АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
«Кіровоградські молодорухівці – найкращі!»
07.12.2009р.

Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки України та ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» оголосили переможців «Молодіжного рейтингу року-2009».

Церемонія нагородження відбулася 2 грудня в одному зі столичних клубів. На урочистість з’їхалися активна молодь та студенти зі всієї України.

Цього року найбільший урожай дипломів та нагород зібрали саме представники Кіровоградщини. Члени Кіровоградської обласної організації Молодого Руху були відзначені в цілій низьці номінацій, зокрема: «Осередок місцевої припартійної молодіжної організації» та «Місцева молодіжна громадська організація» (Кіровоградська організація Молодого Народного Руху), «Молодіжний місцевий лідер» (Дмитро Сінченко), «Студентський місцевий лідер» (Олександр Рихлицький, член МНР), Місцевий молодіжний проект (День яйця в Кіровограді), «Орган студентського самоврядування» (Студпарламент Кіровоградського інституту комерції, який очолює Мстислав Банік – член МНР), «Всеукраїнський студентський проект» (Всеукраїнська кампанія за повне призупинення дії постанов №369, 133, та розпорядження №416-р Кабінету Міністрів України, одними з ініціаторів та організаторів якої виступили саме кіровоградські молодорухівці). Всього було здобуто 10 дипломів (разом з другими місцями у рейтингу).

Молодіжним лідером року став Іван Крулько - заступник міністра у справах сім’ї, молоді та спорту, голова Всеукраїнської організації Молодого Народного Руху. Під час свого виступу він подякував організаторам конкурсу за чудову ініціативу, а представникам активної молоді за підтримку. Кращим молодим депутатом була визнана член Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради Леся Оробець, авторка низки законодавчих ініціатив стосовно зовнішнього незалежного оцінювання.

Кращою припартійною молодіжною організацією став "Молодий Народний Рух". Кращою молодіжною організацією стала «Дебатна Академія». Перемогу у номінації «Всеукраїнське об'єднання органів студентського самоврядування» здобула «Українська асоціація студентського самоврядування». Найкращим сайтом молодіжної організації був визнаний сайт ВМГО «Національний Альянс» nation.org.ua, а припартійної молодіжної організації – mnr.org.ua. Найкращим всеукраїнським проектом припартійної молодіжки було визнано Всеукраїнський табір «Говерла-2009», який цьогоріч був присвячений річниці утворення Підкарпатської України.

Разом із дипломами переможцям було вручено символічні дощечки з викрутками та лобзиками, аби молодіжні лідери могли витягати ті гвіздки, які сьогодні «забиті» на молодь.

Голова Кіровоградської обласної організації «Молодий Народний Рух» Дмитро Сінченко зазначив, що «Молодіжний рейтинг року» - це можливість відзначити найдієвіших у молодіжному русі України. «Останнім часом Кіровоград стає авангардом молодіжних громадських рухів у маштабі всієї України. Ми маємо чим пишатись, але це не привід розслабитись і спочивати на лаврах. Це привід працювати вдічі, ні, навіть – в сотні раз активніше, аби врешті решт збудувати омріяне нами громадянське суспільство!», - підкреслив Сінченко.

Довідка. «Молодіжний рейтинг року» був заснований 2007 року Всеукраїнською студентською радою при Міністерстві освіти і науки України та ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» і є найбільш знаковою подією року для активного молодіжного співтовариства.

Прес-служба КОО «Молодого Народного Руху»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов