АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Голова Луганської облради – брутальний російський фашист
03.11.2009р.

Доки в Україні на свободі і при владі перебувають російські фашисти, такі, як Валерій Голенко, доти в Україні не буде ні порядку, ні спокою, ні нормального життя. Голова Луганської обласної ради Валерій Голенко, області, яка завдяки бездарному керівництву таких, як цей українофоб, є однією з найбіднішою і дотаційною в державі, закликає своїх єдинокровних росіян бути агресивними щодо України та її народу.

Так, багаточисленні телеглядачі популярного російського супутникового телеканалу „Вести” мали можливість в прямому ефірі спостерігати трансляцію відкриття третьої асамблеї фонду „Русский мир”. Подібні ідеї практично не так вже давно, але з акцентом вже на «мір» священної римської імперії германців проголошував Адольф Гітлер. Луганськ завдяки Голенку та його прибічникам став печерним фашистським краєм і тут справу біснуватого фюрера продовжує біснуватий фюрерок Луганської області. І як так сталося, що на українській землі, де українці внесли чи не найбільшу ціну в перемогу над фашизмом, процвітає той же махровий людиноненависницький фашизм, але вже російський і вже тепер – луганського розливу? За що воювали наші діди з німецьким нацизмом і перемогли його – щоб тепер українська влада, прокуратура та інші правоохоронні органи не звертали увагу на прояви вже російського фашизму в сучасній Україні?

Отже, на тому зборищі прибічників «священної російської імперії», «русского мира», «русской вселенной» та інших проявів манії величі національно стурбованих російських психів найшлось місце для виступу самого голови Луганської облради Валерія Голенка. Валерій зверхнім тоном лаяв своїх російських "співвітчизників" за неправильну, тобто недостатньо агресивну позицію щодо України. Голенко, перелічивши всі відомі нам методи російського тиску на Україну, - від економічно- газових, пропагандистcько-медійних аж до політично-ультимативних, – назвав їх занадто слабкими і тому неефективними. З цього випливає, що Голенкові хочеться війни, терору і крові.

Ну що ж, російські фашисти мало чим відрізняються від тих політичних психопатів, яким історія вже поставила свою оцінку. Представник луганської влади закликав не боятися більш рішучих і результативних дій проти України. Це означає, що негіднику Голенку хочеться крові. Судячи про рівень життя, смертності, рівень алкоголізму та наркоманії населення у ввіреній йому Партією Регіонів області, це йому поки що досить ефективно вдається. Фашист – він і у Луганську – фашист. А ще, якщо він фашист російський, та й ще представник Партії Регіонів – то що буде, якщо дати їм владу у всій Україні? – Голодомор, Освенцім, архіпелаг ГУЛАГ?

На закінчення виступу голова луганської облради, точнісінько як колись Адольф Гітлер, вирячив очі і загорлав: "Русские не здаются!", чим ввів у повний ступор своїх, як виявилося, значно менш войовничих співвітчизників. Бо «російський» – не означає, що це обов’язково повинен бути російський з придур’ю, як Голенко. І далеко не всі росіяни живуть тим, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу в тих країнах, куди вони потрапили волею долі. Віриться, що Голенко – це прикрий виняток із правила. А прокуратурі чи СБУ нарешті потрібно зайнятись безпосередніми своїми обов’язками. Чи, може, це не в їхній компетенції розслідувати і передавати в суд справи по розпалюванню міжнаціональній ворожнечі ( ст. 161 Кримінального Кодексу України), посягання на територіальну цілісність та недоторканість України ( ст. 110 КК України), пропаганди війни (ст. 436 КК України) тощо? Хоча, як переважно буває, всі ці крикливі російські фашисти на ділі виявляються дрібними шахраями і злодіями державної казни. Тому при наявності непідкупних професіоналів у правоохоронних органах достатньо виявиться матеріалів і стосовно економічних злочинів, злочинів у сфері господарської діяльності чи шахрайства, привласнення державного чи комунального майна в того ж біснуватого В. Голенка. Бо завжди в тих, що хочуть, щоб навколо було все тільки німецьке, американське чи російське, в середині знаходиться тільки підле, гидке, гниле нутро псевдопатріота і просто негідника.

Стопком

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов