АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
В Росії підозріло дивляться на Медвєдєва, бо він шпигун сіонізму?
13.09.2009р.

Байка про сіоністського шпигуна світового уряду Дмітрія Мєдвєдєва сьогодні настільки ж популярна в модних нічних клубах Москви, як і п’ять років тому жарт про те, що Віктор Ющенко отруївся, скуштувавши прострочені суші. Треба сказати більше – Дмітрія Мєдвєдєва не люблять. Ані в Москві, ані в Росії. В Пітері – та й то не люблять. Однак у теперішнього реального голови Кремля є його президентські повноваження, і вся президентська влада, котра зробить все, аби використати час? Час, що залишився до кінця першого строку Дмітрія Медвєдєва, з толком.

Тим часом в Москві зараз розгорнулась неабияка боротьба за вплив на вибори Президента України. На відміну від 2004 року, коли Владімір Путін – тоді ще одноосібний правитель Кремля, відкрито підтримував одного з кандидатів в Президенти України – регіонала Віктора Януковича, сьогодні в Москви немає єдиного фаворита в кампанії. Колись монолітна і єдина Україна після приходу нової команди під помаранчевими стягами, перетворилась в розрізнену, наскрізь просякнуту сепаратизмом і відвертою ненавистю одне до одного федерацію окремих регіонів з місцевими царками – донецькими, київськими, дніпропетровськими, закарпатськими і просто татарами, котрі мають міцну підтримку з Туреччини. Кількість людей, з котрими потрібно домовлятися сьогодні, помітно збільшилася в порівнянні із ситим 2004 роком.

Та й всередині Кремля вже не спостерігається колишнього самодержав’я, і рішучий, інколи навіть реакційний стиль управління Президента Дмітрія Мєдвєдєва останнім часом все частіше йде всупереч старим схемам і зав’язкам прем’єр-міністра Владіміра Путіна. Через що в Кремлі немає ні єдності, ні належного розуміння.

Тим часом в Росії останнім часом все частіше мусується інформація про єврейське коріння Дмітрія Мєдвєдєва, котрий, поговорюють, зовсім навіть не Анатольєвіч, а Рамзанович. Але залишмо ці забобони для бульварної преси, адже не в по-батькові ж справа, чесне слово. Очевидний той факт, що сам по собі Дмітрій Мєдвєдєв в порівнянні з Владіміром Путіним не вартує зовсім нічого. Однак у теперішнього Президента Росії є дах, котрий, як це не парадоксально, має ту з прописку, що й у Віктора Ющенка – в Вашингтоні.

Те, що виробляє сьогодні Президент Росії, – це політичне рейдерство з метою заручитися в найкоротший строк максимальною підтримкою на всіх фронтах, в тому числі – і за рахунок стратегічних об’єктів інших країн. Грузія вже зім’ята, але не підкорена, на черзі – Україна. Учинити з Українцями, як з грузинами, Кремль з багатьох причин не наважується, тому привести до влади свого Президента, повторивши тим самим 2004 рік, тільки кардинально змістивши вектор – найкращий для них варіант.

Те, що Дмітрій Мєдвєдєв сьогодні грає на Віктора Януковича і Арсенія Яценюка – очевидно. Тим більше, що обидва кандидати представляють фактично суміжні групи капіталу. Владімір Путін же продовжує максимально тісно працювати з Юлією Тимошенко. Незважаючи на те, що її шанси на перемогу в кампанії за нинішньої ситуації малі, вона все ще залишається прем’єр-міністром, і залишатиметься на своєму місці ще, як мінімум, кілька місяців 2010 року. Так що у Владіміра Путіна є можливість не лише оформити нові взаємовигідні газові домовленості (в першу чергу з транзиту блакитного палива), а й включитися у приватизацію важливих об’єктів української економіки.

В даному тексті використано матеріали сайту «Наш Век»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов