АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Кожен українець – воїн!
10.07.2015 р.

Програму під такою назвою презентували у Львові. Аби вміти захищати свою сім’ю, суспільство чи державу, – опанувати військову справу повинен кожен український чоловік.

Проблема починається з малого – уроки допризовної підготовки юнаків у школах існують хіба що на папері, в той час коли російська агресія, забирає життя непідготовлених. Аби бодай якось зарадити цьому, з ініціативи комітету відродження національної армії створено плакати та книжки, які інформуватимуть про елементарне поводження зі зброєю або ж додадуть знань уже підготовленим бійцям.

Полковник Сергій Рудюк, ініціатор програми, зазначає, що предмет «Захист Вітчизни» сьогодні є особливо актуальним. Однак, елементарний плакат, не кажучи вже про макет автомата, є далеко не у кожній українській школі, а саме від малого, і починається велике. Без навчання молоді військовій справі підготувати якісних солдатів неможливо.

Доречно, що презентацію програми провели у Музеї визвольної боротьби України. Символічно, адже саме звідси і повинно розпочинатися патріотичне виховання молоді. Крім того, чималий наголос у програмі робиться саме на українській військовій термінології, адже в армії і досі часто вживаються російські слова на кшталт затвора чи взводу. Тому першочергово посібники покликані українізувати нашого захисника.

Уже невдовзі посібники та плакати розійдуться як у військові частини, так і у навчальні заклади. Ініціатива ж, сподіваються організатори, зацікавить і владу.

ГО «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

ГО «Батьківська Рада Львівщини»

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ