АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                               Головна сторінка
Прес-анонс акції трудових колективів нафто-газотранспортних та видобувних підприємств Львівщини
22.03.2016 р.

Прес-анонс

У вівторок 22 березня 2016 року о 11-00 за адресою: м. Львів, вул. Костя Левицького, 95 відбудеться акція передачі Звернення трудових колективів нафто-газотранспортних та видобувних підприємств Львівщини до Президента Російської Федерації з вимогою негайного звільнення та повернення в Україну Надії Савченко та інших українських заручників та політичних в’язнів, які утримуються на території Російської Фелерації.

Запрошуємо всіх небайдужих.

Контакт: Роман Дідусь, тел. 050 317 07 53

Текст зверннення додається:

З В Е Р Н Е Н Н Я

до Президента Російської Федерації

Системно і стабільно людство вдосконалює технології самознищення, видумуючи при цьому все нові та нові форми. Ідея так званого «Золотого мільярда», яку активно пропагує неадекватний російський політик Володимир Жириновський, вражає своєю цинічністю та суперечністю із нормами християнської моралі. І це при тому, що цей, з дозволу сказати чоловік, є громадянином держави, яка декларує християнські цінності.

І от, на початку третього тисячоліття світовий лексикон поповнився новим терміном – «гібридна війна» («hybrid warfare»). Цей різновид знищення людини розпочав свою ходу на територій нашої держави на її східних кордонах. Результати Вашого ноу-хау вражаючі та людиноненависницькі за своєю суттю: тисячі загиблих, десятки тисяч зниклих безвісти та мільйони переселенців, катастрофічний стан промисловості та сільського господарства. Десятилітня війна в Афганістані не забрала стільки людських життів та не поламала стільки людських доль!

Окрім вбитих і скалічених у боях, сотні наших співвітчизників, щирих патріотів своєї держави, насильно вивезені / викрадені на територію Російської Федерації. Символом цієї трагедії стала українська дівчина Надія Савченко. У випадку її смерті, на що штовхають її Ваші підлеглі, народ Росії через недолугих керманичів, може втратити своє майбутнє, свою християнську ідентичність та загальнолюдські цінності.

Наші батьки десятиліттями забезпечували природнім газом столицю вашої федерації – Москву. Сьогодні від наших колег, які транспортують російський газ у Європу, залежить виконання трьохсторонніх зобов’язань Російська Федерація – Україна – Європа. Однак жодні газові домовленості не вартують життя навіть однієї людини, а тим більше жінки, матері, що рівнозначне злочину проти людства загалом та людини – зокрема.

Ми, не політики і не державні діячі, ми ті, хто не розподіляємо, а своєю повсякденною працею створюємо національне багатство, –

З В Е Р Т А Є М О С Я Д О:

1. Президента Російської Федерації з вимогою зупинити можливу трагедію і негайно звільнити та забезпечити повернення Надії Савченко до України, а разом із нею й усіх в’язнів сумління, які всупереч усім діючим міжнародним нормам перебувають у тюремних застінках вашої Федерації;

2. Трудових колективів всієї України з проханням підтримати наше Звернення та солідарно висловити незгоду з діями / бездіяльністю Президента Російської Федерації та підконтрольної йому судової системи щодо Надії Савченко та інших українських політв’язнів;

3. Колективів підприємств, власниками яких є громадяни Російської Федерації, з проханням дати свою публічну оцінку факту відсутності у Російській Федерації свободи слова, незалежної судової системи та загалом демократичного суспільства, а також висловити підтримку незаконно полоненій українській льотчиці Надії Савченко;

4. Засобів масової інформації, з проханням якомога ширше проінформувати громадськість України, Російської Федерації, Євросоюзу про ухвалене Звернення.

Представники наших колективів готові провести прес-конференцію за участю делегатів інших підприємств та організацій, які підтримують Звернення у найкоротші терміни (негайно).

Пропонуємо усі прийняті, подібні Звернення адресувати до канцелярії Президента Російської Федерації В. Путіна.

Надія Савченко, всі новітні в’язні сумління повинні бути ЗВІЛЬНЕНІ !!!

Звернення від трудових колективів:

ГПУ «Львівгазвидобування»

УМГ «Львівтрансгаз»

Магістральні нафтопроводи «Дружба»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ