АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


>
Вхідний квиток до школи становитиме від 2000 до 2500 гривень?
31.03.2015 р.

Розглянувши звернення батьків та освітян, збори активу Батьківської ради Львівщини розглянули загрозу введення в Україні батьківської оплати за підручники, яка проанонсована чиновниками МОН та головою комітету освіти і науки України Лілією Гриневич.

У своїх висновках активісти були одностайні – намагання перекласти оплату підручників на плечі батьків є грубим порушенням конституційного права громадян України на безкоштовну освіту. Якщо врахувати, що шкільна програма середньої та старшої школи передбачає від 11-ти до 21-го предмету, то вартість підручників, робочих зошитів, контурних карт та інших додаткових посібників становитиме 2000-2500 тис грн., і це не враховуючи поточні витрати на фонди класів і шкіл.

В нинішній економічній ситуації, коли більшість українських сімей через обвальне зростання споживчих цін так комунальних тарифів опинилися за межею виживання, плата за підручники стане додатковим ударом по і без того критичних бюджетах.

Платні підручники зруйнують систему забезпечення ними дітей через шкільні бібліотеки, поставлять батьків у нерівні умови щодо здобуття загальної освіти їхніми дітьми. Тому актив Батьківської ради Львівщини прийняв рішення розпочати початок громадянської кампанії «За збереження бюджетного фінансування підручників у загальноосвітніх школах»! Кампанія розпочнеться зі збору підписів батьків. Закликаємо до участі в кампанії громадські організації, батьків, небайдужих освітян.

Батьківська рада Львівщини

Контактний телефон: 093 530 00 44, plichoplichinfo@gmail.com

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ