НАША КОНТАКТНА ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: stopcom@ukr.net або v_zakon@ukr.net      
                                                  Головна сторінка

 
В Естонії заявили про сумніви щодо безвізового режиму з Україною
15.09.2019 р.

На думку глави МВС Естонії, після отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом в Естонії почалися проблеми з мігрантами з колишнього СРСР, в першу чергу з Росії

Міністр внутрішніх справ Естонії, голова Консервативної народної партії (EKRE) Март Хельме вирішив з’ясувати, чи можна скасувати безвізовий режим для громадян України, котрі масово приїжджають в Естонію. Про це повідомляє Естонське національне радіомовлення (Eesti Rahvusringhaaling, ERR) з посиланням на інформаційний сайт партії EKRE Uued Uudised.

Як заявив Хельме, відповідні законодавчі ініціативи планує представити Рійгікогу (вищий законодавчий орган Естонської Республіки — Delo.ua) вже цієї осені.

Март Хельме відзначив, що лідери EKRE заздалегідь передбачали, що щойно Україна отримає безвізовий режим з ЄС, вона стане своєрідним "троянським конем".

"Троянським конем, в тому числі і для Росії, тому що ті, хто приїжджає сюди, не стільки українці, скільки росіяни зі сходу України, обрусівші українці або просто хомо-совєтікуси. Цей міграційний вплив зі сходу на нас дуже сильний і він дедалі посилюється", — підкреслив Хельме.

Глава МВС вважає, що повністю скасувати міграцію не вийде, але Естонія повинна мати можливість вирішувати, кого, в якій кількості, на який строк и на яких умовах пускати.

За інформацією ERR, про те, що українські мігранти в Естонії є проблемою, Март Хельме говорив неодноразово.

В той же час міністр освіти і науки Майліс Репс (Центристська партія) в середу заявила про те, що уряд Естонії ніколи не обговорював питання безвізового в’їзду для громадян України.

Нагадаємо, в грудні минулого року Європейська комісія прийняла другий звіт по виконанню вимог безвізового режиму вісьмома країнами Східної Європи і Західних Балкан, в тому числі і України. Всі країни виконують ці вимоги, однак повинні вжити додаткові заходи по боротьбі з корупцією і нерегулярною міграцією.

За даними Держприкордонслужби, до початку червня, за підсумками другого року дії безвізу з ЄС, кількість українців, котрі відвідали Європу по біометричному паспорту, зросла в 4,2 рази і склала 2,35 млн людей.

Stopcom

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ua.redtram