АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                               Головна сторінка
День Волі Білорусі у Львові
27.03.2018 р.

25 березня 2018 року у Львові відбулася акція солідарності з братнім білоруським народом, присвячена відзначенню Дня Волі Білорусі (100 років від дня проголошення Білоруської Народної Республіки).

Зранку учасники акції вшанували могили повстанців Кастуся Калиновського на Личаківському цвинтарі.

О 15-00 розпочалося віче - концерт бардівської пісні біля будівлі Львівської міської ради на площі Ринок 1, організаторами якого виступили ГО “Громадська варта”, “Білоруський Центр - Захід”, “ Добровольчий Рух ОУН”, “Конґрес Українських Націоналістів”, “Тризуб” ім. Степана Бандери”, Молодіжний Націоналістичний Конґрес.

Учасники розгорнули велике біло-червоно-біле полотнище білоруського національного прапора, плакати, підняли білоруські та українські національні й революційні прапори.

Перед присутніми виступили громадські активісти Юрко Антоняк (“Громадська варта”), Наталя Попкова (Білоруський рух солідарності “Разом”), Ігор Данилиха (КУН), Тарас Юрків (“Добровольчий Рух ОУН”). Вони привітали братів-білорусів зі святом, висловили солідарність білоруській опозиції в боротьбі за вільну й незалежну Білорусь та обурення репресивними діями режиму Лукашенка щодо білоруських активістів.

Окрасою заходу стали українські та білоруські патріотичні пісні у виконанні відомих львівських бардів Ореста Тучковського та Олександра Шевченка.

Віримо, що вже в близькому майбутньому білоруський народ разом із українським також здійснить свій історичний вибір незалежності, європейських цінностей та свобод.

За нашу й вашу свободу!

Слава Україні!

Жыве Беларусь!

Свобода народам! Свобода людині!

___________________________________________

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ