АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
                                               Головна сторінка
Активістів Донеччини та Луганщини запрошують навчитися змінювати свої громади на краще за допомогою соціальних проектів
16.03.2016 р.

Представників громадських організацій Донеччини та Луганщини запрошують на тренінг «Соціальний проект. Від ідеї до ефективних змін в громаді». Навчатиме активістів міжнародний тренер-консультант Альона Доля.

Учасники навчаться визначати проблеми в громадах й шукати ідеї проектів для вирішення цих проблем, формувати мету, завдання, методи та графік реалізації проекту. Крім того, розберуть особливості формування бюджетів таких проектів. Особливу увагу під час тренінгу приділять очікуваним результатам, моніторингу та оцінці проекту.

Головною метою тренінгу є спонукання учасників до фахової підготовки проектних пропозицій, спрямованих на ефективне вирішення проблем громад.

В результаті проведення тренінгу учасники ознайомляться з поняттями соціальний проект та проектна пропозиція, особливостями підготовки проектних пропозицій відповідно до вимог донорів. Отримають практичні навички з розробки проектних ідей.

Захід відбудеться 23 березня (середа) з 10:00 до 17:00 у Маріуполі. Місце проведення тренінгу буде повідомлено учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням.

Дедлайн подачі заявки 19:00 20 березня. Результати відбору будуть повідомлені до 24:00 21 березня 2016 року.

Організатори забезпечують харчування учасників, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус або потяг вагони не вище 2-го класу – купе) при наявності квитків. Під час тренінгу учасники отримають роздаткові матеріали.

Тренінг організовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН.

Донецька обласна організація «Комітет виборців України»

Київ: 03115, вул.Хмельницька, 10, блок 3. Тел.: +38 050 368 60 74

Краматорськ: 84301, вул.Соціалістична, 45/308. Тел.: +38 096 885 98 31

Ел.пошта: doo.cvu@gmail.com

Сайт: www.cvu.dn.ua

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ