АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: stopcom@ukr.net ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Громадські організації Західної України за курс президента Ющенка та проти олігархічно-кланової системи в Україні
30.06.2009р.

28 червня у Львові пройшов Другий форум національно-патріотичних громадських організацій, який зібрав понад 400 представників громадськості з усієї Західної України.

Учасники форуму представляли всю Львівщину, зокрема, такі організації як: Просвіта, Організація ветеранів, Братство ОУН-УПА, Спілка політв’язнів України, Товариство політв’язнів і репресованих, Ліга українських жінок, Пласт, Українська справа, Центр національного відродження ім. Степана Бандери, Надсяння, ОУН, Спільнота. Також учасниками зібрання були представники громадських організацій Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської областей та Буковини.

Під час роботи форуму були заслухані доповіді: Про політичну ситуацію в державі – доцент Степан Рутар; Системна криза влади і заходи щодо її подолання – керівник львівського ЦНВ ім. С. Бандери Юрій Антоняк; Соціально-економічна ситуація та необхідність докорінної зміни системи оподаткування – підприємець Борис Корпан; Про першочергові заходи в гуманітарно-культурній сфері – професор Степан Трохимчук; Геополітична ситуація – виклики і загрози – публіцист Ярослав Сватко.

Після обговорення доповідей та проекту резолюції він зі змінами та доповненнями був схвалений форумом.

За словами головуючого на форумі голови Львівської обласної Просвіти Ярослава Пітка, мета форуму – об’єднання зусиль всіх громадських організацій і національно-патріотичних сил у цей складний час, коли в країні критична політична ситуація, коли загострюється боротьба напередодні виборів. Ще одна мета – згуртування громадських організацій у побудові громадянського суспільства. «Ми довірилися політичним партіям, і за пропорційною системою були сформовані законодавча гілка влади, органи місцевого самоврядування, а відтак, за партійними квотами були сформовані і виконавчі структури. Сьогодні те, що ми бачимо в Україні – це безконтрольність всіх гілок влади на всіх рівнях. Народ практично відсторонений від формування влади. Ні депутати, ні виконавчі органи влади не підзвітні нікому, і тому ми ставимо питання про зміну виборчої системи», – наголосив Пітко.

У прийнятій форумом резолюції значиться, що настав час трансформувати політичну напів-тоталітарну олігархічно-кланову систему, зокрема, запропоновано провести Всеукраїнський референдум з питань прийняття нової Конституції, у сфері політики – створити ефективну збалансовану систему державного управління і внести відповідні зміни до Конституції. Відтак, національно-патріотичні сили Західної України підтримують президентську форму правління, запровадження двопалатного парламенту, мажоритарної системи виборів, здійснення судової реформи, адміністративно-територіальної реформи, обмеження депутатської недоторканності, скасування пільг чиновникам і політикам тощо.

У соціально-економічній сфері форум запропонував ввести соціально орієнтовану систему оподаткування з переходом від оподаткування виробництва до оподаткування споживання, замість ПДВ запровадити податок з продажу, скасувати нарахування з зарплати до пенсійного фонду, здійснити заходи з обмеженням рівня корупції, зокрема запровадивши декларування поряд з доходами також і видатків та інше.

Також запропоновано перелік першочергових заходів з подолання проблем у гуманітарно-культурній сфері.

Переважна більшість учасників форуму висловилися за підтримку державотворчого курсу Президента України Віктора Ющенка та його кандидатури на наступних виборах Президента України.

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов