АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Юлія Тимошенко у виборах президента України 2010
19.01.2010 р.

Результати першого туру виборів президента України свідчать про наступне:

За кандидатів котрі вийшли в другий тур проголосувало:

- за Віктора Януковича – 8 686 751 виборців (23,75% від загальної кількості виборців в Україні);

- за Юлію Тимошенко – 6 159 829 виборців (16,84% загальної кількості виборців в Україні).

Загалом це складає – 14 846 580 виборців. У відсотках до кількості виборців що взяли участь у виборах кількість виборців що підтримали обох кандидатів складає 60,37%. До загальної ж кількості виборців України, це складає 40,59%. Тобто 59,41% виборців України голосували за інших кандидатів, не підтримували жодного, або не прийшли на вибори взагалі.

Це свідчить, що більшість виборців України не підтримують кандидатів котрі вийшли у другий тур. За даними ЦВК орієнтовна кількість виборців в Україні складає 36576763 http://www.cvk.gov.ua/vp2010/wp0011.html . Постає питання, хто обирає і кого ми обираємо? Ні один, ні другий кандидат не є представником більшості суспільства країни. Мало того, ці двоє кандидатів і разом не представляють більшості суспільства. Якщо була б можливість виставити у другому турі ще одного кандидата, він переконливо перемагає фіналістів першого туру.

Поза тим, Юлія Тимошенко має шанс виграти вибори у другому турі. Цей шанс може стати реальним при умові, що Юлія Володимирівна перегляне свій стиль і по іншому поставиться до життєвих проблем та потреб більшості українського суспільства.

Що ж потрібно, аби Юлія Тимошенко скористалась нагодою стати Президентом України. Перш за все їй потрібно звернутися за підтримкою до реальної більшості українського суспільства оскільки підтримку меншості Вона отримала. Та й пропозицію суспільству Тимошенко мусить зробити таку, щоб воно було зацікавлене у її президентстві. І тільки після цього заручитись підтримкою, як мінімум Сергія Тігіпка, Арсенія Яценюка та Віктора Ющенка.

Оскільки Сергій Тігіпко не та людина котра буде бігати і випрошувати посаду, Юлії Володимирівні доведеться пропозицію зробити так, щоб вона, ця пропозиція була цікавою для Сергія Леонідовича. Зрозуміло і наступне, Тігіпко свою команду захоче обирати сам.

Арсеній Петрович Яценюк теж не належить до людей котрі полюють за подачками, а це значить, що Юлії Володимирівні потрібно думати, яку поважну роль вона забезпечить Яценюку незважаючи на погляди її ж команди.

Треба віддати належне Віктору Ющенку, оскільки прихильність своїх 1 341 539 виборців він здобув самостійно, відкинувши послуги команди політичних ренегатів. Віктор Ющенко, попри те, що у першому турі здобув невелику прихильність, потрібен Тимошенко не менше ніж Яценюк, а може не менше ніж Тігіпко, а може не менше ніж вони обидва. Справа у тому, що більшість електорату, який підтримав Юлію Володимирівну твердо стоїть на національно-патріотичній позиції. Так, ці люди Віктора Ющенка не підтримали та для них є надважливим ставлення Юлії Тимошенко до національно-патріотичного сегменту суспільства і його, суспільства, національно-патріотичного розвитку. Так от, співпраця Юлії Тимошенко з Віктором Ющенком свідчитиме про ставлення Тимошенко не так до Ющенка, як до національно-патріотично налаштованої більшості українського суспільства, яке як відомо є найбільш активним.

Зважаючи на те, що Юлія Тимошенко є неординарною особистістю і має таку важливу якість, як вміння навчатись і розвиватися, маємо надію на те, що цю задачу вона вирішить на «відмінно». Зрештою, може статись так, що Тимошенко статус одного з лідерів демократичної частини українського суспільства перетвориться на національно-патріотичного лідера об’єднаного українського суспільства.

UIC.INFO

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов