АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
незалежне
опозиційне видання

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
САМООБ”ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ – В ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО
28.01.2011 р.

Самостворюється Українська Народна Рада, в яку на рівних правах делегують по одному представнику: громадські організації, релігійні конфесії, політичні партії, місцеві ради, фракції Верховної Ради,.., які обов”язково і безвідмовно сповідують такі принципи –

1.2011-й – РІК ДУХОВНОГО І МОРАЛЬНОГО ПРОРИВУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

2.Відкрити 1000-літній Собор св. Софії, Почаївську та Київо-Печерську Лаври - для почергових Богослужінь всіх Укр. Церков Христових.

3.Провести вибори до ВРУ в кінці березня 2011 року, згідно нині діючої Конституції України.

Вважати депутата ВРУ, який голосував за перенесення виборів на 2012 р. – антинародним депутатом

4.Визнати на найвищому державному рівні всіх Борців за Соборну Самостійну Українську Державу.

5.Проголосити Заповіти Тараса Шевченка – Українською Народною Ідеєю. (“Без холопа, і без пана.”)

6.Припинити перебування Російської військової бази на території України.

7.Негайно прийняти ВРУ дієвий антикорупційний закон.

8.Продовжити мораторій на торгівлю землею – до приходу справжньої народної влади на всіх рівнях.

9.Терміново розігнати антиукраїнський уряд азаровщини-табаччини-могильщини-,...

10.Закон про заборону перевищення десятикратної різниці найбільших та найменших зарплат і пенсій.

11.Кожний член УНР має отримати рекомендації від трьох членів Ради Старійшин. (див. нижче)

На правах Президії УНР – виступатиме Рада Старійшин, яку започаткує всенародно визнана духовна і патріотична еліта Українського Народу: Емма Бабчук, Іван Белебеха, Богдан Бенюк, Іван Вакарчук, Микола Горбаль, Богдан і Михайло Горині, Патріарх Любомир Гузар, Іван Драч, Владика Ігор Ісіченко, Ліна Костенко, Михайлина Коцюбинська, Левко Лук”яненко, Іван Марчук, Ніна Матвієнко, Дмитро Павличко, Микола Плав”юк, Сергій Плачинда, Євген Пронюк, Євген Сверстюк, Дмитро Степовик, Патріарх Філарет, Юрій Шухевич, Ігор Юхновський, Леопольд Ященко,..

До проведення першого Великого Збору УНР на співголів Ради Старійшин пропонуються – Михайло Горинь, Іван Драч, Ліна Костенко, Левко Лук”яненко, Дмитро Павличко, Євген Сверстюк,..

Програма Дій для становлення Громадянського Суспільства:

1.Опрацювати Ідею, викладену вище, і розіслати по всіх можливих адресах.

2.Напередодні Дня Героїв Крут – 28 січня 2011 року – скликати Круглий Стіл і Пресконференцію.

3.Біля Могил Героїв Крут проголосити створення Української Народної Ради (УНР), і Програми Дій.

4.Скликати першу нараду Старійшин УНР – з метою проведення під Верховною Радою Акції Протесту проти перенесення виборів до ВРУ на 2012 рік., на захист діючої Конституції України.

5.В разі перенесення виборів – на цій же Акції Протесту створити Ініціативну Групу №1 з проведення Всеукраїнського референдуму – за розпуск цієї ВРУ і вибори нової.

ЯК НАМ САМООРГАНІЗУВАТИСЬ...

1. ВСТУП. Політична діяльність кожної окремої організації - спирається на її економічну базу.

Сьогодні всяке соціальне об”єднання людей підлягає законам ринку, базару. Хтось бере чиюсь ідею, вкладає свої кошти в її розвиток, створює певний імідж-авторитет, щоб в результаті отримати прибуток.

А - “хто платить, той і музику замовляє”. І зовсім не важливо, як його звуть – спонсор чи меценат, бо фактично він є господар і власник даного соціального проекту. На свою частку вигоди розраховує й група наближених функціонерів. Господар змушений рахуватись і ділитись з ними, бо вся ка надбудова всякої соціальної інституції мусить мати видимість буйного коріння, яке вросло в народні маси, як у грунт. Та й що за король без свити... Їх прибуток – це жнива, урожай мандатів зібраний на виборах.

І ніякі волання до совісті і моралі, справедливості, милосердя... ні до чого не приведуть, бо закони ринку не оперують подібними величинами. А якщо знайдуться такі диваки, то вони дуже скоро банкротують.

Ринок сприяє тільки успішним, тим, хто перемагає в конкуренції з усіма іншими існуючими проектами.

Все менше на закони ринку впливають мовні, національні, родинні звязки і традиції, все менше вони виходять на перший план при пошуку спільних інтересів різних народів.

2. ІДЕЯ. - Як же все-таки природньо звести всі проукраїнські соціальні проекти-організації разом?

По-перше, треба провести чітку й однозначну лінію розмежування між двома таборами – Народним і антинародним, бідняків і багатіїв, окрадених і крадіїв, добродіїв і злодіїв, укроаїнофілів і українофобів,..

Цією розділяючою лінією-межею поділу можуть бути 11 пунктів відбору, наведених на першій сторінці.

По-друге, співжиття багатьох різновеликих країн у Євросоюзі, де реально діє рівноправність всіх держав, керована рівнопредставницьким Європарламентом – приклад для подібного підходу до формування Української Народної Ради.

По-третє, Власники окремих соціальних проектів будуть змушені: або перейти на другий бік за лінію фронту і пристати до провладних структур, або саморозпуститись чи піти в тінь. Усім же тим, котрим дасть рекомедацію Рада Старійшин, і вони ввійдуть до УНР, прийдеться погодитись на ту частку “прибутку” , на ту кількість мандатів, якої вона вартує.

По-четверте, намагання спонукати окремі соціальні інституції: громадські організації, релігійні конфесії, партії,.. – саморозпуститись, або приєднатись-влитись в інші, більш потужні об”єднання, є помилковим і шкідливим. Тому що це довгий у часі процес, який рідко коли давав бажаний результат. До того ж – більшість окремих громад мають якісь умови для існування, а будь-яка “перебудова” приведе до втрати і тих малих можливостей, якими вони володіють. Та й не маємо ми такої всіма шанованої організації чи партії, а навіцть конфесії, щоб усі інші могли на них повністю покластись. Неможливо буде сформувати думку громадськості, бо провладні ЗМІ “засіють наше поле кукілем”, і замість пшениці буде суржик.., як завжди...

По-п”яте, сила кожної окремої соціальної інституції буде видна не в кабінетних умовах, а за їхніми конкретними справами. Перше таке діло – проведення Пікету ВРУ, виступ проти перенесення чергових виборів до Верховної Ради України – на наступний 2012 рік...

П.І.К. тел: 063 1677 402, “Патріотичний ФОНД Родини Багазіїв-Пушкарів” , Київ.
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов