АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                               Головна сторінка
В Україні хочуть посилити правила оренди квартир (проект).
02.05.2019 р.

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, який істотно посилює правила оренди житлових приміщень, зокрема забороняє здавати квартири подобово.

Відповідний документ, ініціатором якого виступив глава фракції "БПП" Артур Герасимов, опубліковано на сайті парламенту. Так, законопроект передбачає внесення змін до Житлового кодексу та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, вони торкнуться використання квартир в багатоповерхівках не за призначенням. Власники квартир зможуть здавати їх в оренду і вести господарську діяльність лише у випадках, коли не використовується робоча сила і якщо не порушуються права і інтереси власників інших квартир. Порушників чекає адміністративна відповідальність.

Пропонується також ввести заборони: квартири більше не можна буде здавати подобово і використовувати в якості готелів. Не можна також буде орендувати нерухомість, яка знаходиться в висотках від 16 поверхів і більше, під офісні приміщення.

Окремі зміни торкнуться і хостели. Вони продовжать існувати, проте повинні будуть відповідати чітким правилам. У проекті кімнат зобов'язані будуть виділити не менше 4 кв. м для спального місця і не менше 6 кв. м від площі приміщення на одну людину, з вигодами в номері або загальними зручностями.

При цьому, дія закону не поширюватиметься на нежитлові приміщення, що знаходяться на цокольних, першому, другому і верхньому поверхах багатоквартирного житлового будинку, які здаються під офіси.

___________________________________________

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ua.redtram