АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                               Головна сторінка
Вимушених переселенців та мешканців Донбасу навчать ефективному фрілансу
27.03.2016 р.

У квітні на Донбасі стартує програма навчання навикам віддаленої роботи. До участі в ній запрошуються вимушені переселенців та мешканці Донецької та Луганської областей.

Кваліфіковані тренери пропонують навчання за спеціальностями менеджер з продажів, менеджер по роботі з клієнтами, інтернет-маркетолог, веб-дизайнер, дизайнер, художник, SMM-спеціаліст, контент-менеджер, копірайтер, оператор call-центру, диспетчер та дистанційний репетитор. Залежно від фаху навчання триватиме 5 або 10 днів та проходитиме у Краматорську, Слов’янську, Маріуполю, Лисичанську та Сєвєродонецьку. По завершенні тренінгової частини також передбачається надання індивідуальних консультацій та допомоги з отриманням робочих замовлень.

Зареєструватись на програму можна за посиланням: http://vpo-work.org/restracya.html

Учасниками навчальної програми стане близько 500 осіб з числа ВПО та місцевого населення Донеччини та Луганщини. Тренінги допоможуть підвищити здатність цих людей до працевлаштування та покращить їх адаптацію у новому середовищі проблемного регіону.

Навчальна програма навиків віддаленої роботи реалізується в рамках проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Програмою Розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Японії. Метою проекту є підтримка відновлення місцевої економіки та покращення умов життя людей в Донецькій і Луганській областях. Це досягатиметься завдяки створенню можливостей для працевлаштування людей та отримання ними прибутку.

Детальніше про графік проведення тренінгів та умови участі в програмі читайте на сайті http://vpo-work.org/

Донецька обласна організація «Комітет виборців України»

Київ: 03115, вул.Хмельницька, 10 бл.3. Тел.: +38 050 368 60 74

Краматорськ: 84301, вул.Василя Стуса (вул.Соціалістична), 45, офіс 308, готель «Краматорськ» Тел.: +38 096 885 98 31

Ел.пошта: doo.cvu@gmail.com

Сайт: www.cvu.dn.ua

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ