АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
В львівському оперному театрі з’явиться барельєф Шептицького
11.09.2015 р.

Про це повідомили члени Громадської ради «Святий Юр» під час зустрічі з віце-прем’єр-міністром, міністром культури України В’ячеславом Кириленком.

Для того аби встановити барельєф Шептицького в приміщенні Національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької потрібно було отримати дозвіл від колективу та погодити документ у Міністерстві культури України. За словами В’ячеслава Кириленка таке погодження вже підписане, тож варто очікувати що до кінця року у вестибюлі оперного театру з’явиться барельєф Митрополиту.

Окрім того, під час зустрічі з міністром було обговорено питання реставрації Святоюрського комплексу. Зокрема відновлення митрополичих садів, демонтаж телерадіоретрансляційної вишки, впорядкування території навколо. Окрім того Кириленка поінформували про затягування завершення проекту реконструкції площі Святого Юра.

Також під час обговорення члени Громадської ради «Святий Юр» зачепили проблему незаконних будівництв у Львові, зокрема в історичній частині міста.

«Під час зустрічі з В’ячеславом Кириленком ми обговорили цілий пласт проблем, пов’язаних з пам'яткоохоронним законодавством та його дотриманням. Також ми запропонували йому організувати у Львові виїзний семінар, присвячений проблемам охорони пам’яток ЮНЕСКО в історичній частині міста та дотриманню відповідного законодавства. Загалом зустріч виявилася дуже продуктивною, віце-прем’єр-міністр пообіцяв зі свого боку повне сприяння», - розповів член Громадської ради «Святий Юр» Юрій Горалевич.

Громадська рада Святий Юр

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ