій Волощак; голова Світової федерації українських лемківських об’єднань Володимир Ропецький; к. ф. н., Заслужений працівник культури України Василь Горинь; к. філос. н. Олесь Старовойт; голова ЛОГО «Комітет виборців України» Роман Кошовий; голова ЛОВ Центру національного відродження ім. Степана Бандери Юрій Антоняк; член правління ГО «Інститут національного державознавства» Юлій Хвещук; голова секретаріату Конгресу української інтелігенції Володимир Парубій»; заступник голови Конгресу української інтелігенції Степан Гелей; член НСПУ, проф. Любомир Сеник; депутат Верховної Ради України, академік Микола Голубець; громадський діяч Роман Пак; скульптор, проф. Іван Самотос; головний диригент капели «Дударик» Микола Кацал.
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов