АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
непарламентський
опозиційний сайт

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СТОПКОМ


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
ІНТЕРНЕТ-ВИБОРИ – ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА З ВІДБОРУ СПРАВЖНЬОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕЛІТИ
27.06.2010 р.

Коли

Ми діждемося Вашінгтона

З новим і праведним законом?

А діждемось-таки колись!

Тарас Шевченко

З кожним днем в Україні зменшуються конституційні права і свободи громадянина.

Дві гілки влади – законодавча та виконавча – контролюються однією політичною силою, що намагається підкорити собі і третю гілку влади – судову. Все йде до повної узурпації влади в Україні - незаконного, тобто насильного захоплення всієї повноти влади однією її частиною. Цим узурпатором є антиконституційно створена фракцією Партії Регіонів коаліція з участю окремих депутатів з опозиційних фракцій. Президент, керівник цієї політичної сили, теж є співучасником узурпації влади. Створений псевдокоаліцією Уряд є також незаконним. Конституційний Суд, 2/3 складу якого призначаються Президентом і Верховною Радою України, є виконавцем їх рішень, фактично прикриттям порушень Конституції і законів України.

Узурпувавши державну владу, Партія Регіонів посилено готується до проведення місцевих виборів ще цієї осені, щоб наступного року її “новообрана” місцева влада “правильно” провела дострокові вибори до Верховної Ради України. До здобуття повної перемоги в наступних виборах буде загравання і задобрення виборців “покращеннями умов життя”, але одразу після отримання конституційної більшості у Верховній Раді України їх влада скотиться до диктатури, що неодмінно приведе до революційного вибуху народних мас.

Сьогодні у народу нема довіри не тільки до “тушкованої коаліціїі”, але й до опозиції, бо й там повно брехні і злодійства. У них, за висловом Тараса Шевченка “Більш нічого не викроїлося, і драму глухими, темними рядами на смітник винесли...” Стає очевидною ситуація, що опозиційна „меншість” депутатів не може стримати навалу “більшості”, яка вже набрала розгону і певності в своїй перемозі.

Єдиний вихід для народу – покластись на власні сили. “У кожного народу завжди були, є і будуть окремі особистості “найвищої проби”, але поки разом і в одному напрямку – на благо рідного народу, не почне співпрацювати певна їх кількість – “критична маса”, доти годі чекати якісного прориву, доти не можна говорити, що народ має свою еліту” (Хосе Ортега-І-Гассет).

“Одвічний релігійний принцип моральної зрілості людини – це триєдиність правдивої думки, правдивого слова й праведного діяння. Вихід один – громаді мобілізувати свою політичну волю на власних моральних засадах. Подолати нинішню духовно-моральну, соціально-економічну, політичну кризу українського суспільства спроможні тільки наша спільна громадянська воля, громадська ініціатива й національна гідність.”

( Олександер Шокало, стаття в альманасі “Кроки до громадянського суспільства).

Щоб кардинально змінити ситуацію в країні, необхідно проводити вибори депутатів усіх рівнів - з числа попередньо відібраних кандидатів. Спочатку – відбір, потім – вибір. Це має бути конкурсний відбір таких Громадян України, які завжди і всюди дотримуються твердих моральних правил, людей честі і гідності, котрі ніколи не продадуть свою совість, не порушать присягу, не підуть на злочин, а вірою і правдою служитимуть Українському народу.. Таким має бути шлях відбору з-поміж нас усіх справжньої еліти для керівництва державою. Час збирати каміння , „що його будівничі відкинули”, щоб воно наріжним стало... Коли кількість справжньої української еліти сягне “критичної маси” (конституційної більшості) – тоді ця еліта зробить якісний прорив в житті держави і народу.

Початком такого відбору можуть стати незалежні Інтернет-вибори до органів місцевого самоврядування, ідею яких ми висловили у “Зверненні до Українського Громадянського Суспільства з нагоди 100 днів президентства Януковича”

(1 червня 2010 р.). Просимо всіх зацікавлених підтримати наше звернення до Київо-Могилянської та Острозької Академій – стати співорганізаторами Інтернет-виборів.

Ми віримо, що у цих закладах виховується справжня Українська патріотична еліта, у них є всі умови (інтелектуальні та інформаційні) для проведення кампанії на найвищому рівні. Тривають канікули, тому потужності цих закладів задіяні не на повну силу. Для початку хоча б десять креативних студентів разом з кількома викладачами сформують Робочі Групи, запустять сайт “Інтернет-вибори” і почнуть створювати мережу діяльних співробітників. Пропонуємо кожному активному учаснику цієї виборчої кампанії висловлювати свою думку учасникам Інтернет-виборів та усім зацікавленим.

За аналогію наших Інтернет-виборів оберемо процедуру вибору суддів: 1) навчання, 2) анонімні екзамени, 3) конкурсний відбір кандидатів у судді, 4) проходження Вищої кваліфікаційної Комісії суддів і її рекомендації, 5) Вища Рада юстиції (Ст.131. Конституції України: “...до відання якої належить... внесення подання про призначення суддів на посади або про звільнення їх з посад...”). Серед причин подання про звільнення судді є й така: “порушення суддею присяги” (Ст.126. пункт 5. Конституції України). Пропонуємо вважати навчанням – життєвий досвід, який має розкритись в анкетуванні. Анонімні екзамени – тести на зрілу громадянську свідомість, безкомпромісність в питаннях моралі і честі, докази мужності і мудрості, знання історії, мови, звичаїв,...а також анкета критичного самоаналізу своєї попередньої діяльності, власні творчі розробки-пропозиції.

Конкурсний відбір екзаменаційних робіт проведуть відомі кращі люди нашого краю, такі як: Емма Бабчук, Іван Белебеха, Микола Горбаль, Богдан і Михайло Горині, Іван Дзюба, Іван Драч, Ліна Костенко, Михайлина Коцюбинська, Левко Лук’яненко, Іван Марчук, Ніна Матвієнко, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Євген Пронюк, Євген Сверстюк, Володимир Сергійчук, Дмитро Степовик, Ігор Юхновський, Галина Яблонська,...

Враховуючи вік, здоров’я і зайнятість цих людей, вони можуть рекомендувати-поручитись за тих людей, хто міг би їх замінити в цій роботі, до кого в них є повна довіра...

Таким чином уся виборча кампанія стоятиме на трьох китах: ДОВІРА – ВІДБІР – ВИБОРИ. Основою-фундаментом-гарантом має стати ДОВІРА народу до окремих осіб “найвищої проби”. Серед наших земляків “в Украйні і не в Украйні” є багато заслужених людей, які по праву є кращими представниками моральної еліти. Саме їм маємо доручити провести заочну співбесіду (телефонну розмову) з усіма, хто пройде конкурсний відбір. І тільки після цього роздрукувати списки кандидатів в депутати для всенародного ознайомлення і обговорення.

Термін проведення кампанії Інтернет-виборів: з 1 червня по 24 серпня 2010 р.

1. До Дня Конституції України, 28 червня, необхідно опанувати інформаційний простір, розробити і ознайомити суспільство з чіткими і чесними правилами проведення Інтернет-виборів, що отримають назву: “Велика, Чесна, Ділова Гра” (за аналогією з діяльністю Пласту). Оголосити для всіх бажаючих умови конкурсу на посаду депутата до місцевої ради (анкети, конкурсні роботи). Для збереження конфіденційності та неупередженості з боку екзаменаційної комісії замість прізвищ анкети та конкурсні роботи підписуються псевдонімами.

2. До 16 липня, Дня прийняття Декларації про державний суверенітет України бажаючі надсилають на конкурс заповнені анкети та конкурсні роботи, що фактично вважається висуненням претендентів на кандидати в депутати.

3. До 1 серпня Оргкомітет опрацьовує конкурсні роботи та проводить відбір кращих і направлення їх на співбесіду, яка проводиться визначними Українцями в телефонному режимі. Ті, хто пройде відбір і готові відкрити свої справжні прізвища, стають кандидатами в депутати, їх дані та конкурсі роботи вивішуються в Ітернеті.

4. До 19 серпня (Спаса) відкрите обговорення кандидатів в депутати в Інтернеті

5. До 24 серпня (Дня Незалежності України) – вибори в Інтернеті (шляхом збору підписів в підтримку того чи іншого кандидата, з тими ж вимогами, що й при традиційних виборах).

6. 24 серпня – друк в Інтернеті списків депутатів обраних до органів місцевого самоврядування

7. Політичні партії, які будуть приймати участь у виборах в жовтні 2010 р. заради власної перемоги будуть зацікавлені вписувати переможців Інтернет-виборів у свої списки. У випадку частково мажоритарної системи виборів, переможці Інтернет-виборів можуть іти на вибори самостійно, маючи попередню підтримку виборців.

У виборах беруть участь всі Громадяни України без вікових обмежень. Діти можуть голусувати на рівні з батьками. Крім того, за дітей до 16 років можуть голосувати їх батьки або законні опікуни. Ст. 24 Конституції України гарантує: “Усі люди від народження є вільними і рівними в своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.”. Згідно ст. 69 „Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії”. Ст.140 КУ: „Місцеве самоврядування є правом територіальної громади – ...самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.”

А в Законі України “Про місцеве самоврядування в Україні” пояснюється: “Ст. 1. ...територіальна громада – жителі, об’єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями...”.

Отже – кожний Громадянин, без будь-якого обмеження, в тому числі й вікового, є членом своєї територіальної громади, і має право голосу на зборах, референдумах, виборах.

Обробкою та систематизацією цієї інформації буде займатись структура, подібна за схемою дії до ЦВК (центральної виборчої комісії). Її назва - Центральна Робоча Група (ЦРГ) і вона буде працювати з усією електронною поштою „в Украйні і не в Украйні...”, і буде розділятися не за територіальною ознакою, а за назвою електронної пошти (за її першою літерою). Кількість членів ЦРГ відповідатиме кількості регіонів в Україні – 26, але не прив”язано до місцевості, а за літерами англійського алфавіту, яких є стільки ж. Кожний з 26 членів ЦРГ має свій власний символ – одну з 26 літер алфавіту, наприклад -„f”, і курує всіх учасників виборчої кампанії, чия електронна адреса починається на цю літеру.

Подібно як ЦВК створює територіальні ОВК (окружні виборчі комісії), в Інтернет-виборах кожний з 26 членів ЦРГ курує „своїх” 26 ОРГ (окружних робочих груп). Так член ЦРГ з символом „f” курує всіх членів ОРГ з символами: ОРГ-„fa”, ОРГ-„fb”, ОРГ-„fc”,.. ( де „a”, „b”, „c”,.. – є другими літерами в ел. адресах учасників). І, нарешті, подібно до ДВК (дільничних виборчих комісій) в Інтернет-виборах фігуруватимуть ДРГ (дільничні робочі групи). Символ ОРГ-„fa” курує всіх членів ДРГ з символами: ДРГ-„faa”, ДРГ-„fab”, ДРГ-„fac”,.. ( де треті латинські букви є третіми в ел.адресах учасників Інтернет-виборів)...

Обов’язки ЦРГ (центральної робочої групи) на себе повинні взяти Острозька і Київо-Могилянська Академії - укомплектувати своїми студентами і викладачами всі 26 місць ЦРГ. Вони ж мають увесь час ходу виборчої кампанії стояти над усім виборчим процесом.

Велике прохання до кожного, хто отримає цю інформацію, довести її до відома друзів, знайомих, співробітників, а головне – особисто звернутись до керівництва та слухачів Острозької і Київо-Могилянської Академій з проханням очолити проведення Інтернет-виборів.

Такі Звернення-Листи до ОА і КМА – будуть одночасним всенародним наданням їм наших: довіри, уповноваження і зобов”язання...

Вітаємо з Днем Конституції!

З повагою, від “Патріотичного ФОНДУ Родини Багазіїв-Пушкарів” – Тарас та Ігор Пушкарі, 24.06.2010р. Харків-Київ


Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ